Triky pro oblékání v zimě, abyste zůstali v teple

 

Teplé oblečení vám pomůže, abyste i v té největší zimě zůstaly v teple. Nicméně jejich výběr nemusí být zrovna jednoduchý. Dali jsme pro vás dohromady několik triků, které vám pomohou udržet se v teple. 

 

Základem všeho je spolehlivá spodní vrstva

Nošení základní vrstvy pomůže zvýšit celkovou tělesnou teplotu. Tato základní vrstva představuje kus oblečení, který sedí přímo na kůži. Tato vrstva vám přitom také pomůže lépe zvládat tělesnou vlhkost. 

Navrstvěte na ně tričko navrch

Vrstvení vám pomůže zvýšit tělesnou teplotu i pocit tepla. Představuje dát jeden kousek oděvu na druhý. Může se přitom jednat o přidání základního basic bavlněného trička nebo delšího funkčního spodního prádla. Je to jen na vás, co máte nejraději. Pomoci může i košile s dlouhým rukávem. 

 

Teplá mikina, značka ideál

Teplá mikina vás ochrání před nepříznivým chladem. Vůbec nejlepší jsou pulovrové fleece mikiny. Mohou mít i elegantní vzhled, pokud budete chtít. Představují perfektní alternativu k fleecu. 

 

Vlněné šaty

Vlna a bavlna jsou skvělými látkami. Zaručeně zajistí, že zůstanete v suchu a teple po celý den. Ideální na zimu jsou šaty vyrobené z kašmíru nebo merina. Kašmír je příjemnější než merino. Bude se vám v nich i dobře pracovat a pohybovat. Není to sice nejlevnější, ale tato investice se vám rozhodně vyplatí. 

 

Používejte pletené čepice

Pletené čepice vyrobené z přírodních vláken, jako kašmír a vlna, pomáhají udržet hlavu během té největší zimy v teple. Čepice ze syntetiky naopak pro zimu nejsou tou nejlepší volbou. 

Aby vám bylo větší teplo, noste pořádnou šálu 

Nejenže díky ní budete styloví, ale zároveň vám pomůže se udržet v teple. Vázat ji můžete na různé způsoby a pokaždé tak budete vypadat jinak. 

 

Stránky mohou obsahovat produkty určené pro starší 18-ti let.

Je mi více než 18.

Vstoupit
Odejít
Tvorba a pronájem eshopů BINARGON.cz