Plavky 2024

Už nyní pro Vás máme nabídku plavek 2024 . Těšit se můžete na dámské plavky. U nás naleznete jak tolik oblíbené jednodílné plavky, tak i dvoudílné plavky. Nezapomínáme ani na muže - pánské plavky. Holky mladšího věku zaujmou dívčí plavky.  Pokud si potrpíte na značkové zboží, tak vás jistě zaujmou luxusní plavky. Pokud je plavání vašim koníčkem, podívejte se na sportovní plavky. Maminky jistě uvítají kojenecké plavky. A ze starých kolekcí uděláme plavkový výprodej.

 
 

Luxusní spodní prádlo  

Eshop luxusnipradlo.cz je tady pro Vás již 15 rok. Od začátku jsme se specializovali na luxusní spodní prádlo, ale vyslyšeli jsme přání dalších zákazníků a nabízíme spodní prádlo pro všechny kategorie. U nás si tedy jistě vyberete. Luxusní prádlo značek jako Anita, Calvin Klein, Felina, Naturana, Obsessive, Selmark a Triumph. Pro hezké chvíle se podívejte na široký výběr erotického prádlo, především korzetynoční košilkytanga a rafinované kalhotky. Nezapomínáme ani na spodní prádlo pro maminky - mateřské podprsenky Anita a jiné. Kdo pojede na dovolenou, uvítá nabídku plavek. Dámské plavky nabízíme jak jednodílné, tak dvoudílné, odvážné bikiny a monokiny. V zimních měsících se příjemně zahřejete v županech - dámské župany a pánské od značek Taubert a Vestis jsou kvalitní a luxusní. Našim cílem je, abyste si eshop www.luxusnipradlo.cz zapamatovali jako Váš oblíbený obchod pro spodní prádlo a dámské spodní prádlo, ale i pánské spodní prádlo hledali vždy u nás. Luxusní prádlo.cz je pro vás zárukou a garance kvalitního eshopu.

 
 

Spodní prádlo

Většina lidí si už pod pojmem spodní prádlo představuje lehce provokující sexy podprsenky, kalhotky, či neodolatelná tanga. Sexy dámské spodní prádlo nemusí být však nutně vyrobeno z krajky, či saténu, ale i kvalitní bavlna může být zárukou neodolatelnosti prádla. Hlavně však záleží na střihu a stylu provedení, kolik bude muži povoleno, aby viděl a naopak zatajeno, aby si sám domyslel. Sexy dámské spodní prádlo bude však krásným dárkem nejen pro vašeho partnera, ale také i pro vás.

 
 

Luxusní prádlo a plavky 

Spodní prádlo prodáváme již 18 let a jsme opravdu specialisti. Krom eshopu, prodáváme spodní prádlo také v kamenných prodejnách. Konkrétně v Ostravě máme čtyři prodejny. Tři prodejny Luxusnipradlo.cz a značkový obchod Triumph. Dále máme prodejnu Triumph v Olomouci - galerie Šantovka. To je pro Vás zárukou, že spodnímu prádlu rozumíme. Pro nákup Vám doporučíme nejprodávánější značky spodního prádla. Zákaznici velmi rádi kupují spodní prádlo Triumph, dále specializované spodní prádlo na nadměrné velikosti a to spodní prádlo Anita a Felina. Mladé slečny u nás rády nakupují italské spodní prádlo Lormar a Sielei. Léto se blíží mílovými kroky a je čas se podívat po nových plavkách. Plavky pro tuto sezónu budou opět velmi krásné a odvážné. Hitem budou bikini, ale klasické jednodílné a dvoudílné plavky budou vévédit prodejům. Plavky 2024 můžete u nás nakupovat již nyní.

 

 

Župany 

Vyberte si z naší nabídky županů pro muže i ženy. V nabídce máme dámské i pánské župany různých velikostí, vzorů i barev. Pro chladné večery i příjemná rána, máme pohodlné froté župany, které jsou nejenže pohodlné, ale také vás ochrání před prochladnutím a z těla odstraní poslední kapičky vody. Saténové a bavlněné župany jsou ideální pro letní období. Pakliže hledáte ideální dárek, doporučujeme luxusní župany značky Vestis , L&L nebo DKaren

 

 

Naše společnost zahájila realizaci projektu Vzdělávání zaměstnanců ve společnosti GEMINI CZ 2000 s.r.o. (registrační číslo projektu: CZ.03.1.52/0.0/0.0/19_097/0012810),
který je spolufinancován Evropským sociálním fondem. Realizace projektu bude probíhat od 1.10.2019 do 30.9.2021.

Cíl projektu
Cílem projektu je zvýšit úroveň znalostí a dovedností našich zaměstnanců a zajistit tak soulad jejich kvalifikací a kompetencí s požadavky na vykonávaní pracovní činnosti. Do projektu
bude zařazeno 24 našich zaměstnanců, pro každého z nich jsou naplánovány vzdělávací aktivity, kdy každý zaměstnanec absolvuje více než 40 hodin vzdělávání. Proškolením našich
zaměstnanců dojde ke zvýšení jejich znalostí a tím zvýšení konkurenceschopnosti naší firmy.

Dílčí cíle:
1) Zlepšení dovedností našich zaměstnanců v měkkých a manažerských dovednostech, jako jsou oblasti komunikace, týmové spolupráce, atd.
2)  Zlepšení dovedností v obecných IT znalostech s cílem zvýšení jejich kvalifikace.

 

 

 

 

 

   

Triky na padající punčochy, které by měla znát každá žena

29.01.2024 08:00:00

Padající punčochy představují nepříjemný problém, který může zničit i jinak dokonalý outfit. No a kromě toho také náladu. Nebojte se, existuje naštěstí mnoho osvědčených způsobů, jak tomuto nepříjemnému dění předejít. Máme pro vás osvědčené triky, které by měla znát každá žena, aby si užila pohodlí punčoch a nemusela se bát, že jí spadnou. 

Image by Victoria from Pixabay

  1. Vyberte si tu správnou velikost 

Prvním a nejdůležitějším krokem je výběr té správné velikosti punčoch. Pokud jsou příliš velké, mají tendenci klouzat. Jestli jsou zase příliš malé, mohou způsobit nezdravý tlak na vaše nohy. Dejte si proto záležet na výběru té správné velikosti. 

2. Vyberte si samonosné modely 

Záchytné punčochy jsou skvělým řešením, protože mají kolem horní části speciální elastický pás, který jim pomáhá zůstat na místě. Díky tomu jsou méně náchylné k pádu než tradiční punčochy, které vyžadují speciální pásek, který je drží pod kontrolou. 

3. Jemně se navlhčete nohy 

Někdy může suchá kůže způsobit, že punčochy snadněji sklouznou. Použití hydratačního mléka nebo krému na nohy může pomoci udržet punčochy na místě. Než punčochy obléknete, ujistěte se, že se hydratační krém dokonale vstřebal. V opačném případě může být účinek opačný a punčochy vám sklouznou z těla. 

4. Punčochy si navlékněte opatrně 

Při oblékání punčoch buďte jemní a opatrní. Netahejte je příliš silně, což může vést k poškození a zvýšit riziko pádu. Punčochy nemohou být příliš těsné, protože při chůzi spadnou. 

5. Zajistěte punčochy pásy

Můžete také zvážit připevnění punčoch ke spodnímu prádlu (opasku) pomocí speciálních klipů nebo háčků. Jedná se o dodatečnou ochranu proti uklouznutí. 

6. Buďte opatrní s oleji a mléky na nohy 

Již výše jsme psali, že hydratace je velmi důležitá. Pro nošení punčoch si však musíte dávat pozor! Pokud na nohy používáte oleje nebo balzámy, snažte se jim vyhnout v oblasti, kde si punčochy navlékáte, nebo si nohy před navlékáním dobře namažte, aby se látka stihla vstřebat. Hydratační přípravky mohou ztěžovat udržení punčochy na kůži. 

7. Experimentujte s různými značkami a typy punčoch 

Každé ženě vyhovuje něco jiného. Různé značky a typy punčoch se mohou chovat jinak. Nebojte se tedy experimentovat s různými možnostmi, abyste našli to, co vám vyhovuje.

Stránky mohou obsahovat produkty určené pro starší 18-ti let.

Je mi více než 18.

Vstoupit
Odejít
Tvorba a pronájem eshopů BINARGON.cz