Trička do posilovny, víte, která jsou nejlepší?

Trička do posilovny byste měli vybírat s větší pečlivostí než každodenní oblečení. Nosíte ho tak často a tak dlouho, že nemůže být jen tak ledajaké. Každý kus oblečení vás při cvičení musí podporovat, nikoliv překážet. Proto moudře vybírejte svá trička do posilovny. 

 

Sportovní trička mohou být univerzální. Hodit se tak mohou na běh, vzpírání, nebo fitness. Není zapotřebí shánět trička, která by sloužila pouze pro daný sport, protože mají ve své podstatě stejné vlastnosti a účel. Používají se proto, aby tělo zůstalo v teple, aby nebylo unavené a intenzivně pracuje. 

 

Jak vybrat tričko do tělocvičny

Trička do tělocvičny byste měli vybírat s ohledem na následující vlastnosti. Někteří se domnívají, že by dokonalé tričko do tělocvičny by mělo mít větší o jednu velikost. Jiní si ale zase myslí, že nejlepší je přiléhavé oblečení. Ve skutečnosti ale vše záleží na tom, v čem se cítíte nejlépe. Důležité ale všeobecně je, abyste se v tričku cítili příjemně. 

Materiál trička do posilovny

Do tělocvičny, posilovny, si nikdy nevybírejte bavlněné nebo lněné tričko. Nenechte se zmást některými výrobci oblečení, kteří se své zákazníky snaží přesvědčit, že nejlepší je pouze vše, co je vyrobeno ryze z přírodních materiálů. Ne vždy to totiž platí. V posilovně se intenzivně potíte. Někdy až tak, že z vás tečou doslova čůrky potu, s bavlněným tričkem by to byla katastrofa. Bavlněné tričko sice saje pot, ale skvěle vlhne na zádech. Jenže to cítit, jak takové tričko tíhne a lepí se k tělu, což je strašně nepohodlné a nevzhledné. Nicméně, trička do posilovny by měla být vyrobena z polyesteru nebo polyamidu nebo jejich směsi. Mají celou řadu výhod. Nemačkají se, nenapadají je moli, nevyblednou na slunci a nezpůsobují alergie, přežije i praní ve vysokých teplotách. Vybírat si můžete mezi tričky s krátkým nebo dlouhým rukávem a tílky.

Stránky mohou obsahovat produkty určené pro starší 18-ti let.

Je mi více než 18.

Vstoupit
Odejít
Tvorba a pronájem eshopů BINARGON.cz