Plavky 2023

Už nyní pro Vás máme nabídku plavek 2023 . Těšit se můžete na dámské plavky. U nás naleznete jak tolik oblíbené jednodílné plavky, tak i dvoudílné plavky. Nezapomínáme ani na muže - pánské plavky. Holky mladšího věku zaujmou dívčí plavky.  Pokud si potrpíte na značkové zboží, tak vás jistě zaujmou luxusní plavky. Pokud je plavání vašim koníčkem, podívejte se na sportovní plavky. Maminky jistě uvítají kojenecké plavky. A ze starých kolekcí uděláme plavkový výprodej.

 
 

Luxusní spodní prádlo  

Eshop luxusnipradlo.cz je tady pro Vás již 15 rok. Od začátku jsme se specializovali na luxusní spodní prádlo, ale vyslyšeli jsme přání dalších zákazníků a nabízíme spodní prádlo pro všechny kategorie. U nás si tedy jistě vyberete. Luxusní prádlo značek jako Anita, Calvin Klein, Felina, Naturana, Obsessive, Selmark a Triumph. Pro hezké chvíle se podívejte na široký výběr erotického prádlo, především korzetynoční košilkytanga a rafinované kalhotky. Nezapomínáme ani na spodní prádlo pro maminky - mateřské podprsenky Anita a jiné. Kdo pojede na dovolenou, uvítá nabídku plavek. Dámské plavky nabízíme jak jednodílné, tak dvoudílné, odvážné bikiny a monokiny. V zimních měsících se příjemně zahřejete v županech - dámské župany a pánské od značek Taubert a Vestis jsou kvalitní a luxusní. Našim cílem je, abyste si eshop www.luxusnipradlo.cz zapamatovali jako Váš oblíbený obchod pro spodní prádlo a dámské spodní prádlo, ale i pánské spodní prádlo hledali vždy u nás. Luxusní prádlo.cz je pro vás zárukou a garance kvalitního eshopu.

 
 

Spodní prádlo

Většina lidí si už pod pojmem spodní prádlo představuje lehce provokující sexy podprsenky, kalhotky, či neodolatelná tanga. Sexy dámské spodní prádlo nemusí být však nutně vyrobeno z krajky, či saténu, ale i kvalitní bavlna může být zárukou neodolatelnosti prádla. Hlavně však záleží na střihu a stylu provedení, kolik bude muži povoleno, aby viděl a naopak zatajeno, aby si sám domyslel. Sexy dámské spodní prádlo bude však krásným dárkem nejen pro vašeho partnera, ale také i pro vás.

 
 

Luxusní prádlo a plavky 

Spodní prádlo prodáváme již 18 let a jsme opravdu specialisti. Krom eshopu, prodáváme spodní prádlo také v kamenných prodejnách. Konkrétně v Ostravě máme čtyři prodejny. Tři prodejny Luxusnipradlo.cz a značkový obchod Triumph. Dále máme prodejnu Triumph v Olomouci - galerie Šantovka. To je pro Vás zárukou, že spodnímu prádlu rozumíme. Pro nákup Vám doporučíme nejprodávánější značky spodního prádla. Zákaznici velmi rádi kupují spodní prádlo Triumph, dále specializované spodní prádlo na nadměrné velikosti a to spodní prádlo Anita a Felina. Mladé slečny u nás rády nakupují italské spodní prádlo Lormar a Sielei. Léto se blíží mílovými kroky a je čas se podívat po nových plavkách. Plavky pro tuto sezónu budou opět velmi krásné a odvážné. Hitem budou bikini, ale klasické jednodílné a dvoudílné plavky budou vévédit prodejům. Plavky 2022 můžete u nás nakupovat již nyní.

 

 

Župany 

Vyberte si z naší nabídky županů pro muže i ženy. V nabídce máme dámské i pánské župany různých velikostí, vzorů i barev. Pro chladné večery i příjemná rána, máme pohodlné froté župany, které jsou nejenže pohodlné, ale také vás ochrání před prochladnutím a z těla odstraní poslední kapičky vody. Saténové a bavlněné župany jsou ideální pro letní období. Pakliže hledáte ideální dárek, doporučujeme luxusní župany značky Vestis , L&L nebo DKaren

 

 

Naše společnost zahájila realizaci projektu Vzdělávání zaměstnanců ve společnosti GEMINI CZ 2000 s.r.o. (registrační číslo projektu: CZ.03.1.52/0.0/0.0/19_097/0012810),
který je spolufinancován Evropským sociálním fondem. Realizace projektu bude probíhat od 1.10.2019 do 30.9.2021.

Cíl projektu
Cílem projektu je zvýšit úroveň znalostí a dovedností našich zaměstnanců a zajistit tak soulad jejich kvalifikací a kompetencí s požadavky na vykonávaní pracovní činnosti. Do projektu
bude zařazeno 24 našich zaměstnanců, pro každého z nich jsou naplánovány vzdělávací aktivity, kdy každý zaměstnanec absolvuje více než 40 hodin vzdělávání. Proškolením našich
zaměstnanců dojde ke zvýšení jejich znalostí a tím zvýšení konkurenceschopnosti naší firmy.

Dílčí cíle:
1) Zlepšení dovedností našich zaměstnanců v měkkých a manažerských dovednostech, jako jsou oblasti komunikace, týmové spolupráce, atd.
2)  Zlepšení dovedností v obecných IT znalostech s cílem zvýšení jejich kvalifikace.

 

 

 

 

 

   

Triatlon - komplexní průvodce pro začínající triatlonisty

22.01.2023 00:00:00

Triatlon je sportovní disciplína pro skutečné nadšence aktivního sportovního stylu. Jde totiž o pořádnou výzvu. O čem triatlon je, proč je fajn ho provozovat, jak začít a co o ně potřebujete vědět? Na všechny tyto otázky vám odpovíme. 

Co je triatlon? 

Triatlon je silový trojboj, tedy individuální vytrvalostní sport, který zahrnuje plavání, cyklistiku a běh. Vítězem se stává soutěžící, který po projetí všech tří úseků trasy protne jako první cílovou čáru. K základním pravidlům patří používání elektronických zařízení s výjimkou hodinek bevi vyhýbání se týmové taktice.

Historie triatlonu 

Historie tohoto sportovního odvětví sahá až do 70. let minulého století. V roce 1974 se v San Diegu konal první závod. Ten zahrnoval 500 metrů plavání, 8 kilometrů jízdy na kole a 10 kilometrů běhu. V roce 1978 byly poprvé organizovány na Havaji jako Hawaii Ironman Triathloon. Dnes to je ikonický závod Ironman. Dnes jde o jednu z olympijských disciplín. Debutoval na olympijských hrách Sydney v roce 2000. 

Triatlonové závody

Dnes se závody pořádají po celém světě. Jednotlivé závody se od sebe liší nejen místem, ale i podmínkami a také i vzdálenostmi, které se na nich absolvují. 

Jak začít s tréninkem?

Disciplína vyžaduje neuvěřitelnou vytrvalost a odolnost těla a velkou všestrannost sportovce a pak také i tu správnou přípravu. Skládá se z vyčerpávajících tréninků, správně vyvážené stravy a suplementace přizpůsobené individuálním potřebám. Pokud chcete trénovat triatlon, musíte být v prvé řadě zdraví. Triatlon rozhodně není pro každého. Je to disciplína pro vytrvalé, ambiciózní, psychicky i fyzicky silné a hlavně zdravé sportovce. Předtím než začnete trénovat, měli byste absolvovat základní lékařskou prohlídku. Důležitý je stav vašeho srdce a oběhového systému. 

 

Pokud jste dostali zelenou, můžete začít s tréninkem. Středně trénovanému člověku obvykle vystačí pár měsíců pravidelného a správně naplánovaného tréninku. Základem je zdokonalování plavecké techniky, jízda na kole a pak běhání. Dobré je praktikovat 3 hodiny plavání týdně ve venkovních i vnitřních vodních nádržích. Během týdne 2x najezdit vzdálenost 30 až 40 kilometrů. A také byste měli 2x  až 3x uběhnout 10 kilometrů.

Stránky mohou obsahovat produkty určené pro starší 18-ti let.

Je mi více než 18.

Vstoupit
Odejít
Tvorba a pronájem eshopů BINARGON.cz