Tři nejlepší způsoby organizování spodního prádla

Máme pro vás tři tipy na organizování spodního prádla, které vám zjednoduší život. Každý takový organizační systém dokáže zefektivnit naši ranní rutinu a zrychlí naši běžnou přípravu. A to je přece skvělé. 

 

Tyto tři organizéry spodního prádla doporučují i profesionálové. Fungují přitom na jakékoliv velikosti spodního prádla a fungují jak na podprsenky, tak i na kalhotky. Všechny tyto organizéry vás zachrání před překopáváním se v hromadě spodního prádla.

 Rozbalitelné organizéry do zásuvek

Bez nějakého členění se zásuvka na spodní prádlo nevyhnutelně velmi záhy promění v neuspořádaný nepořádek. Pokud do zásuvky dáte přihrádky, vše se vám pěkně utřídí a zpřehlední. Přihrádky dají řád ponožkám, trenýrkám, kalhotkám i podprsenkám. Obvykle  se celkem bez problémů vejdou do zásuvek standardních velikostí. 

Měkké plastové organizéry do zásuvek

Pokud si potrpíte, aby každá podprsenka a kalhotky měly své vytyčené místo, pak by se vám mohly líbit měkké plastové organizéry. Tato metoda organizování spodního prádla se však neobejde bez toho, abyste si na ni neudělali čas. Vyžaduje totiž skládání spodního prádla. Jisti si však pak můžete být vzorně uklizeným prádlem, o němž budete mít přehled. 

Organizéry do zásuvek na prádlo

Pokud se vám líbí styl butikového obchodu, potřebujete organizér pro spodní prádlo, který bude vyroben vám na míru. Tento rozdělovač má nádech luxusu a v zásuvce vypadá skutečně luxusně. Spodní prádlo se vám bude do tohoto organizéru skvěle ukládat. Navíc ten pěkný vzhled vás bude přímo vybízet, abyste své zásuvky s prádlem udržovaly v pořádku, tedy úhledně uložené. 

 Podle čeho své prádlo organizovat

Své prádlo přitom můžete organizovat pouze podle toho, zda jde o podprsenky, kalhotky nebo ponožky, ale také podle jejich stylu, střihu, barvy nebo příležitosti. Díky důkladnějšímu organizování pak v nich budete mít ještě větší přehled, což vám usnadní vaše rozhodování při oblékání.

Stránky mohou obsahovat produkty určené pro starší 18-ti let.

Je mi více než 18.

Vstoupit
Odejít
Tvorba a pronájem eshopů BINARGON.cz