Trendy pro odívání v nadměrné velikosti

 

Podzim a zima je před námi. Na řadu přichází vrstvení. Víte, jaké trendy se vrací tento rok do módy a které nejvíce svědčí oblým tvarům? My to víme a rádi se s vámi o to podělíme. 

 

Preppy vzhled

Preppy styl oblékání tento podzim a zimu budete vidět všude. Je to především různá kombinace plédů s bílou košilí a volným kostkovaným svetrem. Pas je vhodné zdůraznit s pomocí opasku. 

Bez kabátu bos

Bývá tomu každý rok a letos tomu není jinak, bez kabátu se prostě neobejdete. Sice se na scéně objeví pokaždé trochu odlišné modely, ale můžete si vybrat takový, jaký se vám bude líbit nejvíce. Pravdou však je, že největším hitem je strukturovaný trenčkot ve stylu Burberry. Jde o volný plovoucí kabát, který skvěle vypadá s bílou košilí a džínami. 

Bundy tohoto podzimu

V této sezóně se budou hojně nosit i bundy, a to především kožené, obrovské. Pozor, nikoliv však černé modely, ale bordové, červené nebo tmavě zelené. Ano, skutečně se budou nosit barevné bundy v motorkářském stylu. 

Nezapomínejte ani na sukně

Tento rok se nosí ideální sukně, které lichotí více zaoblené postavě. Jsou to áčkové a tužkové sukně, které vypadají skutečně elegantně. Zkuste třeba džínovou tužkovou sukni se silnými punčochami a motorkářskými botami. Dále si můžete obléct i skládanou nebo lemovanou sukni s barevným topem, který vás opticky zeštíhlí. 

Hit podzimu - kombinézy

Hitem podzimu jsou džínové kombinézy. Samozřejmě zvolte tu správně střiženou, která bude lichotit vaší postavě. Nejvíce sluší ženám s postavou přesýpacích hodin nebo hruškovou postavou. I zde je však důležité zdůraznit pas, tedy mít v pase opasek. Pokud chcete minimalizovat poprsí, použijte výstřih do písmene V nebo nabraný výstřih. Vyhněte se však upnutým nohavicím, vhodnější volbou jsou široké nebo postupně rozšířené nohavice. 

Stránky mohou obsahovat produkty určené pro starší 18-ti let.

Je mi více než 18.

Vstoupit
Odejít
Tvorba a pronájem eshopů BINARGON.cz