Trendy podzimu 2020

Léto sice stále ještě nekončí, ale už je na čase, abyste se podívali na to, co nám přináší podzim a seznámili se s těmi největšími trendy. 

Víte, jaké barvy budou tento podzim v kurzu? 

Newyorský fashion week ukázal, kterým směrem móda bude směřovat. Jednou z hlavních barevných odstínů tohoto podzimu budou růžová s označením Fruit Dve a taky oranžová, přesněji odstíny Orange Tiger a Dark Cheddar. Potom také odstíny modré známé jako Bluestone a Evening Blue, a potom také odstíny hnědé, jako Sugar Almond a Rocky Road, zelené a vínové. 

Módní kousky, které musíte mít 

Co se týká oblečení hitem tohoto podzimu jsou především kabáty a blejzry vyvedené především v teplých tónech barev. Kromě nich se neobejdete ani bez plisovaných nebo midi sukní, hedvábných halenek, halenek s límečky, průhledných košilí. K dalším stylovým kouskům tohoto podzimu patří i sametové šaty, které jsou svým střihem inspirovány čtyřicátými lety minulého století. Typické jsou pro ně proto velké zkosené sukně a nafouklé rukávy. Na scéně se objeví i jezdecká móda, která se však přenese do běžného každodenního nošení. Jde především o bermudy, blejzry, těsné kalhoty, světry s véčkovými výstřihy a vysoké ponožky. 

Hlavní téma podzimu jsou kabáty

Hlavním tématem podzimu jsou letos objemné a nadměrné pláště. Nutno říct, že jsou skutečně velmi velké a objemné. Jsou řešené velmi sofistikované a i přesto stále elegantní. 

K dalším trendům tohoto podzimu jsou pak kabáty, které jsou projmuté v pase. Mají velmi lichotivou postavu. Kromě nich se na scéně objeví etické kožešiny, čili kožešiny z umělých materiálů. V neposlední řadě se budou nosit také i trenčkoty. Na barvy i střihy mají vliv šedesátá a sedmdesátá léta minulého století.

Stránky mohou obsahovat produkty určené pro starší 18-ti let.

Je mi více než 18.

Vstoupit
Odejít
Tvorba a pronájem eshopů BINARGON.cz