Trendy, které ovlivní letošní podzimní kabáty

Letošní podzim se neobejde bez kabátů. Měli byste to mít proto na paměti a pokud nějaký ve svém šatníku nemáte, měli byste se po nějakém porozhlédnout. Máme pro vás tipy na trendové kabáty, které se tento podzim budou nosit. 

 

Zbytek roku 2020 se ponese především na vlně sedmdesátek. Výrazné slovo proto letos budou mít hnědé dlouhé kabáty. 

Kabáty s kostkou a ve stylu deky 

Jedním z dominantních trendů tohoto podzimu jsou kabáty vyvedené v podzimních barvách, které zdobí velké tartanové kostky. Novinkou jsou pak třásně, díky nimž kabát pak připomíná deku, jež je projmutá v pase. Funguje na principu zachumlání a dlouhého pásku. 

Kožešiny všude, kam se podíváš

Pokud nejste vysloveně fanouškem umělých kožešin, měly byste se porozhlédnout po broušených kabátech, které kožešina zdobí pouze na jejich lemech. Ideálně je takový vlněný, prošívaný, který vypadá trochu obnošeně. 

Kožený kabát

Dalším stylovým kouskem tohoto podzimu jsou dlouhé černé kožené kabáty. Tedy vlastně nejen černé, ale i hnědé a vínové. 

Prošívané kabáty

Prošívané kabáty se na scéně objevily už vloni. Letos tedy již nejsou žhavou novinkou. Stačí ho jen vytáhnout ze skříně. Jde o styl původem ze sedmdesátek z minulého století. Mají podobu prošívaných dek, které se dávaly pod koňské sedlo. Jsou obvykle nepromokavé, elegantní a mnohdy oversize. 

Kabáty inspirované šedesátkami

Na scéně se tento podzim objeví rovněž kabáty inspirované šedesátkami z minulého století. Jde o kabáty střihu A s délkou nad kolena a ⅞ rukávy. Střih je velmi ženský a bohémský. 

Peleríny

Zajímavý návrat tento podzim zažijí pelerínové pláště. Nejsou sice praktické, ale jsou velmi noblesní. Působí luxusně a elegantně. Hodí se do společnosti, ale klidně je můžete skombinovat i se svetrem a kalhotami.

Stránky mohou obsahovat produkty určené pro starší 18-ti let.

Je mi více než 18.

Vstoupit
Odejít
Tvorba a pronájem eshopů BINARGON.cz