Trávově zelená je barvou letošní zimy. Jak stylizovat oblečení a doplňky v tomto odstínu?

Trávová zelená je ta nejoriginálnější barva zimní podzimní a zimní sezóny 2022 a 2023. Objevuje se na šatech, košilích, halenkách, svetrech, mikinách, kabátech, bundách i na doplňcích. Víte ale, jak takovou výraznou barvu nosit? 

 

Trávově zelená - pro koho je? 

Trávově zelená je šťavnatá barva. Má navodit silný pocit spojení s přírodou a připomenout její důležitost. Známá je i jako “Green Bee” nebo rovněž “Bottega Green”. Objevuje se na pozadí jemných pastelů a minimalistické černé, je zajímavou variací. 

 

Skvěle v ní budou vypadat dámy, které jsou podzimním a zimním typem, tedy s hnědými, medovými nebo zrzavými vlasy, olivovou pletí nebo ženy s černými vlasy a světlou porcelánovou pletí nebo snědou pletí. Pokud jste příznivci zelené, musíte si nejprve ověřit, že se v ní budete cítit dobře a že vám doopravdy svědčí. V každém případě, tato barva upoutá pozornost na první pohled a poskytne vám originální vzhled. 

Hit zimní sezóny 

Travnatá zelená kraluje v mnoha zimních kolekcích. Objevuje se na těch nejrůznějších materiálech, pletenině, kůži, umělé kožešině i flitrech. Na jakém oblečení bude tato zelená vypadat fenomenálně? Hlavně na pleteninách, tedy rolácích, svetrech a šálách. Dobře bude vypadat v kombinaci s džínami, elegantními vlněnými látkami i péřovými bundami ve sportovní verzi. Tuhle barvu si zamilují i minimalisté. Stačí jeden kus a zvýrazní celý outfit. Zelené doplňky představují ten nejlepší způsob, jak můžete do svého šatníku dostat onu módní zelenou. Hitem jsou zelené kabelky, boty, šály, čepice nebo rukavice. Chcete vypadat stylově, ale stále si nejste jisti? Hledejte inspiraci u hvězd. Buďte odvážnější.

Stránky mohou obsahovat produkty určené pro starší 18-ti let.

Je mi více než 18.

Vstoupit
Odejít
Tvorba a pronájem eshopů BINARGON.cz