Tomboy style

Tomboy style patří k moderním módním stylům. O čem je tento styl? Jde o dívčí styl, u něhož dívka vykazuje vlastnosti, které má kluk. Nosí mužské oblečení, chová se jako kluk a zapojuje se do typicky mužských aktivit. Nemusí to však znamenat, že by musela ve vztahu preferovat stejné pohlaví. O tom tenhle styl není. Jde jí především o pohodlí. 

Co si  pod tomboy stylem představit

Tomboy styl představuje takové moderní pojetí pánského looku, který se na scéně objevil již v minulosti. Kdysi jej vyznávala Marlene Dietrich a v šedesátých letech pak pánskému způsobu oblékání holdovala i Linda McCartneyová, Sofia Coppola, Jane Birkinová či Jackie O.  Tento styl aktuálně můžete vidět u Rity Ory, Cary Delevingne či Ellie Goulding. 

Jaké oblečení do tohoto stylu patří? 

Tento styl si oblíbí ženy, které nemají rády šaty. Základem tohoto šatníku jsou totiž basic kousky, což jsou pohodlné džíny, sako, jednoduché čisté tričko a boty na ploché platformě. Dále svůj šatník můžete obohatit o vlněný kabát, trenčkot, halenku, fit kalhoty, černé kožené boty, jednoduchou halenku a košili. Bát se nemusíte ani sportovní mikiny, svetru, pulovru, tepláků a kombinézy. Oblečení tohoto stylu se vyznačuje jednoduchými čistými liniemi. Miluje vrstvení. Vše je volné, alespoň o velikost větší, mnohdy působí pytlovitě. Doplňkovými barvami tohoto stylu jsou studená hnědá, lesní zelená, námořnicky modrá, kaštanová a šedá. 

Tvorba outfitu

Při tvorbě outfitu v tomboy stylu zapomeňte na sukně a na šaty, ty sem rozhodně nepatří. Při svých nákupech raději navštivte pánské oddělení a nějaký ten pánský kousek zakomponujte do svého ženského šatníku. Pro tomboy styl jsou ideální unisexové kousky oblečení
Stránky mohou obsahovat produkty určené pro starší 18-ti let.

Je mi více než 18.

Vstoupit
Odejít
Tvorba a pronájem eshopů BINARGON.cz