Plavky 2024

Už nyní pro Vás máme nabídku plavek 2024 . Těšit se můžete na dámské plavky. U nás naleznete jak tolik oblíbené jednodílné plavky, tak i dvoudílné plavky. Nezapomínáme ani na muže - pánské plavky. Holky mladšího věku zaujmou dívčí plavky.  Pokud si potrpíte na značkové zboží, tak vás jistě zaujmou luxusní plavky. Pokud je plavání vašim koníčkem, podívejte se na sportovní plavky. Maminky jistě uvítají kojenecké plavky. A ze starých kolekcí uděláme plavkový výprodej.

 
 

Luxusní spodní prádlo  

Eshop luxusnipradlo.cz je tady pro Vás již 15 rok. Od začátku jsme se specializovali na luxusní spodní prádlo, ale vyslyšeli jsme přání dalších zákazníků a nabízíme spodní prádlo pro všechny kategorie. U nás si tedy jistě vyberete. Luxusní prádlo značek jako Anita, Calvin Klein, Felina, Naturana, Obsessive, Selmark a Triumph. Pro hezké chvíle se podívejte na široký výběr erotického prádlo, především korzetynoční košilkytanga a rafinované kalhotky. Nezapomínáme ani na spodní prádlo pro maminky - mateřské podprsenky Anita a jiné. Kdo pojede na dovolenou, uvítá nabídku plavek. Dámské plavky nabízíme jak jednodílné, tak dvoudílné, odvážné bikiny a monokiny. V zimních měsících se příjemně zahřejete v županech - dámské župany a pánské od značek Taubert a Vestis jsou kvalitní a luxusní. Našim cílem je, abyste si eshop www.luxusnipradlo.cz zapamatovali jako Váš oblíbený obchod pro spodní prádlo a dámské spodní prádlo, ale i pánské spodní prádlo hledali vždy u nás. Luxusní prádlo.cz je pro vás zárukou a garance kvalitního eshopu.

 
 

Spodní prádlo

Většina lidí si už pod pojmem spodní prádlo představuje lehce provokující sexy podprsenky, kalhotky, či neodolatelná tanga. Sexy dámské spodní prádlo nemusí být však nutně vyrobeno z krajky, či saténu, ale i kvalitní bavlna může být zárukou neodolatelnosti prádla. Hlavně však záleží na střihu a stylu provedení, kolik bude muži povoleno, aby viděl a naopak zatajeno, aby si sám domyslel. Sexy dámské spodní prádlo bude však krásným dárkem nejen pro vašeho partnera, ale také i pro vás.

 
 

Luxusní prádlo a plavky 

Spodní prádlo prodáváme již 18 let a jsme opravdu specialisti. Krom eshopu, prodáváme spodní prádlo také v kamenných prodejnách. Konkrétně v Ostravě máme čtyři prodejny. Tři prodejny Luxusnipradlo.cz a značkový obchod Triumph. Dále máme prodejnu Triumph v Olomouci - galerie Šantovka. To je pro Vás zárukou, že spodnímu prádlu rozumíme. Pro nákup Vám doporučíme nejprodávánější značky spodního prádla. Zákaznici velmi rádi kupují spodní prádlo Triumph, dále specializované spodní prádlo na nadměrné velikosti a to spodní prádlo Anita a Felina. Mladé slečny u nás rády nakupují italské spodní prádlo Lormar a Sielei. Léto se blíží mílovými kroky a je čas se podívat po nových plavkách. Plavky pro tuto sezónu budou opět velmi krásné a odvážné. Hitem budou bikini, ale klasické jednodílné a dvoudílné plavky budou vévédit prodejům. Plavky 2024 můžete u nás nakupovat již nyní.

 

 

Župany 

Vyberte si z naší nabídky županů pro muže i ženy. V nabídce máme dámské i pánské župany různých velikostí, vzorů i barev. Pro chladné večery i příjemná rána, máme pohodlné froté župany, které jsou nejenže pohodlné, ale také vás ochrání před prochladnutím a z těla odstraní poslední kapičky vody. Saténové a bavlněné župany jsou ideální pro letní období. Pakliže hledáte ideální dárek, doporučujeme luxusní župany značky Vestis , L&L nebo DKaren

 

 

Naše společnost zahájila realizaci projektu Vzdělávání zaměstnanců ve společnosti GEMINI CZ 2000 s.r.o. (registrační číslo projektu: CZ.03.1.52/0.0/0.0/19_097/0012810),
který je spolufinancován Evropským sociálním fondem. Realizace projektu bude probíhat od 1.10.2019 do 30.9.2021.

Cíl projektu
Cílem projektu je zvýšit úroveň znalostí a dovedností našich zaměstnanců a zajistit tak soulad jejich kvalifikací a kompetencí s požadavky na vykonávaní pracovní činnosti. Do projektu
bude zařazeno 24 našich zaměstnanců, pro každého z nich jsou naplánovány vzdělávací aktivity, kdy každý zaměstnanec absolvuje více než 40 hodin vzdělávání. Proškolením našich
zaměstnanců dojde ke zvýšení jejich znalostí a tím zvýšení konkurenceschopnosti naší firmy.

Dílčí cíle:
1) Zlepšení dovedností našich zaměstnanců v měkkých a manažerských dovednostech, jako jsou oblasti komunikace, týmové spolupráce, atd.
2)  Zlepšení dovedností v obecných IT znalostech s cílem zvýšení jejich kvalifikace.

 

 

 

 

 

   

Tipy na turistiku ve sněhu

04.02.2024 08:00:00

Ani v zimě se nemusíte výletů vzdát, je nutné se však na ně pořádně připravit. Nedostatečná příprava vás totiž může ohrozit na zdraví nebo dokonce i na životě. Přípravu proto nepodceňujte. Chcete vědět, na co byste neměli zapomenout? 

Image by 165106 from Pixabay

Tekutiny 

I na sněhu potřebujete být dobře hydratovaní. Vždy si se sebou vezměte láhev s vodou. V zimě je dobré mít s sebou dvoustěnnou láhev, která vodu ochrání před teplotami. Měli byste si také přinést další izolovanou láhev, do níž se vejde horký nápoj, jako třeba čaj nebo i polévka. To vám pomůže udržet se na výletě v teple. Neváhejte a vrstvěte své lahve stejně, jako byste vrstvili své vlastní tělo. 

Vše si naplánujte 

Dny jsou v zimě kratší, a proto zvažte také kratší pěší turistiku. Abyste mohli chytit co nejvíce světla a neuvízli ve tmě a také v zimě, protože až slunce zapadne, dost výrazně se ochladí. Dávejte si pozor na cestu a buďte opatrní na křehké povrchy, led a rizika lavin. 

Správně se oblečte 

Velmi důležité je správné vrstvení oblečení. Naučte se vrstvit. Nejvnitřnější  vrstva by měla být tenká, ale schopná zvládnout pot, který by měl být odváděný pryč, aby vás nechladil. Střední vrstva by měla být teplá a silná. Jde o příjemnou vrstvu, která se postará o to, aby vás udržela v teple. Zvažte také fleecovou vrstvu nebo prachového peří. Vaše vnější vrstva by  měla být z materiálu, který vás ochrání před větrem a vlhkostí. Teplo této vrstvy není tak důležité jako její schopnost bojovat proti vnějšímu počasí před dopadem na účinnost vašich vnitřních vrstev. Vyhněte se ale bavlně, a to nejen u této vrstvy, protože bavlna opravdu dobře zadržuje vlhkost a tím i chlad. 

 

Vyhněte se dlouhým zastávkám 

V zimě na výletech není moc dobré, abyste dělali nějak moc velké přestávky. To neznamená, že byste si neodpočinuli, avšak zpomalení nebo zastavení způsobí, že ztratíte veškeré teplo, které jste si v těle vybudovali. Bude potom opět nutné si svaly zahřát. Jídlo a pití zvládnete i v pohybu. 

 

Co si ještě před vydáním na výlet v zimě pohlídat 

To, jaké má být počasí si hlídejte. Výlet si dobře naplánujte i podle předpovědi počasí a následně si ho hlídejte. Kontrolujte ho i těsně před tím, než vyrazíte. Všimněte si, že na některých místech se věci mohou drasticky změnit v závislosti na počasí. Černý led na kamenech může způsobit, že budou klouzat, což je nebezpečné. Vyhněte se strmým svahům, protože na kluzkých a zasněžených místech bude obtížnější je zdolat. Pokud se vydáte na led, vezměte si nesmeky, mačky nebo sekáček na led. 

Stránky mohou obsahovat produkty určené pro starší 18-ti let.

Je mi více než 18.

Vstoupit
Odejít
Tvorba a pronájem eshopů BINARGON.cz