Tipy na sexy prádlo pro první společnou noc

První společná noc je velmi důležitá pro oba partnery. Pokud nevyplyne tak nějak z náhody, zpravidla se neobejde bez velkého plánování. Vše je totiž nutné si pořádně promyslet a na vše se důkladně nachystat. Jistě chcete udělat ohromný dojem. Jsme si toho vědomi, a proto jsme si pro vás připravili takového malého průvodce. 

 

Co si vzít na sebe první společnou noc? 

Možná jste to doposud nevěděly, ale 85% žen má speciální spodní prádlo, které má vyhraněno pouze na chvíle, kdy se bude milovat. Pořizování prádla na první společnou noc tedy rozhodně není vůbec od věci. Nejpříhodnější je přímo set spodního prádla, protože máte záruku, že bude dohromady sedět. Pokud váháte při výběru barvy, průzkumy prokázaly, že více než polovina mužů preferuje na ženách černé spodní prádlo, protože je elegantnější. 33% mužů se z typů podprsenek líbí nejvíce braletky. 

 

Noční košilky

Pokud nemáte ve zvyku spát ve spodním prádle, dobrou volbou jsou i sexy noční košilky. Dnes je již velmi rozsáhlý výběr ze svůdných nočních košilek. Vyberte si takové, v němž budete vypadat žensky a elegantně. Buďte hravé, klidně si pořiďte odvážný průhledný model s krajkou, hlubokým výstřihem, výřezy nebo nějakými dalšími pěknými prvky. 

 

Prádlo a noční košilku skryjte pod sexy župan

Abyste to na svého milého rovnou nevybalily, přehoďte přes sebe saténový župan. Decentně skryje ty nejatraktivnější části těla, zároveň však ponechává dostatek prostoru pro představivost. V současnosti jsou na trhu dostupné již hotové sady, kde je v nabídce spolu se spodním prádlem nebo noční košilkou rovněž i župan. 

Variantou pro stydlivé je sexy noční košile

Proč říkám variantou pro stydlivé? Jelikož na rozdíl od krátké košilky, košile zpravidla sahá až po kolena. I ona však rafinovaně poodhaluje vaše tělo. Záleží však, co ukázat chcete a co ne. I ony jsou krásně zdobeny a mají provokativní výstřihy a aplikace. Vyhněte se však v tomto případě bavlně, protože ta vážně neslouží ke svádění, ale ke spaní.

Stránky mohou obsahovat produkty určené pro starší 18-ti let.

Je mi více než 18.

Vstoupit
Odejít
Tvorba a pronájem eshopů BINARGON.cz