Těhotenské plavky mají smysl

Těhotenské plavky vám umožní si užít si koupání v jakémkoliv ročním období. Pokud jste zdravé a nemáte žádné problémy, není důvod, proč byste si nemohly užít pobytu u vody. 

I těhotné mohou k vodě

Doba, kdy těhotné nechodily k vodě, protože neměly co na sebe už dávno neplatí. Nabídka těhotenských plavek je dnes již pěkně široká. Velkou výhodou těchto plavek, že perfektně padnou a přispůsobí se i neustále se zvětšujícímu se bříšku. 

V čem je kouzlo těhotenských plavek? 

Plavky těhotenské jsou vyrobeny s ohledem na vaše těhotenství. Jsou maximálně pohodlné a jsou ušity tak, aby nikde neškrtily a poskytly dostatečnou oporu neustále rostoucímu bříšku i prsům. 

Koupě těhotenských plavek, není to zbytečné? 

A proč by bylo. I když nikam nepojedete a budete se slunit na balkoně nebo zahradě. Je to rozhodně pohodlnější, než kdybyste v tom horkém létě pobývali u vody navrstveni v oblečení. Plavky navíc můžete vynosit i v průběhu dalších těhotenství. Unosíte je i po porodu, protože ani přes tu největší snahu i hned po porodu nebudete mít svou původní váhu. Nákup takových plavek navíc nemusí představovat nějakou přílišnou investici. U nás najdete pěkné těhotenské plavky za rozumnou cenu. 

Jaké těhotenské plavky jsou ty nejlepší? 

Záleží jen na vás, v jakých se budete cítit nejlépe. Na trhu jsou už těhotenské plavky dvoudílné i jednodílné. Všeobecně jsou nejoblíbenější asi tankiny, protože toho dokáží dost skrýt a jsou zároveń velmi pohodlné a lichotí postavě. 

Proč nejsou obyčejné plavky ty nejlepší? 

V těhotenství vám běžné plavky nedoporučujeme z jednoho zásadního důvodu, nejsou poddajné. Vaše tělo se rychle mění a s takovou byste potřebovaly několik plavek. Navíc se v nich nebudete cítit příliš dobře. Jejich střih a materiál není uzpůsoben potřebám těhotných. Plavky vás začnou velmi brzy škrtit a stahovat až se do nich nakonec nevlezete. Podprsenky nedají vašim ňadrům dostatečnou podporu, což vám může zničit prsa. Nakonec vás nepohodlí přinutí k tomu, abyste se koupání a opalování vzdaly. Není to škoda, když to není potřeba? 

Stránky mohou obsahovat produkty určené pro starší 18-ti let.

Je mi více než 18.

Vstoupit
Odejít
Tvorba a pronájem eshopů BINARGON.cz