Plavky 2024

Už nyní pro Vás máme nabídku plavek 2024 . Těšit se můžete na dámské plavky. U nás naleznete jak tolik oblíbené jednodílné plavky, tak i dvoudílné plavky. Nezapomínáme ani na muže - pánské plavky. Holky mladšího věku zaujmou dívčí plavky.  Pokud si potrpíte na značkové zboží, tak vás jistě zaujmou luxusní plavky. Pokud je plavání vašim koníčkem, podívejte se na sportovní plavky. Maminky jistě uvítají kojenecké plavky. A ze starých kolekcí uděláme plavkový výprodej.

 
 

Luxusní spodní prádlo  

Eshop luxusnipradlo.cz je tady pro Vás již 15 rok. Od začátku jsme se specializovali na luxusní spodní prádlo, ale vyslyšeli jsme přání dalších zákazníků a nabízíme spodní prádlo pro všechny kategorie. U nás si tedy jistě vyberete. Luxusní prádlo značek jako Anita, Calvin Klein, Felina, Naturana, Obsessive, Selmark a Triumph. Pro hezké chvíle se podívejte na široký výběr erotického prádlo, především korzetynoční košilkytanga a rafinované kalhotky. Nezapomínáme ani na spodní prádlo pro maminky - mateřské podprsenky Anita a jiné. Kdo pojede na dovolenou, uvítá nabídku plavek. Dámské plavky nabízíme jak jednodílné, tak dvoudílné, odvážné bikiny a monokiny. V zimních měsících se příjemně zahřejete v županech - dámské župany a pánské od značek Taubert a Vestis jsou kvalitní a luxusní. Našim cílem je, abyste si eshop www.luxusnipradlo.cz zapamatovali jako Váš oblíbený obchod pro spodní prádlo a dámské spodní prádlo, ale i pánské spodní prádlo hledali vždy u nás. Luxusní prádlo.cz je pro vás zárukou a garance kvalitního eshopu.

 
 

Spodní prádlo

Většina lidí si už pod pojmem spodní prádlo představuje lehce provokující sexy podprsenky, kalhotky, či neodolatelná tanga. Sexy dámské spodní prádlo nemusí být však nutně vyrobeno z krajky, či saténu, ale i kvalitní bavlna může být zárukou neodolatelnosti prádla. Hlavně však záleží na střihu a stylu provedení, kolik bude muži povoleno, aby viděl a naopak zatajeno, aby si sám domyslel. Sexy dámské spodní prádlo bude však krásným dárkem nejen pro vašeho partnera, ale také i pro vás.

 
 

Luxusní prádlo a plavky 

Spodní prádlo prodáváme již 18 let a jsme opravdu specialisti. Krom eshopu, prodáváme spodní prádlo také v kamenných prodejnách. Konkrétně v Ostravě máme čtyři prodejny. Tři prodejny Luxusnipradlo.cz a značkový obchod Triumph. Dále máme prodejnu Triumph v Olomouci - galerie Šantovka. To je pro Vás zárukou, že spodnímu prádlu rozumíme. Pro nákup Vám doporučíme nejprodávánější značky spodního prádla. Zákaznici velmi rádi kupují spodní prádlo Triumph, dále specializované spodní prádlo na nadměrné velikosti a to spodní prádlo Anita a Felina. Mladé slečny u nás rády nakupují italské spodní prádlo Lormar a Sielei. Léto se blíží mílovými kroky a je čas se podívat po nových plavkách. Plavky pro tuto sezónu budou opět velmi krásné a odvážné. Hitem budou bikini, ale klasické jednodílné a dvoudílné plavky budou vévédit prodejům. Plavky 2024 můžete u nás nakupovat již nyní.

 

 

Župany 

Vyberte si z naší nabídky županů pro muže i ženy. V nabídce máme dámské i pánské župany různých velikostí, vzorů i barev. Pro chladné večery i příjemná rána, máme pohodlné froté župany, které jsou nejenže pohodlné, ale také vás ochrání před prochladnutím a z těla odstraní poslední kapičky vody. Saténové a bavlněné župany jsou ideální pro letní období. Pakliže hledáte ideální dárek, doporučujeme luxusní župany značky Vestis , L&L nebo DKaren

 

 

Naše společnost zahájila realizaci projektu Vzdělávání zaměstnanců ve společnosti GEMINI CZ 2000 s.r.o. (registrační číslo projektu: CZ.03.1.52/0.0/0.0/19_097/0012810),
který je spolufinancován Evropským sociálním fondem. Realizace projektu bude probíhat od 1.10.2019 do 30.9.2021.

Cíl projektu
Cílem projektu je zvýšit úroveň znalostí a dovedností našich zaměstnanců a zajistit tak soulad jejich kvalifikací a kompetencí s požadavky na vykonávaní pracovní činnosti. Do projektu
bude zařazeno 24 našich zaměstnanců, pro každého z nich jsou naplánovány vzdělávací aktivity, kdy každý zaměstnanec absolvuje více než 40 hodin vzdělávání. Proškolením našich
zaměstnanců dojde ke zvýšení jejich znalostí a tím zvýšení konkurenceschopnosti naší firmy.

Dílčí cíle:
1) Zlepšení dovedností našich zaměstnanců v měkkých a manažerských dovednostech, jako jsou oblasti komunikace, týmové spolupráce, atd.
2)  Zlepšení dovedností v obecných IT znalostech s cílem zvýšení jejich kvalifikace.

 

 

 

 

 

   

Tajemství stylových mužů

29.09.2022 00:00:00

Řada mužů se obléká stylově sama nez námahy a žadě mužů oblékání dělá problémy. Dobře se oblékat je ale dovednost, kterou můžete rozvíjet. A my vám povíme jak. 

 

Pokud se hledáte a nevíte, jak se oblékat stylově, můžete mít o tom dost nepřesnou představu. Může se vám to zdát náročné, a přitom to je nakonec mnohem lehčí, než se zdá. Chce to jen trénink a vzdělání se v teorii barev, kombinování vzorů a materiálů a pochopením formálnosti. Pak se naučíte vytvářet skvělé outfity. 

Zvažte svůj osobní životní styl a cíle 

Jakmile pochopíte, co je klasické a nadčasové, musíte posoudit, jaké oblečení byste chtěli zařadit do svého každodenního života. Je zbytečné vlastnit kvalitní a drahé obleky, pokud je nevyužijete. 

Důležitý je i správný střih 

Můžete vlastnit to nejdražší a nejkvalitnější oblečení na světě a stejně vám bude k ničemu, když vám nebude dobře sedět. Nebude vám pak slušet a vy se v něm ani nebudete dobře cítit. Nesprávný střih může shodit vaše proporce těla. Vy pak můžete vypadat menší, silnější nebo třeba hubenější. 

Kupte si to nejkvalitnější oblečení, které si můžete dovolit

Špatně vyrobené kousky toho příliš mnoho nevydrží a brzy se rozpadnou nebo nebudou držet tvar. Kvalitní oblečení nejenže lépe vypadá, ale taky toho mnohem více vydrží a i po několika vypráních vypadá živě. Mnoho kvalitních kousků naopak stárnutím získává na kvalitě. To nemusí být nutně hned značkové oblečení. 

 Držte se neutrálních a všestranných kusů oblečení

Pokud se chcete oblékat stylově a není to vaše silná parketa, snažte se držet neutrálních a všestranných kousků oblečení. Takové oblečení se totiž dá kombinovat s co největším počtem oblečení. 

Procvičujte se v nošení oblečení

Pokud si na stylové oblečení nemůžete zvyknout, noste ho více, pomůže to. 

 Uspořádejte si šatník 

I když je vaše oblečení všestranné, pokud budete mít v šatníku nepořádek, nebudete schopni v něm nic najít a skombinovat. Buďte aktivní a starejte se o své oblečení. Udržujte ve své skříni pořádek. 

Jakmile budete mít zvládnuté základy, můžete začít s experimentováním 

Jakmile zvládnete základy, můžete zkusit experimentovat a postupně dolaďovat svůj styl i vkus. Zkuste sáhnout po jasnějších a výraznějších barvách. 

Zůstaňte otevřeni 

Mějte na paměti, že není pouze jeden správný způsob, jak se oblékat stylově. pokud se chcete vyhnout pocitu, že jste zakrněli nebo zastarali, buďte otevření novým věcem. Někdy se i hodí další pohled na věc. 

Nezapomeňte si to užít!

No a v neposlední řadě si nezapomeňte oblékání užít. Oblékání by měla být zábava. Neberte to vážně. Nebojte se dělat chyby, posune vás to dál. Není to konec světa. 

Stránky mohou obsahovat produkty určené pro starší 18-ti let.

Je mi více než 18.

Vstoupit
Odejít
Tvorba a pronájem eshopů BINARGON.cz