Ta ideální podprsenka pro široce rozepjatá prsa - co byste měli vědět?

Najít podprsenku pro široce rozložená prsa, není zase tak snadné, jak  byste si mohly myslet. Máte také ten dojem, že jste vyzkoušely snad každý typ podprsenky a pořád to není ono? Bolí vás prsa z špatně umístěné kostice? Nosíte ráda halenky nebo šaty s výstřihem do V, ale máte problém najít tu správnou podprsenku? Pomůžeme vám ji najít. 

 

Existuje vůbec podprsenka pro široce rozevřená prsa? 

Pokud podprsenku přizpůsobíte svému tělu, budete se v ní cítit dobře a budete si moci dovolit i velmi hluboké výstřihy. Nicméně, se nejprve přesvědčte, že skutečně máte široce rozevřená prsa. Čili máte: 

  • Mezi prsy velkou vzdálenost nebo důlek. 
  • Prsa se přirozeně rozlévají do stran. 
  • Kromě toho, že vaše prsa směřují do dvou protilehlých stran, jsou malá a máte problém najít podprsenku. 
  • Všechny podprsenky, které jste doposud měla, jsou nepohodlné a kostice vás tlačí
  • Sníte o dobře odhalených, spojených ňadrech, ale žádná podprsenka to nedokázala. 
  • Pořád musíte svá prsa korigovat, protože, když si oblečete podprsenku, stačí se sehnout a už svá prsa máte v podpaží. 

Plunge podprsenka 

Plunge podprsenka je velmi pohodlná a představuje praktické řešení pro ženy s široce rozevřenými prsy. Je to proto, že boky jejich košíčků jsou obvykle vysoké a ramínka jsou posazena daleko od sebe. Díky tomu podprsenka perfektně obepíná ňadra na bocích a odhaluje je ve středu. Hluboká podprsenka má často pokleslý hrudník, což je ideální pro hluboké výstřihy. 

Balkonová podprsenka 

Bardotka je napůl postavená podprsenka, která svůdně odhaluje ňadra. Je ideální pro široce posazená prsa, protože je krásně sbírá dohromady a tvaruje. Je ideální i pro majitelky větších, široce rozmístěných prsou. 

Push-up podprsenka

Push-up podprsenky byly vymyšleny přímo pro všechny majitelky menších rozložených prsou. Polštářky uvnitř podprsenky opticky zvětšují, ale i sbírají ňadra směrem dovnitř a vytlačují je pak nahoru, směrem ven. 

Podprsenka bez kostic

Pokud si ceníte pohodlí a kostice vás drtí, je na čase, abyste vyzkoušely podprsenku bez kostic. Skýtá to maximální komfort. Ideální v tomto případě jsou bralette podprsenky, které jsou v poslední době velmi žádané. Nosit je totiž můžete jako spodní prádlo, tak i jako top. Nicméně, mějte u nich na paměti, že tyto podprsenky netvarují ani nepodpírají ňadra. Vzhledem k tomu, že mohou dodatečně zatěžovat páteř, nedoporučují se majitelkám větších ňader. 

 

Stránky mohou obsahovat produkty určené pro starší 18-ti let.

Je mi více než 18.

Vstoupit
Odejít
Tvorba a pronájem eshopů BINARGON.cz