Styl oblékání teenagerů dospělé děsí

Puberta je přirozenou součástí každého dospívání. Toto více, či méně bujaré období je spojeno s hledáním sebe, odbojem a módními výstřelky. Ty jsou mnohdy pro řadu dospělých zcela neuchopitelné a nepochopitelné. Kolikrát to vede i k malým domácím rozmíškám nebo menším bitvám. My vám teď povíme, které módní styly dělají ten největší rozruch a které tyto skoro dospěláci naopak nejvíce milují. 

 

Emo styl

jedním z nejvíce dráždivých stylů je Emo. To označuje subkulturu spojenou s punkově orientovanou módou a emo hudebním stylem. Nositelé si libují v ponuré romantice, melancholii a kladou důraz na prožitky. Žijí si svůj vlastní vnitřní svět. Někdy preferují temnotu a samotu. Móda je spojena s výraznou barvou vlasů a také i s nepřehlédnutelným líčením, hlavně okolo očí. Preferují khaki a černé barvy, které kombinují s růžovou. Mají rádi nátepníky, náramky, pásky, černé nehty. 

Obnošený styl 

Obnošený styl má už něco za sebou. Má svůj příběh a osobitost, ale to rodiče obvykle nevnímají. Nejsou rádi, když jejich děti vypadají jako bezdomovci. Tedy, alespoň podle nich vypadají. Ty odřené a děravé rifle, flanelové košile a vytahané svetry… doprovázení piercingy a silným make-upem, to rodiče moc u svých dětí nepreferují. 

Punk style

Punková móda je velmi rozličná. Spadají zde modely od Vivienne Westwood, výrazný společenský oděv, glam rock, skinhead styly a mnoho dalšího. Měla také svůj vývoj od sedmdesátých let. I proto je těžké ji jen tak zaškatulkovat a specifikovat. Vyznačuje se ledasčím, dokonce i s buřinkami, bílými košilemi, bojovými botami, kovovými cvočky, džínovými a koženými bundami, tričky, flanelovými košilemi, mikinami s kapucí, khaki šortkami a podobně. 

 

Gothic styl

Gothic styl se pak vyznačuje temnými a tajemnými bezpohlavními rysy. Má ráda černé vlasy, exotické účesy, tmavé rtěnky a tmavé oblečení. I muži nosí černé oční linky, černé nehty a rty. I ona si prošla svým vývojem a tak může být poměrně pestrá. Pozor, rozhodně by neměla být zaměňována s rockovou módou a emo módou a bohužel se tomu tak často děje.

Stránky mohou obsahovat produkty určené pro starší 18-ti let.

Je mi více než 18.

Vstoupit
Odejít
Tvorba a pronájem eshopů BINARGON.cz