Plavky 2023

Už nyní pro Vás máme nabídku plavek 2023 . Těšit se můžete na dámské plavky. U nás naleznete jak tolik oblíbené jednodílné plavky, tak i dvoudílné plavky. Nezapomínáme ani na muže - pánské plavky. Holky mladšího věku zaujmou dívčí plavky.  Pokud si potrpíte na značkové zboží, tak vás jistě zaujmou luxusní plavky. Pokud je plavání vašim koníčkem, podívejte se na sportovní plavky. Maminky jistě uvítají kojenecké plavky. A ze starých kolekcí uděláme plavkový výprodej.

 
 

Luxusní spodní prádlo  

Eshop luxusnipradlo.cz je tady pro Vás již 15 rok. Od začátku jsme se specializovali na luxusní spodní prádlo, ale vyslyšeli jsme přání dalších zákazníků a nabízíme spodní prádlo pro všechny kategorie. U nás si tedy jistě vyberete. Luxusní prádlo značek jako Anita, Calvin Klein, Felina, Naturana, Obsessive, Selmark a Triumph. Pro hezké chvíle se podívejte na široký výběr erotického prádlo, především korzetynoční košilkytanga a rafinované kalhotky. Nezapomínáme ani na spodní prádlo pro maminky - mateřské podprsenky Anita a jiné. Kdo pojede na dovolenou, uvítá nabídku plavek. Dámské plavky nabízíme jak jednodílné, tak dvoudílné, odvážné bikiny a monokiny. V zimních měsících se příjemně zahřejete v županech - dámské župany a pánské od značek Taubert a Vestis jsou kvalitní a luxusní. Našim cílem je, abyste si eshop www.luxusnipradlo.cz zapamatovali jako Váš oblíbený obchod pro spodní prádlo a dámské spodní prádlo, ale i pánské spodní prádlo hledali vždy u nás. Luxusní prádlo.cz je pro vás zárukou a garance kvalitního eshopu.

 
 

Spodní prádlo

Většina lidí si už pod pojmem spodní prádlo představuje lehce provokující sexy podprsenky, kalhotky, či neodolatelná tanga. Sexy dámské spodní prádlo nemusí být však nutně vyrobeno z krajky, či saténu, ale i kvalitní bavlna může být zárukou neodolatelnosti prádla. Hlavně však záleží na střihu a stylu provedení, kolik bude muži povoleno, aby viděl a naopak zatajeno, aby si sám domyslel. Sexy dámské spodní prádlo bude však krásným dárkem nejen pro vašeho partnera, ale také i pro vás.

 
 

Luxusní prádlo a plavky 

Spodní prádlo prodáváme již 18 let a jsme opravdu specialisti. Krom eshopu, prodáváme spodní prádlo také v kamenných prodejnách. Konkrétně v Ostravě máme čtyři prodejny. Tři prodejny Luxusnipradlo.cz a značkový obchod Triumph. Dále máme prodejnu Triumph v Olomouci - galerie Šantovka. To je pro Vás zárukou, že spodnímu prádlu rozumíme. Pro nákup Vám doporučíme nejprodávánější značky spodního prádla. Zákaznici velmi rádi kupují spodní prádlo Triumph, dále specializované spodní prádlo na nadměrné velikosti a to spodní prádlo Anita a Felina. Mladé slečny u nás rády nakupují italské spodní prádlo Lormar a Sielei. Léto se blíží mílovými kroky a je čas se podívat po nových plavkách. Plavky pro tuto sezónu budou opět velmi krásné a odvážné. Hitem budou bikini, ale klasické jednodílné a dvoudílné plavky budou vévédit prodejům. Plavky 2022 můžete u nás nakupovat již nyní.

 

 

Župany 

Vyberte si z naší nabídky županů pro muže i ženy. V nabídce máme dámské i pánské župany různých velikostí, vzorů i barev. Pro chladné večery i příjemná rána, máme pohodlné froté župany, které jsou nejenže pohodlné, ale také vás ochrání před prochladnutím a z těla odstraní poslední kapičky vody. Saténové a bavlněné župany jsou ideální pro letní období. Pakliže hledáte ideální dárek, doporučujeme luxusní župany značky Vestis , L&L nebo DKaren

 

 

Naše společnost zahájila realizaci projektu Vzdělávání zaměstnanců ve společnosti GEMINI CZ 2000 s.r.o. (registrační číslo projektu: CZ.03.1.52/0.0/0.0/19_097/0012810),
který je spolufinancován Evropským sociálním fondem. Realizace projektu bude probíhat od 1.10.2019 do 30.9.2021.

Cíl projektu
Cílem projektu je zvýšit úroveň znalostí a dovedností našich zaměstnanců a zajistit tak soulad jejich kvalifikací a kompetencí s požadavky na vykonávaní pracovní činnosti. Do projektu
bude zařazeno 24 našich zaměstnanců, pro každého z nich jsou naplánovány vzdělávací aktivity, kdy každý zaměstnanec absolvuje více než 40 hodin vzdělávání. Proškolením našich
zaměstnanců dojde ke zvýšení jejich znalostí a tím zvýšení konkurenceschopnosti naší firmy.

Dílčí cíle:
1) Zlepšení dovedností našich zaměstnanců v měkkých a manažerských dovednostech, jako jsou oblasti komunikace, týmové spolupráce, atd.
2)  Zlepšení dovedností v obecných IT znalostech s cílem zvýšení jejich kvalifikace.

 

 

 

 

 

   

Stručná historie bikin

16.12.2022 00:00:00

Bikiny se na scéně objevily již před několika desítkami let a stále nevyšly z módy. Naopak, bez bikin si plážovou módu dokonce neumíme představit. Znáte ale její kontroverzní historii? Ne? -Seznamete se s ní. 

 

Když jdeme na pláž, koupaliště, k rybníku, nějak příliš nepřemýšlíme, co si vezmeme na sebe, obvykle to jsou bikiny. Jenže ještě před několika desítkami let tomu tak nebylo. Ženy se samozřejmě chodily koupat, ale jejich plavecký úbor více zahaloval, než odhaloval. V 19. století ženy obvykle ke koupání používaly tuniky a šortky dlouhé skoro ke kotníkům. Ve dvacátých letech minulého století se potom objevily první koupelové kostýmy. A následně se jejich délka postupně zkracovala a zkracovala. V roce 1932 Jacques Heim na scénu uvedl první dvoudílné plavky, které tvořila volánová podprsenka a šortek s vysokým pasem. Ženy však v té době těmto plavkám zrovna nepropadly. Šokoval jimi ale veřejnost. 

Samotný zrod bikin 

Jacques Heim se ale nevzdal a v roce 1946 přišel s další verzí dvoudílných plavek. Tento model pojmenoval Atome s odkazem na nejmenší částici, která tvořila svět. V té době to byly ty nejmenší plavky na světě. Než je však stihl zpropagovat, předběhl ho automobilový inženýr Louise Réard, který se vytasil s ještě více sporými plavkami, které nazval po atolu Bikini, kde střílely americké jaderné zbraně bikiny. Plavky tvořila podprsenka, která měla podobu dvou trojúhelníků spojených páskem a nejinak tomu bylo i u kalhotek. Šokoval celý svět. Okamžitě byly zakázány na francouzském pobřeží, ve Španělsku, Itálii, v Portugalsku, v Austrálii a dokonce i v některých zemích USA. 

 

Jak se ale staly hitem? 

Do zákazu a odmítání se dostal díky konzervativnímu a náboženskému smýšlení světa. Překvapivě se však ani ženy nechtěly nakonec odhalovat. Po 2. světové válce se kypré tělo stalo synonymem pro zdraví a tyto plavky potřebovaly něco jiného. Nicméně o deset let později nastala velká popularizace sportu i mezi ženami a vzhled štíhlých postav podnítil veřejnost k tomu, aby se starali o svou kondici a odhalovali svá těla. Za dalších deset let dokonce dorazil kult velmi štíhlé postavy a na ni dokonale padly přesně tyto plavky. Nicméně, ani to nezpůsobilo, že by se bikiny uchytily. Pomohl jim až film, přesněji řečeno Brigitte Bardot, která se v nich v roce 1957 objevila ve filmu “A Bůh stvořil ženu”. O 5 let později se v nich potom se v nich ukázala v kultovní scéně “Doktora No” Ursula Andress jako Afrodita a šílenství po bikinách bylo zahájeno. 

 

Stránky mohou obsahovat produkty určené pro starší 18-ti let.

Je mi více než 18.

Vstoupit
Odejít
Tvorba a pronájem eshopů BINARGON.cz