Plavky 2023

Už nyní pro Vás máme nabídku plavek 2023 . Těšit se můžete na dámské plavky. U nás naleznete jak tolik oblíbené jednodílné plavky, tak i dvoudílné plavky. Nezapomínáme ani na muže - pánské plavky. Holky mladšího věku zaujmou dívčí plavky.  Pokud si potrpíte na značkové zboží, tak vás jistě zaujmou luxusní plavky. Pokud je plavání vašim koníčkem, podívejte se na sportovní plavky. Maminky jistě uvítají kojenecké plavky. A ze starých kolekcí uděláme plavkový výprodej.

 
 

Luxusní spodní prádlo  

Eshop luxusnipradlo.cz je tady pro Vás již 15 rok. Od začátku jsme se specializovali na luxusní spodní prádlo, ale vyslyšeli jsme přání dalších zákazníků a nabízíme spodní prádlo pro všechny kategorie. U nás si tedy jistě vyberete. Luxusní prádlo značek jako Anita, Calvin Klein, Felina, Naturana, Obsessive, Selmark a Triumph. Pro hezké chvíle se podívejte na široký výběr erotického prádlo, především korzetynoční košilkytanga a rafinované kalhotky. Nezapomínáme ani na spodní prádlo pro maminky - mateřské podprsenky Anita a jiné. Kdo pojede na dovolenou, uvítá nabídku plavek. Dámské plavky nabízíme jak jednodílné, tak dvoudílné, odvážné bikiny a monokiny. V zimních měsících se příjemně zahřejete v županech - dámské župany a pánské od značek Taubert a Vestis jsou kvalitní a luxusní. Našim cílem je, abyste si eshop www.luxusnipradlo.cz zapamatovali jako Váš oblíbený obchod pro spodní prádlo a dámské spodní prádlo, ale i pánské spodní prádlo hledali vždy u nás. Luxusní prádlo.cz je pro vás zárukou a garance kvalitního eshopu.

 
 

Spodní prádlo

Většina lidí si už pod pojmem spodní prádlo představuje lehce provokující sexy podprsenky, kalhotky, či neodolatelná tanga. Sexy dámské spodní prádlo nemusí být však nutně vyrobeno z krajky, či saténu, ale i kvalitní bavlna může být zárukou neodolatelnosti prádla. Hlavně však záleží na střihu a stylu provedení, kolik bude muži povoleno, aby viděl a naopak zatajeno, aby si sám domyslel. Sexy dámské spodní prádlo bude však krásným dárkem nejen pro vašeho partnera, ale také i pro vás.

 
 

Luxusní prádlo a plavky 

Spodní prádlo prodáváme již 18 let a jsme opravdu specialisti. Krom eshopu, prodáváme spodní prádlo také v kamenných prodejnách. Konkrétně v Ostravě máme čtyři prodejny. Tři prodejny Luxusnipradlo.cz a značkový obchod Triumph. Dále máme prodejnu Triumph v Olomouci - galerie Šantovka. To je pro Vás zárukou, že spodnímu prádlu rozumíme. Pro nákup Vám doporučíme nejprodávánější značky spodního prádla. Zákaznici velmi rádi kupují spodní prádlo Triumph, dále specializované spodní prádlo na nadměrné velikosti a to spodní prádlo Anita a Felina. Mladé slečny u nás rády nakupují italské spodní prádlo Lormar a Sielei. Léto se blíží mílovými kroky a je čas se podívat po nových plavkách. Plavky pro tuto sezónu budou opět velmi krásné a odvážné. Hitem budou bikini, ale klasické jednodílné a dvoudílné plavky budou vévédit prodejům. Plavky 2022 můžete u nás nakupovat již nyní.

 

 

Župany 

Vyberte si z naší nabídky županů pro muže i ženy. V nabídce máme dámské i pánské župany různých velikostí, vzorů i barev. Pro chladné večery i příjemná rána, máme pohodlné froté župany, které jsou nejenže pohodlné, ale také vás ochrání před prochladnutím a z těla odstraní poslední kapičky vody. Saténové a bavlněné župany jsou ideální pro letní období. Pakliže hledáte ideální dárek, doporučujeme luxusní župany značky Vestis , L&L nebo DKaren

 

 

Naše společnost zahájila realizaci projektu Vzdělávání zaměstnanců ve společnosti GEMINI CZ 2000 s.r.o. (registrační číslo projektu: CZ.03.1.52/0.0/0.0/19_097/0012810),
který je spolufinancován Evropským sociálním fondem. Realizace projektu bude probíhat od 1.10.2019 do 30.9.2021.

Cíl projektu
Cílem projektu je zvýšit úroveň znalostí a dovedností našich zaměstnanců a zajistit tak soulad jejich kvalifikací a kompetencí s požadavky na vykonávaní pracovní činnosti. Do projektu
bude zařazeno 24 našich zaměstnanců, pro každého z nich jsou naplánovány vzdělávací aktivity, kdy každý zaměstnanec absolvuje více než 40 hodin vzdělávání. Proškolením našich
zaměstnanců dojde ke zvýšení jejich znalostí a tím zvýšení konkurenceschopnosti naší firmy.

Dílčí cíle:
1) Zlepšení dovedností našich zaměstnanců v měkkých a manažerských dovednostech, jako jsou oblasti komunikace, týmové spolupráce, atd.
2)  Zlepšení dovedností v obecných IT znalostech s cílem zvýšení jejich kvalifikace.

 

 

 

 

 

   

Strečink, co to je a co potřebujete vědět o strečinku

25.10.2022 00:00:00

Strečink je formou sportovní aktivity, které byste měli věnovat svou pozornost. Rozhodně to stojí za to. A to bez ohledu, zda sportujete závodně nebo rekreačně. Ptáte se proč? Protože se vyplatí, abyste strečink zařadili do svého tréninkového plánu. Čtěte dál, velmi brzy rozptýlíme vaše pochybnosti o tom proč. 

 

Co je vlastně strečink? 

Strečink jsou protahovací cviky, které zvyšují flexibilitu svalů a zlepšují činnost motorického systému. K jejímu provádění nepotřebujete nic výjimečného, ani žádné speciální vybavení nebo členství v posilovně. Potřebujete pouze podložku na cvičení, dostatek prostoru a pohodlný outfit, ideálně sportovní legíny, sportovní podprsenku, pružné tričko a sportovní boty. Strečink je vhodný pro profesionální sportovce, začátečníkům a používá se i v rámci rehabilitace a fyzioterapie. V čem spočívá kouzlo strečinku? Během několika minut až desítek minut cvičení střídavě zatínáte, uvolňujete a protahujete svaly. Jakkoliv to zní nenápadně, ve formě specifických cviků to má hlavu a patu a pokud to budete dělat pravidelně, brzy zaznamenáte výhody strečinku, tedy snížíte třeba únavu po tréninku. 

Jak se strečink liší od pilates a jógy? 

Asi byste nečekali, že historie strečinku sahá až do starověku a samostatná forma tohoto pohybu pak patří k těm nejpřirozenějším. Vychází z pozorování zvířat. Není divu, že je ztotožňován s jógou nebo pilates, mají podobný základ. Čím se ale od sebe liší? V józe kromě fyzického cvičení funguje ještě také i duchovní aspekt. Klíčem k úspěchu je tu sebeovládání, zaměření se na dýchání a hledání rovnováhy. Pilates je trénink, který posiluje všechny svalové skupiny. Více se podobá strečinku. Jenže vychází nejen z protahovacích cvičení, ale i gymnastických, dechových a silových cvičení. Velmi často používá nějaké doplňkové náčiní. 

Strečink - co nám dává? 

Strečink nespaluje tuky, ani nebuduje svaly jako kondiční nebo silový trénink, i přesto má však obrovský příznivý vliv na celkovou obratnost a pohyblivost pohybového aparátu. Jeho pozitivní účinky spočívají především: 

  • ve flexibilitě svalů a šlach
  • zlepšení krevního zásobení 
  • urychlení regenerace po tréninku
  • snížení rizika svalových křečí
  • zlepšení pohyblivosti kloubů
  • pozitivní vliv na psychiky, kdy zbavuje napětí, uvolňuje a relaxuje

Pro koho je ideální pohybovou aktivitou? 

Pro každého. Je to dobrý způsob, jak se dynamicky zahřát. Po tréninku zase urychlí regeneraci, zpruží svaly a sníží riziko poranění. Je to ideální cvičení pro lidi, co pracují v sedě nebo ve stoje a kteří bojují s bolestí svalů a zad. Vhodné jsou i pro běžce a sportovce z posiloven.

Stránky mohou obsahovat produkty určené pro starší 18-ti let.

Je mi více než 18.

Vstoupit
Odejít
Tvorba a pronájem eshopů BINARGON.cz