Spodní prádlo pro velké poprsí

Řada žen po  plných ženských touží, ty, které je mají, zápasí s jejich oblékáním. Ne každá podprsenka jim padne jako ulitá. Navíc větších velikostí je méně než těch menších. V kamenných obchodech svou velikost najdou jen stěží. Nejlepší výběr je na internetu.

podprsenkamodrá podprsenkabílá podprsenka

Podprsenky pro velká prsa

Podprsenky pro velké poprsí jsou speciálně střiženy i ušity. Je tomu tak proto, aby udržely váhu objemného poprsí a vytvarovaly vám pěkný dekolt. A to i u těch žen s méně pevnými prsy. Takové podprsenky by měly mít vyztužený košíček, pevné kostice, širší obvod, tři háčky u zapínání a široká ramínka.

Minimalistické podprsenky

Ty nejoblíbenější jsou ty nejjednodušší, čisté, hladké a praktické podprsenky. Mohou mít nevyztužené košíčky, bavlněné podšití, dvojité mikrovlákno a široká ramínka. Je možné, aby byly lehce zdobeny průhledným tylem v horní části košíčků.

Zmenšující podprsenky

V případě, že byste svůj objem hrudníku alespoň opticky zmenšily, sáhněte po zenšující podprsence. Tyto podprsenky jsou speciálně střižené. Za optické zmenšení pak může svislý šev, který dokáže dekolt zmenšit až o dvě konfekční velikosti. Pevnost pak zajistí boční kostice, široké boční dílce a široká ramínka. Už dávno tyto podprsenky nejsou nevzhledné, ale mají i luxusní vzhled.

černé spodní prádlo sexy prádlotělové prádlo

Klasické podprsenky pro velká prsa

Pokud kostice zrovna nemáte v oblibě, nemusíte je nosit. Pořídit si však musíte speciálně střiženou podprsenku, která vám padne jako ulitá a má široká ramínka.

Sportovní podprsenky

Pokud máte velká prsa, rozhodně se neobejdete bez sportovní podprsenky. Ty však musí být perfektně střižené a i ty se neobejdou bez širokých ramínek. Tu správnou sportovní podprsenku nesmíte vůbec cítit. Při sportu nesmí vaše prsa proměnit v placky.

Stránky mohou obsahovat produkty určené pro starší 18-ti let.

Je mi více než 18.

Vstoupit
Odejít
Tvorba a pronájem eshopů BINARGON.cz