Spodní prádlo na Silvestra

Poslední den v roce 2022 se nezadržitelně blíží. A mnozí se i na tento den těší, protože by tento rok s radostí uzavřeli a vstoupili s nadějí do nového roku. Dříve je však ještě čekají oslavy Silvestra, čili dne, kterého je nutné si užít naplno. Chystáte se na party? Už máte vymyšlený outfit a nové boty na podpatcích? A jaké spodní prádlo si k tomu všemu oblečete, nad tím jste přemýšlely? Zeštíhlující spodní prádlo, aby šaty perfektně seděly 

Pokud se nechcete soukat do topu a kalhotek, s nimiž riskujete záhyby, rýhy a faldíky, sáhněte po tvarujícím bezešvém spodním prádlu. Velmi dobře se osvědčilo body, které vytváří pěknou ženskou siluetu a fantasticky vyhlazuje všechny nerovnosti. Body jsou vůbec nejlepší pod těsné zimní šaty nebo sukni. 

 

Jak vypadat na Silvestra sexy 

Protože je taková noc pouze jednou za 12 měsíců, zaslouží si extra přístup. Otřepané věci doopravdy nechte ve skříni a oblečte si něco exkluzivního, ideálně něco, co jste ještě na sobě neměly. A nezapomeňte si pod to obléct i adekvátně kvalitní a krásné dámské krajkové spodní prádlo. Staňte se extrémně sexy partnerkou. Budete přivádět může k šílenstí. Zvlášť, když vám rafinovaně občas vykoukne ramínko vaší podprsenky. Nezapomeňte se však obléct do oblečení a prádla, v němž se budete cítit skvěle. Nicméně nestyďte se odvázat, překročit svou komfortní zónu, získáte tak větší odvahu i sebevědomí. A ještě jedna věc, pamatujte si: silvestrovské prádlo nemusí být pouze černé. Vlastně by vůbec by nemělo být černé, protože takové spodní prádlo na poslední den přináší smůlu do nového roku.

Stránky mohou obsahovat produkty určené pro starší 18-ti let.

Je mi více než 18.

Vstoupit
Odejít
Tvorba a pronájem eshopů BINARGON.cz