Plavky 2023

Už nyní pro Vás máme nabídku plavek 2023 . Těšit se můžete na dámské plavky. U nás naleznete jak tolik oblíbené jednodílné plavky, tak i dvoudílné plavky. Nezapomínáme ani na muže - pánské plavky. Holky mladšího věku zaujmou dívčí plavky.  Pokud si potrpíte na značkové zboží, tak vás jistě zaujmou luxusní plavky. Pokud je plavání vašim koníčkem, podívejte se na sportovní plavky. Maminky jistě uvítají kojenecké plavky. A ze starých kolekcí uděláme plavkový výprodej.

 
 

Luxusní spodní prádlo  

Eshop luxusnipradlo.cz je tady pro Vás již 15 rok. Od začátku jsme se specializovali na luxusní spodní prádlo, ale vyslyšeli jsme přání dalších zákazníků a nabízíme spodní prádlo pro všechny kategorie. U nás si tedy jistě vyberete. Luxusní prádlo značek jako Anita, Calvin Klein, Felina, Naturana, Obsessive, Selmark a Triumph. Pro hezké chvíle se podívejte na široký výběr erotického prádlo, především korzetynoční košilkytanga a rafinované kalhotky. Nezapomínáme ani na spodní prádlo pro maminky - mateřské podprsenky Anita a jiné. Kdo pojede na dovolenou, uvítá nabídku plavek. Dámské plavky nabízíme jak jednodílné, tak dvoudílné, odvážné bikiny a monokiny. V zimních měsících se příjemně zahřejete v županech - dámské župany a pánské od značek Taubert a Vestis jsou kvalitní a luxusní. Našim cílem je, abyste si eshop www.luxusnipradlo.cz zapamatovali jako Váš oblíbený obchod pro spodní prádlo a dámské spodní prádlo, ale i pánské spodní prádlo hledali vždy u nás. Luxusní prádlo.cz je pro vás zárukou a garance kvalitního eshopu.

 
 

Spodní prádlo

Většina lidí si už pod pojmem spodní prádlo představuje lehce provokující sexy podprsenky, kalhotky, či neodolatelná tanga. Sexy dámské spodní prádlo nemusí být však nutně vyrobeno z krajky, či saténu, ale i kvalitní bavlna může být zárukou neodolatelnosti prádla. Hlavně však záleží na střihu a stylu provedení, kolik bude muži povoleno, aby viděl a naopak zatajeno, aby si sám domyslel. Sexy dámské spodní prádlo bude však krásným dárkem nejen pro vašeho partnera, ale také i pro vás.

 
 

Luxusní prádlo a plavky 

Spodní prádlo prodáváme již 18 let a jsme opravdu specialisti. Krom eshopu, prodáváme spodní prádlo také v kamenných prodejnách. Konkrétně v Ostravě máme čtyři prodejny. Tři prodejny Luxusnipradlo.cz a značkový obchod Triumph. Dále máme prodejnu Triumph v Olomouci - galerie Šantovka. To je pro Vás zárukou, že spodnímu prádlu rozumíme. Pro nákup Vám doporučíme nejprodávánější značky spodního prádla. Zákaznici velmi rádi kupují spodní prádlo Triumph, dále specializované spodní prádlo na nadměrné velikosti a to spodní prádlo Anita a Felina. Mladé slečny u nás rády nakupují italské spodní prádlo Lormar a Sielei. Léto se blíží mílovými kroky a je čas se podívat po nových plavkách. Plavky pro tuto sezónu budou opět velmi krásné a odvážné. Hitem budou bikini, ale klasické jednodílné a dvoudílné plavky budou vévédit prodejům. Plavky 2022 můžete u nás nakupovat již nyní.

 

 

Župany 

Vyberte si z naší nabídky županů pro muže i ženy. V nabídce máme dámské i pánské župany různých velikostí, vzorů i barev. Pro chladné večery i příjemná rána, máme pohodlné froté župany, které jsou nejenže pohodlné, ale také vás ochrání před prochladnutím a z těla odstraní poslední kapičky vody. Saténové a bavlněné župany jsou ideální pro letní období. Pakliže hledáte ideální dárek, doporučujeme luxusní župany značky Vestis , L&L nebo DKaren

 

 

Naše společnost zahájila realizaci projektu Vzdělávání zaměstnanců ve společnosti GEMINI CZ 2000 s.r.o. (registrační číslo projektu: CZ.03.1.52/0.0/0.0/19_097/0012810),
který je spolufinancován Evropským sociálním fondem. Realizace projektu bude probíhat od 1.10.2019 do 30.9.2021.

Cíl projektu
Cílem projektu je zvýšit úroveň znalostí a dovedností našich zaměstnanců a zajistit tak soulad jejich kvalifikací a kompetencí s požadavky na vykonávaní pracovní činnosti. Do projektu
bude zařazeno 24 našich zaměstnanců, pro každého z nich jsou naplánovány vzdělávací aktivity, kdy každý zaměstnanec absolvuje více než 40 hodin vzdělávání. Proškolením našich
zaměstnanců dojde ke zvýšení jejich znalostí a tím zvýšení konkurenceschopnosti naší firmy.

Dílčí cíle:
1) Zlepšení dovedností našich zaměstnanců v měkkých a manažerských dovednostech, jako jsou oblasti komunikace, týmové spolupráce, atd.
2)  Zlepšení dovedností v obecných IT znalostech s cílem zvýšení jejich kvalifikace.

 

 

 

 

 

   

Spodní díly plavek, vyznáte se v nich? 

20.06.2022 00:00:00

 Při nákupu plavek se vždy vyplatí, když máte o plavkách přehled. Budete vědět, co chcete a také budete rovněž vědět, jaký střih nejlépe svědčí vašim oblinám. 

 

Spodní díl s vysokým pasem 

Spodní díl plavek s vysokým pasem sedí na břiše výše než u tradičního dílu plavek bikin. Některé sahají přímo do pupku a některé sahají nad pupek. Ty s opravdu vysokým pasem mohou sahat až pod vaše poprsí. 

Vysoký střih

Letošní rok jsou velice módní plavky s vysokým střihem. Pozor, nejde o plavky s vysokým pasem. Vysoký střih představuje  to, že sedí vysoko na kyčelních kostech. Jsou tedy na stehnech vysoce vykrojeny. Tato silueta dramaticky prodlužuje nohu, což lichotí všem postavám, ale nejvíce sluší těm drobným. 

Sukně

Sukně jako plavky jsou kromě kalhotek bikin opatřeny také prodlouženou vrstvou látky. Tato extra látka je obvykle volná a mnohem kratší než u tradičních sukní. Nicméně, obvykle ji najdete v různých délkách a stylech. Jde o ideální volbou pro všechny ty, kteří chtějí zakrýt zadek a stehna. 

Bederní spodní díl

Bederní bikiny mají široký pás, který sedí přímo na bocích. Poskytují střední krytí na zadní straně a může jít přes břicho nebo níže. Nejvíce svědčí postavám přesýpacích hodin, postavě převráceného trojúhelníku a obdélníku. 

Klasické kalhotky

Klasické kalhotky se podobají  běžným kalhotkám. Poskytují dostatečné krytí v zadních partiích. Tyto plavky sluší vesměs všem. 

Chlapecké šortky

Tradiční šortky jsou oblíbené nejen u spodního prádla, ale i u plavek. Některé mají vyšší pas, ale některé jsou nízké. Nejsou dlouhé, končí obvykle v horní části stehna. Tento střih svědčí nejvíce obdélníkové postavě. Je to vhodný střih ke sportování. 

Cheeky bikiny

Cheeky bikiny mají úzký pásek a odhalují více vpředu i vzadu. Tento střih prodlužuje nohy. Nosit by ho měly ženy drobné postavy. Je to také ideální střih, pokud se chcete pochlubit svým pěkně tvarovaným pozadím. 

String bikiny

String bikiny jsou plavky na zavázání. Prodávají se v různých stupních krytí a nositelce umožňuje, aby si podle vlastních preferencí upravila jejich těsnost a velikost. Jsou proto ideální pro všechny postavy. 

Plavky brazilského typu

Plavky brazilského typu nají jen úzký pás svislé látky, který zakrývá jen malou část pozadí. Tyto plavky mají rádi ti, co se chtějí pochlubit svým zadkem nebo touží po dokonalém opálení. Extrémní podobou těchto plavek jsou bikiny typu G-string.

Stránky mohou obsahovat produkty určené pro starší 18-ti let.

Je mi více než 18.

Vstoupit
Odejít
Tvorba a pronájem eshopů BINARGON.cz