Spodní díly plavek, vyznáte se v nich? 

 Při nákupu plavek se vždy vyplatí, když máte o plavkách přehled. Budete vědět, co chcete a také budete rovněž vědět, jaký střih nejlépe svědčí vašim oblinám. 

 

Spodní díl s vysokým pasem 

Spodní díl plavek s vysokým pasem sedí na břiše výše než u tradičního dílu plavek bikin. Některé sahají přímo do pupku a některé sahají nad pupek. Ty s opravdu vysokým pasem mohou sahat až pod vaše poprsí. 

Vysoký střih

Letošní rok jsou velice módní plavky s vysokým střihem. Pozor, nejde o plavky s vysokým pasem. Vysoký střih představuje  to, že sedí vysoko na kyčelních kostech. Jsou tedy na stehnech vysoce vykrojeny. Tato silueta dramaticky prodlužuje nohu, což lichotí všem postavám, ale nejvíce sluší těm drobným. 

Sukně

Sukně jako plavky jsou kromě kalhotek bikin opatřeny také prodlouženou vrstvou látky. Tato extra látka je obvykle volná a mnohem kratší než u tradičních sukní. Nicméně, obvykle ji najdete v různých délkách a stylech. Jde o ideální volbou pro všechny ty, kteří chtějí zakrýt zadek a stehna. 

Bederní spodní díl

Bederní bikiny mají široký pás, který sedí přímo na bocích. Poskytují střední krytí na zadní straně a může jít přes břicho nebo níže. Nejvíce svědčí postavám přesýpacích hodin, postavě převráceného trojúhelníku a obdélníku. 

Klasické kalhotky

Klasické kalhotky se podobají  běžným kalhotkám. Poskytují dostatečné krytí v zadních partiích. Tyto plavky sluší vesměs všem. 

Chlapecké šortky

Tradiční šortky jsou oblíbené nejen u spodního prádla, ale i u plavek. Některé mají vyšší pas, ale některé jsou nízké. Nejsou dlouhé, končí obvykle v horní části stehna. Tento střih svědčí nejvíce obdélníkové postavě. Je to vhodný střih ke sportování. 

Cheeky bikiny

Cheeky bikiny mají úzký pásek a odhalují více vpředu i vzadu. Tento střih prodlužuje nohy. Nosit by ho měly ženy drobné postavy. Je to také ideální střih, pokud se chcete pochlubit svým pěkně tvarovaným pozadím. 

String bikiny

String bikiny jsou plavky na zavázání. Prodávají se v různých stupních krytí a nositelce umožňuje, aby si podle vlastních preferencí upravila jejich těsnost a velikost. Jsou proto ideální pro všechny postavy. 

Plavky brazilského typu

Plavky brazilského typu nají jen úzký pás svislé látky, který zakrývá jen malou část pozadí. Tyto plavky mají rádi ti, co se chtějí pochlubit svým zadkem nebo touží po dokonalém opálení. Extrémní podobou těchto plavek jsou bikiny typu G-string.

Stránky mohou obsahovat produkty určené pro starší 18-ti let.

Je mi více než 18.

Vstoupit
Odejít
Tvorba a pronájem eshopů BINARGON.cz