Špagetová tílka jsou opět na vrcholu!

 Tílka se špagetovými ramínky jsou běžnou součástí našich šatníků. V módě jsou vesměs konstantně od devadesátých let minulého století. Tehdy byly velkým hitem. A po letech upozadění se do popředí dostaly opět v roce 2019. Letos jsou na vrcholu. 

Vzhledem k návratu módních trendů z devadesátých let bylo jen otázkou času, kdy se do popředí dostanou i v té době tolik oblíbená tílka se špagetovými ramínky. Tehdy se bez nich neobešla žádná studentka, teď se bez nich neobejde ani žádná žena. Tílka během těch let trochu dospěla a ačkoli se v základech od těch původních tílek neliší, ty dnešní jsou vyrobeny tak, abyste si je zcela bez obav mohly vzít i do kanceláře. Existuje tedy hned několik střihů. Jsou vyrobeny z té nejkvalitnější bavlny, v módních barvách. 

Jak top nosit? 

Top můžete nosit s džínami, šortkami, riflovou sukní, studentskou sukní, pouzdrovou sukní i klasickými kalhoty. Doplnit je můžete o sako, kožený blazer, vlněný kardigan a klidně i košili. 

Historie jednoho tílka 

Tílko není na scéně zase tak dlouho, jak byste možná očekávali. Ještě ve dvacátých letech minulého století se v tílkách nesmělo na veřejnost. Jenže pak přišla revoluce. Změnilo se postavení žen. Ty si začaly stříhat vlasy, začaly zkracovat sukně a ruku v ruce s tím šly i další změny. Tehdy však ženy ještě tílka nenosily. To až ve třicátých a čtyřicátých letech se v amerických filmech začali muži nosit tílka. Nosili je tehdy obvykle darebáci, kteří nějakým způsobem týrali ženy, manželky, partnerky. Teprve až v sedmdesátých letech začali muži tílka nosit běžně. Mohly za to zase filmy a videa. V této době začali tílka nosit také ženy. Střih tílek vypadal tak, že horní část tílka byla těsná, tvarově přiléhavá a spodní část pak byla volnější. V osmdesátých letech se obliba tílek ještě zvětšila. Němečtí vojáci začali nosit tzv. Bundeswehr Tank Top, který se stal velmi oblíbeným a brzy se prodával po celém světě. V devadesátých letech se začalo tílko nosit spolu s džínami. A právě v té době si ho oblíbily ženy. Tílka v té době proslavila skupina The Spice Girls. Od té doby jsou tílka běžnou součástí našich šatníků. Mají různou podobu. Nosí je muži i ženy. Mají různou barvu. Nosí se hodně v létě, na pláž a do tělocvičny.

Stránky mohou obsahovat produkty určené pro starší 18-ti let.

Je mi více než 18.

Vstoupit
Odejít
Tvorba a pronájem eshopů BINARGON.cz