Silikonová podprsenka - vše, co o ní potřebujete vědět

Je před vámi významná událost spojená se slavnostními šaty s hlubokým výstřihem nebo s odhalenými zády? Nevíte, jaké spodní prádlo si pod takové šaty obléct? Poradíme vám, s výběrem. 

 

Pokud se chcete cítit sebevědomě, pohodlně a vypadaly ještě k tomu také skvěle, potřebujete v tomto případě efekt silikonové podprsenky. Co to je? Pojďte se podívat, co o ní potřebujete vědět. 

 

Co je silikonová podprsenka? 

Silikonová podprsenka představuje moderní typ podprsenky, která má dva košíčky, které jsou vyrobeny ze speciálního materiálu. Navzájem jsou spojeny. Uvnitř jsou vložky pokryty speciálním lepidlem. Prsa v této podprsence jsou pevně pod kontrolou. 

Jak si obléknout silikonovou podprsenku? 

Abyste mohly využívat výhod této podprsenky, musíte se o ni správně starat. Po každém jejím použití ji opláchněte jemně vodou a nechte ji uschnout. Pozor ale, k mytí nepoužívejte žádné saponáty, ani chemické prostředky. K sušení také nepoužívejte ručník, protože by mohlo dojít k porušení nebo dokonce k úplnému porušení lepící vrstvy. po zaschnutí chraňte vnitřek folií, která na ní původně byla. Také je nutné pamatovat, že tato podprsenka nevydrží věčně, nicméně správným skladováním a čištěním se její životnost může prodloužit. 

Pro koho je silikonová podprsenka? 

Silikonová podprsenka je pro každou ženu, i když ji v minulosti využívaly především ženy s menším poprsím. Mohlo za to i to, že na trhu byly pouze podprsenky s košíčky A nebo B. Dnes je tomu ale jinak, existují i větší velikosti. 

 

Existují různé druhy silikonových podprsenek

Existuje několik stylů silikonových podprsenek, což umožňuje najít přesně takovou, která vám bude vyhovovat nejvíce. Může mít dokonce i silikonová ramínka nebo silikonová záda. Ty jsou lepší pro ženy s větším poprsím. Push-up podprsenky jsou pak lepší u menšího poprsí.

Stránky mohou obsahovat produkty určené pro starší 18-ti let.

Je mi více než 18.

Vstoupit
Odejít
Tvorba a pronájem eshopů BINARGON.cz