Plavky 2023

Už nyní pro Vás máme nabídku plavek 2023 . Těšit se můžete na dámské plavky. U nás naleznete jak tolik oblíbené jednodílné plavky, tak i dvoudílné plavky. Nezapomínáme ani na muže - pánské plavky. Holky mladšího věku zaujmou dívčí plavky.  Pokud si potrpíte na značkové zboží, tak vás jistě zaujmou luxusní plavky. Pokud je plavání vašim koníčkem, podívejte se na sportovní plavky. Maminky jistě uvítají kojenecké plavky. A ze starých kolekcí uděláme plavkový výprodej.

 
 

Luxusní spodní prádlo  

Eshop luxusnipradlo.cz je tady pro Vás již 15 rok. Od začátku jsme se specializovali na luxusní spodní prádlo, ale vyslyšeli jsme přání dalších zákazníků a nabízíme spodní prádlo pro všechny kategorie. U nás si tedy jistě vyberete. Luxusní prádlo značek jako Anita, Calvin Klein, Felina, Naturana, Obsessive, Selmark a Triumph. Pro hezké chvíle se podívejte na široký výběr erotického prádlo, především korzetynoční košilkytanga a rafinované kalhotky. Nezapomínáme ani na spodní prádlo pro maminky - mateřské podprsenky Anita a jiné. Kdo pojede na dovolenou, uvítá nabídku plavek. Dámské plavky nabízíme jak jednodílné, tak dvoudílné, odvážné bikiny a monokiny. V zimních měsících se příjemně zahřejete v županech - dámské župany a pánské od značek Taubert a Vestis jsou kvalitní a luxusní. Našim cílem je, abyste si eshop www.luxusnipradlo.cz zapamatovali jako Váš oblíbený obchod pro spodní prádlo a dámské spodní prádlo, ale i pánské spodní prádlo hledali vždy u nás. Luxusní prádlo.cz je pro vás zárukou a garance kvalitního eshopu.

 
 

Spodní prádlo

Většina lidí si už pod pojmem spodní prádlo představuje lehce provokující sexy podprsenky, kalhotky, či neodolatelná tanga. Sexy dámské spodní prádlo nemusí být však nutně vyrobeno z krajky, či saténu, ale i kvalitní bavlna může být zárukou neodolatelnosti prádla. Hlavně však záleží na střihu a stylu provedení, kolik bude muži povoleno, aby viděl a naopak zatajeno, aby si sám domyslel. Sexy dámské spodní prádlo bude však krásným dárkem nejen pro vašeho partnera, ale také i pro vás.

 
 

Luxusní prádlo a plavky 

Spodní prádlo prodáváme již 18 let a jsme opravdu specialisti. Krom eshopu, prodáváme spodní prádlo také v kamenných prodejnách. Konkrétně v Ostravě máme čtyři prodejny. Tři prodejny Luxusnipradlo.cz a značkový obchod Triumph. Dále máme prodejnu Triumph v Olomouci - galerie Šantovka. To je pro Vás zárukou, že spodnímu prádlu rozumíme. Pro nákup Vám doporučíme nejprodávánější značky spodního prádla. Zákaznici velmi rádi kupují spodní prádlo Triumph, dále specializované spodní prádlo na nadměrné velikosti a to spodní prádlo Anita a Felina. Mladé slečny u nás rády nakupují italské spodní prádlo Lormar a Sielei. Léto se blíží mílovými kroky a je čas se podívat po nových plavkách. Plavky pro tuto sezónu budou opět velmi krásné a odvážné. Hitem budou bikini, ale klasické jednodílné a dvoudílné plavky budou vévédit prodejům. Plavky 2022 můžete u nás nakupovat již nyní.

 

 

Župany 

Vyberte si z naší nabídky županů pro muže i ženy. V nabídce máme dámské i pánské župany různých velikostí, vzorů i barev. Pro chladné večery i příjemná rána, máme pohodlné froté župany, které jsou nejenže pohodlné, ale také vás ochrání před prochladnutím a z těla odstraní poslední kapičky vody. Saténové a bavlněné župany jsou ideální pro letní období. Pakliže hledáte ideální dárek, doporučujeme luxusní župany značky Vestis , L&L nebo DKaren

 

 

Naše společnost zahájila realizaci projektu Vzdělávání zaměstnanců ve společnosti GEMINI CZ 2000 s.r.o. (registrační číslo projektu: CZ.03.1.52/0.0/0.0/19_097/0012810),
který je spolufinancován Evropským sociálním fondem. Realizace projektu bude probíhat od 1.10.2019 do 30.9.2021.

Cíl projektu
Cílem projektu je zvýšit úroveň znalostí a dovedností našich zaměstnanců a zajistit tak soulad jejich kvalifikací a kompetencí s požadavky na vykonávaní pracovní činnosti. Do projektu
bude zařazeno 24 našich zaměstnanců, pro každého z nich jsou naplánovány vzdělávací aktivity, kdy každý zaměstnanec absolvuje více než 40 hodin vzdělávání. Proškolením našich
zaměstnanců dojde ke zvýšení jejich znalostí a tím zvýšení konkurenceschopnosti naší firmy.

Dílčí cíle:
1) Zlepšení dovedností našich zaměstnanců v měkkých a manažerských dovednostech, jako jsou oblasti komunikace, týmové spolupráce, atd.
2)  Zlepšení dovedností v obecných IT znalostech s cílem zvýšení jejich kvalifikace.

 

 

 

 

 

   

Seznamte se s inteligentním spodním prádlem, hudbě budoucnosti

05.09.2022 00:00:00

Moderní doba je spojena s moderními technologiemi. Ty v poslední desítce let dost výrazně zasahují i do světa prádla. Mysleli jste si, že už vaše prádlo chytřejší být nemůže? Tak to jste na omylu. Jedno inovační centrum vyvinulo tak chytré spodní prádlo, že se může stát jedním z nejspolehlivějších způsobů, jak odhalit a předcházet zdravotním problémům. 

Princip chytrého spodního prádla

Toto inteligentní spodní prádlo má v sobě totiž biometrické senzory, které měří kvalitu spánku, aktivitu, úroveň stresu, teplotu i EKG. Spotřebitelé, kteří nosí toto supermoderní prádlo odesílají data do odpovídající aplikace, která analyzuje poskytnutá data a pak vytváří vyhodnocení spojené s doporučením změny životního stylu. 

Chytré spodní prádlo pomáhá s diagnostikou 

Vědci těmito moderními kousky spodního prádla již brzy budou schopni nahradit neohrabaná a neforemná zařízení, které se doposud pro sledování zdraví používají. Máme tím na mysli chytré hodinky, hrudní pásy a podobně. Vše, co je nepohodlné, nahradí v budoucnu pohodlné chytré oděvy. Poskytovatelé zdravotní péče a vývojáři věří, že podobné technologické pokroky povedou ke zlepšení zdravotní péče a také k lepším zdravotním výsledkům. 

Co umí chytré oblečení? 

Senzory jsou zabudovány přímo v textiliích, kdy jsou tam vetkány jako další vlákna nebo se přiloží k horní části látky. Oblečení se pak nosí přímo na těle. Oděvy jsou vyvíjeny tak, aby dokázaly diagnostikovat úrovně nepohodlí u amputovaných s jejich umělou končetinou, vyhodnotí vzorce výkonu u sportovců, mohou poskytnout svalům i malé elektrošoky k nakopnutí, dokáží probudit ospalé řidiče, aby nedošlo k nehodě, změří funkci ruky u pacientů s neurologickými poruchami a zlepšuje bezpečnost hasičům a záchranářům s pomocí sledování jejich srdeční frekvence a tělesné teploty.

Budoucnost chytrého oblečení 

Počet textilu i aplikaci na trhu neustále stoupá a výběr je obrovský. Aktuálně tento textil používají armády, vesmírní pracovníci, své místo má i v automobilovém průmyslu, sportu, fitness a jinde. Tím, že se toto odvětví ohromně rozrůstá, je jen otázkou času, kdy se povede do senzorů začlenit upozornění, kdy si vzít inzulín nebo se napít sklenice vody.

Stránky mohou obsahovat produkty určené pro starší 18-ti let.

Je mi více než 18.

Vstoupit
Odejít
Tvorba a pronájem eshopů BINARGON.cz