Plavky 2023

Už nyní pro Vás máme nabídku plavek 2023 . Těšit se můžete na dámské plavky. U nás naleznete jak tolik oblíbené jednodílné plavky, tak i dvoudílné plavky. Nezapomínáme ani na muže - pánské plavky. Holky mladšího věku zaujmou dívčí plavky.  Pokud si potrpíte na značkové zboží, tak vás jistě zaujmou luxusní plavky. Pokud je plavání vašim koníčkem, podívejte se na sportovní plavky. Maminky jistě uvítají kojenecké plavky. A ze starých kolekcí uděláme plavkový výprodej.

 
 

Luxusní spodní prádlo  

Eshop luxusnipradlo.cz je tady pro Vás již 15 rok. Od začátku jsme se specializovali na luxusní spodní prádlo, ale vyslyšeli jsme přání dalších zákazníků a nabízíme spodní prádlo pro všechny kategorie. U nás si tedy jistě vyberete. Luxusní prádlo značek jako Anita, Calvin Klein, Felina, Naturana, Obsessive, Selmark a Triumph. Pro hezké chvíle se podívejte na široký výběr erotického prádlo, především korzetynoční košilkytanga a rafinované kalhotky. Nezapomínáme ani na spodní prádlo pro maminky - mateřské podprsenky Anita a jiné. Kdo pojede na dovolenou, uvítá nabídku plavek. Dámské plavky nabízíme jak jednodílné, tak dvoudílné, odvážné bikiny a monokiny. V zimních měsících se příjemně zahřejete v županech - dámské župany a pánské od značek Taubert a Vestis jsou kvalitní a luxusní. Našim cílem je, abyste si eshop www.luxusnipradlo.cz zapamatovali jako Váš oblíbený obchod pro spodní prádlo a dámské spodní prádlo, ale i pánské spodní prádlo hledali vždy u nás. Luxusní prádlo.cz je pro vás zárukou a garance kvalitního eshopu.

 
 

Spodní prádlo

Většina lidí si už pod pojmem spodní prádlo představuje lehce provokující sexy podprsenky, kalhotky, či neodolatelná tanga. Sexy dámské spodní prádlo nemusí být však nutně vyrobeno z krajky, či saténu, ale i kvalitní bavlna může být zárukou neodolatelnosti prádla. Hlavně však záleží na střihu a stylu provedení, kolik bude muži povoleno, aby viděl a naopak zatajeno, aby si sám domyslel. Sexy dámské spodní prádlo bude však krásným dárkem nejen pro vašeho partnera, ale také i pro vás.

 
 

Luxusní prádlo a plavky 

Spodní prádlo prodáváme již 18 let a jsme opravdu specialisti. Krom eshopu, prodáváme spodní prádlo také v kamenných prodejnách. Konkrétně v Ostravě máme čtyři prodejny. Tři prodejny Luxusnipradlo.cz a značkový obchod Triumph. Dále máme prodejnu Triumph v Olomouci - galerie Šantovka. To je pro Vás zárukou, že spodnímu prádlu rozumíme. Pro nákup Vám doporučíme nejprodávánější značky spodního prádla. Zákaznici velmi rádi kupují spodní prádlo Triumph, dále specializované spodní prádlo na nadměrné velikosti a to spodní prádlo Anita a Felina. Mladé slečny u nás rády nakupují italské spodní prádlo Lormar a Sielei. Léto se blíží mílovými kroky a je čas se podívat po nových plavkách. Plavky pro tuto sezónu budou opět velmi krásné a odvážné. Hitem budou bikini, ale klasické jednodílné a dvoudílné plavky budou vévédit prodejům. Plavky 2022 můžete u nás nakupovat již nyní.

 

 

Župany 

Vyberte si z naší nabídky županů pro muže i ženy. V nabídce máme dámské i pánské župany různých velikostí, vzorů i barev. Pro chladné večery i příjemná rána, máme pohodlné froté župany, které jsou nejenže pohodlné, ale také vás ochrání před prochladnutím a z těla odstraní poslední kapičky vody. Saténové a bavlněné župany jsou ideální pro letní období. Pakliže hledáte ideální dárek, doporučujeme luxusní župany značky Vestis , L&L nebo DKaren

 

 

Naše společnost zahájila realizaci projektu Vzdělávání zaměstnanců ve společnosti GEMINI CZ 2000 s.r.o. (registrační číslo projektu: CZ.03.1.52/0.0/0.0/19_097/0012810),
který je spolufinancován Evropským sociálním fondem. Realizace projektu bude probíhat od 1.10.2019 do 30.9.2021.

Cíl projektu
Cílem projektu je zvýšit úroveň znalostí a dovedností našich zaměstnanců a zajistit tak soulad jejich kvalifikací a kompetencí s požadavky na vykonávaní pracovní činnosti. Do projektu
bude zařazeno 24 našich zaměstnanců, pro každého z nich jsou naplánovány vzdělávací aktivity, kdy každý zaměstnanec absolvuje více než 40 hodin vzdělávání. Proškolením našich
zaměstnanců dojde ke zvýšení jejich znalostí a tím zvýšení konkurenceschopnosti naší firmy.

Dílčí cíle:
1) Zlepšení dovedností našich zaměstnanců v měkkých a manažerských dovednostech, jako jsou oblasti komunikace, týmové spolupráce, atd.
2)  Zlepšení dovedností v obecných IT znalostech s cílem zvýšení jejich kvalifikace.

 

 

 

 

 

   

Sexy prádlo pro nezapomenutelný okamžik

10.08.2021 00:00:00

Existuje spodní prádlo, které si na sebe oblékáme tehdy, když se chystáme do práce. Pakk máme spodní prádlo, které si bereme k lékaři. Dále ve svém šuplíku máme i prádlo, které si oblékáme tehdy, když jdeme na nějakou společenskou událost. A pak také existuje prádlo, které přímo vybízí k erotickým hrátkám. Takové prádlo pak dokáže i z jinak běžné noci vykouzlit nezapomenutelný okamžik.

Máme tu pro vás inspiraci v jakém spodním prádle překvapit. Článek je vhodný i pro muže, kteří se v něm mohou rovněž inspirovat a své partnerce dle něj nějaké to sex spodní prádlo pořídit.

Muži umí vybrat sexy spodní prádlo mnohem lépe než ženy. To není nic nového, ale dobře známá pravda. Žena totiž obvykle hledá něco praktického. Muž vybírá s ohledem na to, co se mu na jeho partnerce líbí. Není proto od věci takové prádlo vybírat společně anebo to nechat na svém muži, s tím, že se s ním podělíte o papírek s mírami.

Rafinované body

Ženy velmi rády sáhnou po body. Není tak troufalé a odvážné jako jiné sexy spodní prádlo, ale rafinované je dostatečně na to, aby muži dokázalo zamotat hlavu. Takové sexy body je ušito z transparentní síťoviny, nechybí mu krajka a neprůhledné materiály. Spolu s jejich vzájemnou kombinací dosáhnete neodolatelného vzhledu a ženských křivek.

Sexy podprsenky

U výběru sexy prádla zapomeňte na praktickou a funkční stránku, důležité tu je to, jak spodní prádlo vypadá a jak lichotí ženské postavě. Důležité je, aby upoutaly pozornost. Sexy podprsenky proto více odhalují, než zahalují. Jde obvykle o velmi důmyslné a do toho nejmenšího detailu promyšlené kousky, které se vyznačují nápaditými drobnostmi, transparentními materiály, krajkou, prostřihy i hlubokými výstřihy a nízko střiženou podprsenkou.

Kalhotky

Nejinak tomu je i u kalhotek, které můžete dodat k podprsence, ale i k sexy noční košilce. Pokud jste odvážné, můžete si obléct pouze kalhotky samotné. Sexy kalhotky se vyznačují odvážnými průstřihy, miniaturní velikostí, transparentními materiály, krajkou, dekorativními šňůrkami a také i minimalismem (tvořit je mohou jen pouhé šńůrky).

Stránky mohou obsahovat produkty určené pro starší 18-ti let.

Je mi více než 18.

Vstoupit
Odejít
Tvorba a pronájem eshopů BINARGON.cz