Samonosné podprsenky - jak vybrat ten nejlépe padnoucí model?

Spodní prádlo tvoří nedílnou součást našeho šatníku. Díky němu můžeme zdůraznit naše přednosti a zakrýt naše nedokonalosti. Klasické součásti spodního prádla vám nemusíme představovat, znají je všechny ženy. V posledních letech se však stávají čím dál více populární i tzv. samonosné podprsenky. Víte, jaké jsou jejich vlastnosti a jak si vybrat ten správný model? Proč nosit samonosné podprsenky 

Samonosné podprsenky byly navrženy pro náročné ženy, které od spodního prádla očekávají pohodlí, funkčnost a atraktivní design. Mají bezpočet výhod. Poznejte je všechny a podle toho si vyberte pro sebe ten nejvíce vyhovující model. Samonosné podprsenky se na trhu objevily poměrně nedávno a jsou skvělým řešením ve chvíli, kdy potřebujete, aby podprsenka zůstala zcela neviditelná. Abyste odhalily její skutečnou praktičnost, potřebuete najít tu správnou velikost této podprsenky. Ta se odvíjí od obvodu i  velikosti košíčku podprsenky. 

S čím nosit samonosnou podprsenku? 

Samonosná podprsenka nemá ramínka, ani zapínání vzadu. Hodí se proto nejlépe k šatům a halenkám s otevřenými zády, oblečení s velmi nízkým vykrojením na bocích nebo s velkým či hlubokým výstřihem. 

Jak si vybrat samonosnou podprsenku? 

Speciálně profilované košíčky podprsenky jsou navrženy tak, aby dokonale podpíraly poprsá a přizpůsobily se jeho tvaru, a proto je tak důležité vybrat si pro sebe také správnou velikost košíčků. Příliš malé košíčky mohou hrudník nevzhledně zploštit a zdeformovat poprsí a příliš velké košíčky naopak neposkytnou dostatečnou míru pohodlí a podprsenky samotná může nevzhledně trčet. Samonosné podprsenky mohou nosit ženy jak s malým, tak i s velkým poprsím. Některé modely dokonce zvětšují prsa. Speciálně profilované košíčky jsou navíc navrženy tak, aby krásně modelovaly poprsí a pozvedly ňadra i zaoblily jejich tvar. 

Jak nosit a pečovat o samonosnou podprsenku? 

Samonosná podprsenka vyžaduje trochu cviku. Vyplatí se proto nejprve si ji vyzkoušet a nosit ji nejprve doma, abyste si na ni zvykly. Samonosná podprsenka drží dobře na čisté a suché pokožce, proto se před jejím nasazením nekrémujte, nemažte a neolejujte. Při sundávání je vhodné pokožku navlhčit vodou a potom ji z kůže jemně sloupnout. Před opětovným nasazením podprsenku umyjte jemným mýdlem, agresivní chemikálie a prací prostředky by ji zničily. 

Stránky mohou obsahovat produkty určené pro starší 18-ti let.

Je mi více než 18.

Vstoupit
Odejít
Tvorba a pronájem eshopů BINARGON.cz