Plavky 2024

Už nyní pro Vás máme nabídku plavek 2024 . Těšit se můžete na dámské plavky. U nás naleznete jak tolik oblíbené jednodílné plavky, tak i dvoudílné plavky. Nezapomínáme ani na muže - pánské plavky. Holky mladšího věku zaujmou dívčí plavky.  Pokud si potrpíte na značkové zboží, tak vás jistě zaujmou luxusní plavky. Pokud je plavání vašim koníčkem, podívejte se na sportovní plavky. Maminky jistě uvítají kojenecké plavky. A ze starých kolekcí uděláme plavkový výprodej.

 
 

Luxusní spodní prádlo  

Eshop luxusnipradlo.cz je tady pro Vás již 15 rok. Od začátku jsme se specializovali na luxusní spodní prádlo, ale vyslyšeli jsme přání dalších zákazníků a nabízíme spodní prádlo pro všechny kategorie. U nás si tedy jistě vyberete. Luxusní prádlo značek jako Anita, Calvin Klein, Felina, Naturana, Obsessive, Selmark a Triumph. Pro hezké chvíle se podívejte na široký výběr erotického prádlo, především korzetynoční košilkytanga a rafinované kalhotky. Nezapomínáme ani na spodní prádlo pro maminky - mateřské podprsenky Anita a jiné. Kdo pojede na dovolenou, uvítá nabídku plavek. Dámské plavky nabízíme jak jednodílné, tak dvoudílné, odvážné bikiny a monokiny. V zimních měsících se příjemně zahřejete v županech - dámské župany a pánské od značek Taubert a Vestis jsou kvalitní a luxusní. Našim cílem je, abyste si eshop www.luxusnipradlo.cz zapamatovali jako Váš oblíbený obchod pro spodní prádlo a dámské spodní prádlo, ale i pánské spodní prádlo hledali vždy u nás. Luxusní prádlo.cz je pro vás zárukou a garance kvalitního eshopu.

 
 

Spodní prádlo

Většina lidí si už pod pojmem spodní prádlo představuje lehce provokující sexy podprsenky, kalhotky, či neodolatelná tanga. Sexy dámské spodní prádlo nemusí být však nutně vyrobeno z krajky, či saténu, ale i kvalitní bavlna může být zárukou neodolatelnosti prádla. Hlavně však záleží na střihu a stylu provedení, kolik bude muži povoleno, aby viděl a naopak zatajeno, aby si sám domyslel. Sexy dámské spodní prádlo bude však krásným dárkem nejen pro vašeho partnera, ale také i pro vás.

 
 

Luxusní prádlo a plavky 

Spodní prádlo prodáváme již 18 let a jsme opravdu specialisti. Krom eshopu, prodáváme spodní prádlo také v kamenných prodejnách. Konkrétně v Ostravě máme čtyři prodejny. Tři prodejny Luxusnipradlo.cz a značkový obchod Triumph. Dále máme prodejnu Triumph v Olomouci - galerie Šantovka. To je pro Vás zárukou, že spodnímu prádlu rozumíme. Pro nákup Vám doporučíme nejprodávánější značky spodního prádla. Zákaznici velmi rádi kupují spodní prádlo Triumph, dále specializované spodní prádlo na nadměrné velikosti a to spodní prádlo Anita a Felina. Mladé slečny u nás rády nakupují italské spodní prádlo Lormar a Sielei. Léto se blíží mílovými kroky a je čas se podívat po nových plavkách. Plavky pro tuto sezónu budou opět velmi krásné a odvážné. Hitem budou bikini, ale klasické jednodílné a dvoudílné plavky budou vévédit prodejům. Plavky 2024 můžete u nás nakupovat již nyní.

 

 

Župany 

Vyberte si z naší nabídky županů pro muže i ženy. V nabídce máme dámské i pánské župany různých velikostí, vzorů i barev. Pro chladné večery i příjemná rána, máme pohodlné froté župany, které jsou nejenže pohodlné, ale také vás ochrání před prochladnutím a z těla odstraní poslední kapičky vody. Saténové a bavlněné župany jsou ideální pro letní období. Pakliže hledáte ideální dárek, doporučujeme luxusní župany značky Vestis , L&L nebo DKaren

 

 

Naše společnost zahájila realizaci projektu Vzdělávání zaměstnanců ve společnosti GEMINI CZ 2000 s.r.o. (registrační číslo projektu: CZ.03.1.52/0.0/0.0/19_097/0012810),
který je spolufinancován Evropským sociálním fondem. Realizace projektu bude probíhat od 1.10.2019 do 30.9.2021.

Cíl projektu
Cílem projektu je zvýšit úroveň znalostí a dovedností našich zaměstnanců a zajistit tak soulad jejich kvalifikací a kompetencí s požadavky na vykonávaní pracovní činnosti. Do projektu
bude zařazeno 24 našich zaměstnanců, pro každého z nich jsou naplánovány vzdělávací aktivity, kdy každý zaměstnanec absolvuje více než 40 hodin vzdělávání. Proškolením našich
zaměstnanců dojde ke zvýšení jejich znalostí a tím zvýšení konkurenceschopnosti naší firmy.

Dílčí cíle:
1) Zlepšení dovedností našich zaměstnanců v měkkých a manažerských dovednostech, jako jsou oblasti komunikace, týmové spolupráce, atd.
2)  Zlepšení dovedností v obecných IT znalostech s cílem zvýšení jejich kvalifikace.

 

 

 

 

 

   

Sálové boty, umíte si je vybrat?

04.09.2022 00:00:00

 

Kdo provozuje halové sporty ví, že bez sálových bot to prostě nejde. Mít tu správnou obuv pro halové sporty je důležité, protože jen tak si můžete sport vychutnat. Chcete si koupit “sálovky” a nevíte, jaké si vybrat? Jestli sáhnout po kožených nebo syntetických botách? Jestli si vystačíte s těmi levnějšími, nebo byste měli radši investovat do těch dražších? Poradíme vám. Snad vám to pomůže s finálním výběrem. 

 

Co si vlastně máte představit pod pojmem sálová obuv? 

Jako každá jiná obuv, i ta sálová, se skládá ze svršku, podšívky a podrážky. Vyrábí se z různých materiálů. Existuje kvantum rozličných modelů od mnoha předních výrobců. Ti vytváří sálové boty tak, aby je co nejlépe přizpůsobily povaze konkrétní sportovní disciplíny. To znamená, že i u vybírání sálovek je nutné se ptát, na jaký sport je chcete: Jinak se totiž pohybujete, když hrajete volejbal, jinak u squashe, jinak u fotbalu. 

Jak si tedy své sálové boty vybírat? 

Bez ohledu na to, jaký sport provozujete, byste si měli vybrat takové boty, které splňují následující podmínky: 

  • Mají protiskluzovou podrážku, která zajišťuje pohodlí při hře. 
  • Jejich podrážka je lehká a neznačkuje. Boty nesmí zanechávat stopy na podlaze, protože by vás vůbec do sálu nemuseli vpustit. 
  • Mají zajištěnou dobrou cirkulaci vzduchu. A to například s pomocí síťoviny, která zabraňuje pocení nohou. 
  • Důležitá je rovněž i kvalita zpracování a pohodlí. Sálová obuv vám totiž musí zajistit pohodlí při sportování. 

Jaké boty jsou nejlepší pro volejbal? 

Volejbalové sálové boty by měly být lehké s měkkou podrážkou.  Pozor, nicméně pokud je podrážka příliš měkká, pak jsou vaše kotníky náchylné k nestabilitě. Příliš tvrdá podrážka pro změnu může způsobit uklouznutí. Nejlepší tedy je, když jsou jejich podrážky ze speciální pryže, díky níž má sportovec větší přilnavost k podlaze i dynamiku. Při volejbalu se hodně skáče, a proto by obuv určená pro volejbal musí poskytovat dostatečné odpružení. Optimální váha volejbalové boty pro ženy se pohybuje kolem 280 gramů a pro muže potom okolo 360 gramů. I zde ale platí, čím větší velikost boty, tím těžší bota. Vzhledem k možnému riziku přišlápnutí nohy, je dobré, když jsou tyto boty kotníkové. Chrání tak dobře klouby.

 

Jaké sálové kopačky jsou ty nejlepší? 

Sálový fotbal patří k těm nejpopulárnějším halovým sportům. I u něj platí, že důležitým prvkem sportovního vybavení je obuv. Správně vybraná sálová obuv pro hru fotbalu by měla umět dobře přilnout k povrchu a umožňovat vést míč, střílet, přihrávat, driblovat během hry. Ty nejlepší sálové kopačky by měly mít takovou vnitřní podešev, která dokáže tlumit. Vnější podešev má pak poskytnout perfektní přilnavost. Vzhledem k tomu, že jde o poměrně zdraví škodlivý sport, je důležité, abyste měli maximální možnou kontrolu nad svým tělem, a to je možné pouze se správnou obuví. 

 

A jaké boty jsou dobré na squash? 

Pohyby ve squashi jsou především o vystartování-zpomalení a návratu do výchozí pozice. Této dynamice je přizpůsobena pouze specializovaná obuv, která poskytuje tlumení vnitřní stélkou.

Stránky mohou obsahovat produkty určené pro starší 18-ti let.

Je mi více než 18.

Vstoupit
Odejít
Tvorba a pronájem eshopů BINARGON.cz