Plavky 2023

Už nyní pro Vás máme nabídku plavek 2023 . Těšit se můžete na dámské plavky. U nás naleznete jak tolik oblíbené jednodílné plavky, tak i dvoudílné plavky. Nezapomínáme ani na muže - pánské plavky. Holky mladšího věku zaujmou dívčí plavky.  Pokud si potrpíte na značkové zboží, tak vás jistě zaujmou luxusní plavky. Pokud je plavání vašim koníčkem, podívejte se na sportovní plavky. Maminky jistě uvítají kojenecké plavky. A ze starých kolekcí uděláme plavkový výprodej.

 
 

Luxusní spodní prádlo  

Eshop luxusnipradlo.cz je tady pro Vás již 15 rok. Od začátku jsme se specializovali na luxusní spodní prádlo, ale vyslyšeli jsme přání dalších zákazníků a nabízíme spodní prádlo pro všechny kategorie. U nás si tedy jistě vyberete. Luxusní prádlo značek jako Anita, Calvin Klein, Felina, Naturana, Obsessive, Selmark a Triumph. Pro hezké chvíle se podívejte na široký výběr erotického prádlo, především korzetynoční košilkytanga a rafinované kalhotky. Nezapomínáme ani na spodní prádlo pro maminky - mateřské podprsenky Anita a jiné. Kdo pojede na dovolenou, uvítá nabídku plavek. Dámské plavky nabízíme jak jednodílné, tak dvoudílné, odvážné bikiny a monokiny. V zimních měsících se příjemně zahřejete v županech - dámské župany a pánské od značek Taubert a Vestis jsou kvalitní a luxusní. Našim cílem je, abyste si eshop www.luxusnipradlo.cz zapamatovali jako Váš oblíbený obchod pro spodní prádlo a dámské spodní prádlo, ale i pánské spodní prádlo hledali vždy u nás. Luxusní prádlo.cz je pro vás zárukou a garance kvalitního eshopu.

 
 

Spodní prádlo

Většina lidí si už pod pojmem spodní prádlo představuje lehce provokující sexy podprsenky, kalhotky, či neodolatelná tanga. Sexy dámské spodní prádlo nemusí být však nutně vyrobeno z krajky, či saténu, ale i kvalitní bavlna může být zárukou neodolatelnosti prádla. Hlavně však záleží na střihu a stylu provedení, kolik bude muži povoleno, aby viděl a naopak zatajeno, aby si sám domyslel. Sexy dámské spodní prádlo bude však krásným dárkem nejen pro vašeho partnera, ale také i pro vás.

 
 

Luxusní prádlo a plavky 

Spodní prádlo prodáváme již 18 let a jsme opravdu specialisti. Krom eshopu, prodáváme spodní prádlo také v kamenných prodejnách. Konkrétně v Ostravě máme čtyři prodejny. Tři prodejny Luxusnipradlo.cz a značkový obchod Triumph. Dále máme prodejnu Triumph v Olomouci - galerie Šantovka. To je pro Vás zárukou, že spodnímu prádlu rozumíme. Pro nákup Vám doporučíme nejprodávánější značky spodního prádla. Zákaznici velmi rádi kupují spodní prádlo Triumph, dále specializované spodní prádlo na nadměrné velikosti a to spodní prádlo Anita a Felina. Mladé slečny u nás rády nakupují italské spodní prádlo Lormar a Sielei. Léto se blíží mílovými kroky a je čas se podívat po nových plavkách. Plavky pro tuto sezónu budou opět velmi krásné a odvážné. Hitem budou bikini, ale klasické jednodílné a dvoudílné plavky budou vévédit prodejům. Plavky 2022 můžete u nás nakupovat již nyní.

 

 

Župany 

Vyberte si z naší nabídky županů pro muže i ženy. V nabídce máme dámské i pánské župany různých velikostí, vzorů i barev. Pro chladné večery i příjemná rána, máme pohodlné froté župany, které jsou nejenže pohodlné, ale také vás ochrání před prochladnutím a z těla odstraní poslední kapičky vody. Saténové a bavlněné župany jsou ideální pro letní období. Pakliže hledáte ideální dárek, doporučujeme luxusní župany značky Vestis , L&L nebo DKaren

 

 

Naše společnost zahájila realizaci projektu Vzdělávání zaměstnanců ve společnosti GEMINI CZ 2000 s.r.o. (registrační číslo projektu: CZ.03.1.52/0.0/0.0/19_097/0012810),
který je spolufinancován Evropským sociálním fondem. Realizace projektu bude probíhat od 1.10.2019 do 30.9.2021.

Cíl projektu
Cílem projektu je zvýšit úroveň znalostí a dovedností našich zaměstnanců a zajistit tak soulad jejich kvalifikací a kompetencí s požadavky na vykonávaní pracovní činnosti. Do projektu
bude zařazeno 24 našich zaměstnanců, pro každého z nich jsou naplánovány vzdělávací aktivity, kdy každý zaměstnanec absolvuje více než 40 hodin vzdělávání. Proškolením našich
zaměstnanců dojde ke zvýšení jejich znalostí a tím zvýšení konkurenceschopnosti naší firmy.

Dílčí cíle:
1) Zlepšení dovedností našich zaměstnanců v měkkých a manažerských dovednostech, jako jsou oblasti komunikace, týmové spolupráce, atd.
2)  Zlepšení dovedností v obecných IT znalostech s cílem zvýšení jejich kvalifikace.

 

 

 

 

 

   

První inline brusle, jak vybrat ty pravé?

17.09.2022 00:00:00

Inlinové brusle jsou skvělé pro chvíle volna, které chcete strávit pohybem na čerstvém vzduchu. Na bruslích si velmi dobře zasportujete. Vybijete svou denní únavu a vyčistíte si hlavu. Chcete si i vy takové inline brusle pořídit? Máme pro vás přehledný návod, na co se při jejich výběru zaměřit. 

 

Při výběru bruslí si nejprve odpovězte na otázku, jak často máte v plánu jezdit na bruslích. Pravidelně nebo jen několikrát za rok? A potom také, chcete se na nich pouze projíždět nebo chcete zkoušet nějaké triky na U-rampě? 

Typy inline bruslí 

Nejrozšířenější a nejpoužívanější brusle jsou fitness, protože jsou určeny pro rekreační a pohodové vyjížďky. Kromě nich existují ještě další typy bruslí: 

  • trekové - jsou retro brusle. Dvouřadé brusle, quad brusle. Jsou vhodné na downhill, tanec, roller derby i běžné bruslení. 
  • streetové nebo lifestyle brusle - inline brusle ideální pro jízdu po městě. Kratší podvozek a menší kolečka zvládnou obrubník i rampu. 
  • na inline hokej 
  • speed brusle - mega rychlé kolečkové brusle. Mají nižší kotník a lépe přenáší váhu. Jízda na nich je skutečně dynamická. Jde o ideální brusle na závody. 
  • aggressive brusle jsou určeny pro ty, kteří nevyhledávají dlouhé náročné jízdy, ale chtějí si jízdu na bruslích plnými doušky užít. 
  • off-road brusle jsou určeny pro jízdu v terénu. Zvládnou jakýkoliv povrch, tedy i polní cesty a lesní stezky. Ideální pro náročné sportovce, nikoliv pro začátečníky. 

Jak vybrat velikost inline bruslí 

Pokud by byly příliš malé, bylo by to hotové utrpení. Důležité je si uvědomit, že při jízdě vám noha trochu nateče a zvětší se zhruba o 0,5 cm. Nutné je na to při výběru brát zřetel. Ideální proto je, když máte při prvním nazutí brusle pro palec malou vůli. Brusle se vám potom roztáhne o dalšího 0,5 centimetra a dostanete se tak na výslednou doporučenou vůli 0,5 až 1 centimetr. Nejlepším údajem pro správný výběr velikosti je evropské číslování. Pokud tedy máte klasickou velikost 43 EUR, u inline bruslí sáhněte po 44 EUR. Do inlinových bruslí doporučujeme používat speciální inline ponožky, případně ještě sportovní ponožky. 

Stránky mohou obsahovat produkty určené pro starší 18-ti let.

Je mi více než 18.

Vstoupit
Odejít
Tvorba a pronájem eshopů BINARGON.cz