Průvodce poloformálním stylem oblečení

Obléknout se na velkou událost je dost těžké, a to se ani nemusíte zabývat nějakým dress codem. Co pak ve chvíli, když ten dress code je nutné dodržovat. Víte, co se od vás čeká, když se řekne poloformální? 

 

Připravili jsme si pro vás malého průvodce oblékáním, který vám s poloformálním dress codem pomůže. 

Co je poloformální dress code? 

Nalezení dokonalé interpretace pro poloformální dress code se může jevit dost složitě. Je to poněkud matoucí styl. Pokud si nechcete trhnout ostudu, sáhněte po leštěných šatech s délkou po kolena. Poloformální napovídá, že to už není tak přísné, jako u formálního oblékání. Oblečení je sofistikované, ale uvolněnější. 

 

Poloformální oblečení

Při výběru oblečení poloformálního charakteru by se vždy mělo řídit tím, kam se chystáte, zda na večírek, obchodní akci, svatbu, večeři a podobně. Dejte si pozor, abyste nesáhly vedle. S příliš dlouhými šaty můžete působit příliš formálně. Příliš krátké šaty mohou působit pro změnu nevhodně. 

Poloformální párty oblečení

Na párty v poloformálním stylu si vyberte jednoduché šaty s hravým střihem ušité z jedinečného materiálu nebo zdobení. 

Poloformální oblečení do práce

Pokud máte předepsaný dress code do práce, který by měl být poloformální, sáhněte po elegantním kostýmku nebo šatech. Opět by měla být přizpůsobená silueta a oblečení by mělo být neutrálních barev. 

Poloformální oblečení na svatbu

Vybrat poloformální oblečení na svatbu je asi nejjednodušší. Jde nejlépe o šaty po kolena, midi nebo maxi a v pohodlném šik stylu. Vzít si můžete šaty s květinovými potisky nebo hravé barvy. 

Poloformální oblečení na večeři

Poloformální oblečení na večeři by měly být sofistikované a elegantní. Použít můžete nejen šaty, ale i stylový top a kalhoty.

Stránky mohou obsahovat produkty určené pro starší 18-ti let.

Je mi více než 18.

Vstoupit
Odejít
Tvorba a pronájem eshopů BINARGON.cz