Protivrásková podprsenka - La Decollette

Vždy se říkalo: “Vyspat se do krásy”. A ona to je vlastně pravda, co se týká obličeje, rozhodně to platí, co se však týká našich ňader, je to něco jiného. Při spaní na boku na naše poprsí negativně působí gravitace a poškozuje kůži mezi prsy. V místě pak vznikají nevzhledné vrásky. Nemusí k tomu už docházet, pokud použijete přelomový vynález Nizozemky Rachel de Boerové, podprsenku La decollette.


Co je La Decollette?

La Decollette je protivrásková podprsenka, která představuje převratné řešení pro získání a udržení krásného dekoltu bez vrásek. Efekt je přitom už vidět během několika málo dní. Tato unikátní podprsenka, která má zcela nevšední vzhled (nemá košíčky), je ergonomicky tvarovaná a pohodlná. Podle tvrzení výrobce pomáhá také ženám s bolestmi prsou. Podprsenka se dnes prodává po celé Evropě.

Tvar La Decollette má podobu vypodloženého obdélníku z měkké látky, který se s pomocí ramínek upne do oblasti mezi klíční a hrudní kostí. Ve spánku pak udrží prsa na místě a zabraňuje jejich mačkání.

Jak používat protivráskovou podprsenku

Dříve, než si tuto podprsenku poprvé obléknete, upravte si ramínka podle vaší velikosti. Podprsenka by měla dobře sedět, neměla by vás však stahovat. Před obléknutím podprsenky vám také doporučujeme, abyste svůj dekolt nejprve nakrémovaly nočním protivráskovým krémem. Protivrásková podprsenka se nosí přímo na kůži.

Péče o podprsenku

Protivrásková podprsenka je vyrobena z jemných materiálů, a proto není vhodná pro praní v pračce. Perte ji ručně ve vodě do 30 stupňů v jemném pracím prostředku, nejlépe v šamponu. Vypranou podprsenku následně usušte ve volném prostoru. V žádném případě nevkládejte do sušičky a nesušte ji ani na topení.

Protivráskové podprsenky La decolette si můžete pořídit i v našem e-shopu Luxusnipradlo.cz.

Stránky mohou obsahovat produkty určené pro starší 18-ti let.

Je mi více než 18.

Vstoupit
Odejít
Tvorba a pronájem eshopů BINARGON.cz