Proč nosit těhotenské punčocháče?

Poslední týdny před porodem jsou často doprovázené různými obtížemi. K těm nejčastějším patří otoky nohou. Může za to rostoucí děloha, která způsobuje tlak na velké žíly, které odvádí krev z dolní poloviny těla. To pak způsobuje oteklé kotníky a kolena. Nejhorší je to po delším stání nebo sezení. 

Nosit punčochy v rámci prevence

I proto je důležité tomu předcházet. Jedním z nejvýznamnějších a velice účinných preventivních opatření je nošení kompresivních punčoch. Ty může při větších potížích dokonce lékař i předepsat. Takové punčochové kalhoty jsou pak plně hrazené. Jde o speciální punčocháče v II. kompresivní třídě. 

Nosit kompresní punčochy je pohodlné

Už se těchto punčoch nemusíte bát. Nejsou to žádné ohavy, jak tomu kdysi bývalo. Jsou dnes vytvořeny tak, abyste je mohly nosit pod šaty i sukně, nejen pod kalhoty. Dobře zvolené těhotenské punčochové kalhoty navíc dokáží ulevit i páteři a podpoří také i rostoucí bříško, čímž zvýší celkový komfort života maminky. Díky superelastické příze rostou punčocháče s bříškem a neustále se mu přizpůsobují. Manžety vyrobené 3D technologiemi zajišťuje pohodlí a drží punčocháče na místě bez toho, aby nějak stlačovala žaludek. Silnější kalhotková část navíc podpírá bříško a přináší úlevu zádům a nohám. 

Zimní punčochy 

Zimní punčocháče pro těhotné. Jsou tlusté a neprůhledné. Mají 100 DEN. Tyto punčocháče jsou velmi pohodlné. Jemně podporují rostoucí bříško a díky výztuže ulehčují bedrům. I ony rostou s bříškem, protože vpředu mají půlkruhový pružný klínek. 

Tenké kompresní punčocháče pro těhotné

Existují dokonce i tenké těhotenské punčocháče, které mají vpředu pohodlný panelový klín, díky němuž se přizpůsobí rostoucímu bříšku. Boční švy nedráždí pokožku a extrémně elastická vlákna pak zajišťují to, že dokonale padnou a skýtají ohromné pohodlí.

Stránky mohou obsahovat produkty určené pro starší 18-ti let.

Je mi více než 18.

Vstoupit
Odejít
Tvorba a pronájem eshopů BINARGON.cz