Proč nosit domácí oblečení

Záleží vám na tom jak vypadáte? Když jdete do města, do práce, kamkoliv mimo domov, dbáte, abyste vypadali, co nejlépe? A co nosíte, když přijdete domů? Nosíte doma to, co už se obnosilo? Možná chybujete více, než jste si mysleli. 

 

Přitom je ale fakt, že zrovna my Češi si na domácí oblečení zrovna moc nepotrpíme. Vážně často doma nosíme to, co už se normálně nosit už nedá. Tedy oblečení vyšlé z módy, obnošené oblečení i různě rozedrané oblečení. Jenže nosit hezké domácí oblečení má vážně smysl, a to nejen proto, že to koresponduje s myšlením hygge. 

Domácí oblečení není rozmarem

Nezdá se vám přinejmenším zvláštní, že pro všechny příležitosti se snažíte vypadat nejlépe, jen doma, pro svého muže ne? Nebo si myslíte, že vytahané vybledlé tepláky a roztrhané triko s fleky působí svůdně a líbivě? Myslíte si, že v takovém oblečení vypadáte dobře? Věřte nám, v pěkném domácím oblečení se budete cítit mnohem lépe. Budete si více věřit, budete také více atraktivní, čili sebevědomé a váš partner se bude domů více těšit.

V domácím oblečení se budete cítit lépe

V takovém pěkném domácím oblečení budete i produktivnější. Pozor, řešením není ani to, že se budete doma válet v tom, v čem běžně chodíte ven. Jen se zamyslete, kde všude jste během dne seděli a jaké nečistoty a bakterie si tím můžete domů přinést. 

Jaké domácí oblečení si vybrat? 

Na doma se hodí legíny, které jsou pohodlné a skvěle se kombinují. Hodí se k nim dlouhá košile, tunika, dlouhý maxi svetr i mikina. Dobrou volbou jsou i tepláky a teplákové soupravy, které však nejsou vytahané. Při výběru se řiďte nejen vzorem, ale především materiálem, z něhož je oblečení vyrobeno. Vyhněte se však takovým materiálům, které neodvádí pot a neumožňují tělu volně dýchat. Oblečení na doma dále nesmí nikde stahovat, tahat, ani škrtit. Mělo by být volnější, správně dlouhé a příjemné. Rozhodně nenoste to, co nejde vyprat, je potrhané, seprané, sražené a už vám nesedí. 

Pro všechny skutečnosti je domácí oblečení skvělým dárkem, a to nejen tím vánočním. Člověk se totiž do jeho koupě sám od sebe nežene, i když by měl, má je rád a cítí se v něm příjemně. Takové dárky jsou však nejlepší. Takže pokud nevíte, co pořídit svým milovaným pod stromeček, máme pro vás tip - pořiďte jim nějaké pěkné domácí oblečení, myslíme, že u nás si vyberete, protože rozhodně je z čeho vybírat.

Stránky mohou obsahovat produkty určené pro starší 18-ti let.

Je mi více než 18.

Vstoupit
Odejít
Tvorba a pronájem eshopů BINARGON.cz