Plavky 2023

Už nyní pro Vás máme nabídku plavek 2023 . Těšit se můžete na dámské plavky. U nás naleznete jak tolik oblíbené jednodílné plavky, tak i dvoudílné plavky. Nezapomínáme ani na muže - pánské plavky. Holky mladšího věku zaujmou dívčí plavky.  Pokud si potrpíte na značkové zboží, tak vás jistě zaujmou luxusní plavky. Pokud je plavání vašim koníčkem, podívejte se na sportovní plavky. Maminky jistě uvítají kojenecké plavky. A ze starých kolekcí uděláme plavkový výprodej.

 
 

Luxusní spodní prádlo  

Eshop luxusnipradlo.cz je tady pro Vás již 15 rok. Od začátku jsme se specializovali na luxusní spodní prádlo, ale vyslyšeli jsme přání dalších zákazníků a nabízíme spodní prádlo pro všechny kategorie. U nás si tedy jistě vyberete. Luxusní prádlo značek jako Anita, Calvin Klein, Felina, Naturana, Obsessive, Selmark a Triumph. Pro hezké chvíle se podívejte na široký výběr erotického prádlo, především korzetynoční košilkytanga a rafinované kalhotky. Nezapomínáme ani na spodní prádlo pro maminky - mateřské podprsenky Anita a jiné. Kdo pojede na dovolenou, uvítá nabídku plavek. Dámské plavky nabízíme jak jednodílné, tak dvoudílné, odvážné bikiny a monokiny. V zimních měsících se příjemně zahřejete v županech - dámské župany a pánské od značek Taubert a Vestis jsou kvalitní a luxusní. Našim cílem je, abyste si eshop www.luxusnipradlo.cz zapamatovali jako Váš oblíbený obchod pro spodní prádlo a dámské spodní prádlo, ale i pánské spodní prádlo hledali vždy u nás. Luxusní prádlo.cz je pro vás zárukou a garance kvalitního eshopu.

 
 

Spodní prádlo

Většina lidí si už pod pojmem spodní prádlo představuje lehce provokující sexy podprsenky, kalhotky, či neodolatelná tanga. Sexy dámské spodní prádlo nemusí být však nutně vyrobeno z krajky, či saténu, ale i kvalitní bavlna může být zárukou neodolatelnosti prádla. Hlavně však záleží na střihu a stylu provedení, kolik bude muži povoleno, aby viděl a naopak zatajeno, aby si sám domyslel. Sexy dámské spodní prádlo bude však krásným dárkem nejen pro vašeho partnera, ale také i pro vás.

 
 

Luxusní prádlo a plavky 

Spodní prádlo prodáváme již 18 let a jsme opravdu specialisti. Krom eshopu, prodáváme spodní prádlo také v kamenných prodejnách. Konkrétně v Ostravě máme čtyři prodejny. Tři prodejny Luxusnipradlo.cz a značkový obchod Triumph. Dále máme prodejnu Triumph v Olomouci - galerie Šantovka. To je pro Vás zárukou, že spodnímu prádlu rozumíme. Pro nákup Vám doporučíme nejprodávánější značky spodního prádla. Zákaznici velmi rádi kupují spodní prádlo Triumph, dále specializované spodní prádlo na nadměrné velikosti a to spodní prádlo Anita a Felina. Mladé slečny u nás rády nakupují italské spodní prádlo Lormar a Sielei. Léto se blíží mílovými kroky a je čas se podívat po nových plavkách. Plavky pro tuto sezónu budou opět velmi krásné a odvážné. Hitem budou bikini, ale klasické jednodílné a dvoudílné plavky budou vévédit prodejům. Plavky 2022 můžete u nás nakupovat již nyní.

 

 

Župany 

Vyberte si z naší nabídky županů pro muže i ženy. V nabídce máme dámské i pánské župany různých velikostí, vzorů i barev. Pro chladné večery i příjemná rána, máme pohodlné froté župany, které jsou nejenže pohodlné, ale také vás ochrání před prochladnutím a z těla odstraní poslední kapičky vody. Saténové a bavlněné župany jsou ideální pro letní období. Pakliže hledáte ideální dárek, doporučujeme luxusní župany značky Vestis , L&L nebo DKaren

 

 

Naše společnost zahájila realizaci projektu Vzdělávání zaměstnanců ve společnosti GEMINI CZ 2000 s.r.o. (registrační číslo projektu: CZ.03.1.52/0.0/0.0/19_097/0012810),
který je spolufinancován Evropským sociálním fondem. Realizace projektu bude probíhat od 1.10.2019 do 30.9.2021.

Cíl projektu
Cílem projektu je zvýšit úroveň znalostí a dovedností našich zaměstnanců a zajistit tak soulad jejich kvalifikací a kompetencí s požadavky na vykonávaní pracovní činnosti. Do projektu
bude zařazeno 24 našich zaměstnanců, pro každého z nich jsou naplánovány vzdělávací aktivity, kdy každý zaměstnanec absolvuje více než 40 hodin vzdělávání. Proškolením našich
zaměstnanců dojde ke zvýšení jejich znalostí a tím zvýšení konkurenceschopnosti naší firmy.

Dílčí cíle:
1) Zlepšení dovedností našich zaměstnanců v měkkých a manažerských dovednostech, jako jsou oblasti komunikace, týmové spolupráce, atd.
2)  Zlepšení dovedností v obecných IT znalostech s cílem zvýšení jejich kvalifikace.

 

 

 

 

 

   

Proč muži přestali nosit skládané kalhoty

30.09.2022 00:00:00

Jedním ze základních kamenů klasického pánského šatníku jsou řasené kalhoty. Ať už je nosíte jako součást obleku nebo samostatně, jsou pohodlné a nadčasově elegantní. Plisované kalhoty se ale dneska neshánějí snadno a je to ve skutečnosti čím dál horší. 

 

Co jsou plisované kalhoty? 

Plisované kalhoty jsou zjednodušeně řečeno kalhoty se záhyby. Ty záhyby jsou ve tvaru písmene "Zet", vylisovaných a všitých do oděvu tak, aby se řídil objem látky, který má poskytnout kalhotám tvar a také umožnit i větší rozsah pohybu. Kromě kalhot tyto záhyby najdete i na bundách, košilích, sukních. Některé záhyby jsou všity přímo do pasu kalhot, jiné se pasu úplně zřeknou. Záhyby mohou směřovat dovnitř jako přední záhyby nebo směrem ven jako obrácené záhyby. 

Historie plisovaných kalhot

Plisování tak, jak ho známe dnes, vzniklo ve dvacátých letech 20. století. Původní plisování však ve skutečnosti vzniklo ještě o 100 let dříve, přesněji ve 20. letech 19. století. Bylo to někdy mezi lety 1811 a 1820. Šlo o delší kalhoty, které obkreslovaly tělo a držely je šle nebo podvazky. Někdy se podobaly kozáckým kalhotám nebo pyžamovým kalhotám. Podobné jsou i krátké kalhoty, které končí těsně pod koleny. Ty se objevily v 60. letech 19. století a používaly se zpočátku  jen ke sportu. Na začátku 20. století se vyvinuly kalhoty pod kolena. Ty nosily vesměs jenom na venkově. Nicméně, Edward VIII. si je vzal do Ameriky v roce 1924. Nejvíce plisované kalhoty byly vidět ve třicátých a čtyřicátých letech nejvíce, byly totiž ohromně módní. Součástí obleku se postupně dostaly do šatníků na celém světě a součástí obleku jsou od čtyřicátých let do šedesátých let. Na scénu se po menší pauze opět vrátily v osmdesátkách a pak už se ze světa zase postupně vytratily. 

Proč se plisované kalhoty přestaly nosit? 

  • Záhyby mohou působit nelichotivě, pokud jsou špatně vytvořené. 
  • Některé látky nejsou dobré pro tvorbu záhybů. 
  • Dnes se již příliš tyto kalhoty nenosí. Nosí se tepláky a rifle. 
  • Plisované kalhoty se ponejvíce nosí do práce. 
  • Plisované kalhoty potřebují velké množství látky, což navyšuje cenu kalhot.
Stránky mohou obsahovat produkty určené pro starší 18-ti let.

Je mi více než 18.

Vstoupit
Odejít
Tvorba a pronájem eshopů BINARGON.cz