Plavky 2024

Už nyní pro Vás máme nabídku plavek 2024 . Těšit se můžete na dámské plavky. U nás naleznete jak tolik oblíbené jednodílné plavky, tak i dvoudílné plavky. Nezapomínáme ani na muže - pánské plavky. Holky mladšího věku zaujmou dívčí plavky.  Pokud si potrpíte na značkové zboží, tak vás jistě zaujmou luxusní plavky. Pokud je plavání vašim koníčkem, podívejte se na sportovní plavky. Maminky jistě uvítají kojenecké plavky. A ze starých kolekcí uděláme plavkový výprodej.

 
 

Luxusní spodní prádlo  

Eshop luxusnipradlo.cz je tady pro Vás již 15 rok. Od začátku jsme se specializovali na luxusní spodní prádlo, ale vyslyšeli jsme přání dalších zákazníků a nabízíme spodní prádlo pro všechny kategorie. U nás si tedy jistě vyberete. Luxusní prádlo značek jako Anita, Calvin Klein, Felina, Naturana, Obsessive, Selmark a Triumph. Pro hezké chvíle se podívejte na široký výběr erotického prádlo, především korzetynoční košilkytanga a rafinované kalhotky. Nezapomínáme ani na spodní prádlo pro maminky - mateřské podprsenky Anita a jiné. Kdo pojede na dovolenou, uvítá nabídku plavek. Dámské plavky nabízíme jak jednodílné, tak dvoudílné, odvážné bikiny a monokiny. V zimních měsících se příjemně zahřejete v županech - dámské župany a pánské od značek Taubert a Vestis jsou kvalitní a luxusní. Našim cílem je, abyste si eshop www.luxusnipradlo.cz zapamatovali jako Váš oblíbený obchod pro spodní prádlo a dámské spodní prádlo, ale i pánské spodní prádlo hledali vždy u nás. Luxusní prádlo.cz je pro vás zárukou a garance kvalitního eshopu.

 
 

Spodní prádlo

Většina lidí si už pod pojmem spodní prádlo představuje lehce provokující sexy podprsenky, kalhotky, či neodolatelná tanga. Sexy dámské spodní prádlo nemusí být však nutně vyrobeno z krajky, či saténu, ale i kvalitní bavlna může být zárukou neodolatelnosti prádla. Hlavně však záleží na střihu a stylu provedení, kolik bude muži povoleno, aby viděl a naopak zatajeno, aby si sám domyslel. Sexy dámské spodní prádlo bude však krásným dárkem nejen pro vašeho partnera, ale také i pro vás.

 
 

Luxusní prádlo a plavky 

Spodní prádlo prodáváme již 18 let a jsme opravdu specialisti. Krom eshopu, prodáváme spodní prádlo také v kamenných prodejnách. Konkrétně v Ostravě máme čtyři prodejny. Tři prodejny Luxusnipradlo.cz a značkový obchod Triumph. Dále máme prodejnu Triumph v Olomouci - galerie Šantovka. To je pro Vás zárukou, že spodnímu prádlu rozumíme. Pro nákup Vám doporučíme nejprodávánější značky spodního prádla. Zákaznici velmi rádi kupují spodní prádlo Triumph, dále specializované spodní prádlo na nadměrné velikosti a to spodní prádlo Anita a Felina. Mladé slečny u nás rády nakupují italské spodní prádlo Lormar a Sielei. Léto se blíží mílovými kroky a je čas se podívat po nových plavkách. Plavky pro tuto sezónu budou opět velmi krásné a odvážné. Hitem budou bikini, ale klasické jednodílné a dvoudílné plavky budou vévédit prodejům. Plavky 2024 můžete u nás nakupovat již nyní.

 

 

Župany 

Vyberte si z naší nabídky županů pro muže i ženy. V nabídce máme dámské i pánské župany různých velikostí, vzorů i barev. Pro chladné večery i příjemná rána, máme pohodlné froté župany, které jsou nejenže pohodlné, ale také vás ochrání před prochladnutím a z těla odstraní poslední kapičky vody. Saténové a bavlněné župany jsou ideální pro letní období. Pakliže hledáte ideální dárek, doporučujeme luxusní župany značky Vestis , L&L nebo DKaren

 

 

Naše společnost zahájila realizaci projektu Vzdělávání zaměstnanců ve společnosti GEMINI CZ 2000 s.r.o. (registrační číslo projektu: CZ.03.1.52/0.0/0.0/19_097/0012810),
který je spolufinancován Evropským sociálním fondem. Realizace projektu bude probíhat od 1.10.2019 do 30.9.2021.

Cíl projektu
Cílem projektu je zvýšit úroveň znalostí a dovedností našich zaměstnanců a zajistit tak soulad jejich kvalifikací a kompetencí s požadavky na vykonávaní pracovní činnosti. Do projektu
bude zařazeno 24 našich zaměstnanců, pro každého z nich jsou naplánovány vzdělávací aktivity, kdy každý zaměstnanec absolvuje více než 40 hodin vzdělávání. Proškolením našich
zaměstnanců dojde ke zvýšení jejich znalostí a tím zvýšení konkurenceschopnosti naší firmy.

Dílčí cíle:
1) Zlepšení dovedností našich zaměstnanců v měkkých a manažerských dovednostech, jako jsou oblasti komunikace, týmové spolupráce, atd.
2)  Zlepšení dovedností v obecných IT znalostech s cílem zvýšení jejich kvalifikace.

 

 

 

 

 

   

Proč mají podprsenky kostici

03.03.2023 00:00:00

Podprsenky s kosticemi jsou takovým problematickým kouskem spodního prádla. Z jedné strany patří k těm nejvíce nošeným, z druhé strany nás však dokáží pěkně pozlobit. Kostice se zachytávají, tlačí a v nejméně vhodné chvíli se protlačí ze svého zašitého upevnění. I přes všechny ty trable, víte však, proč je dobré, aby podprsenky měly kostice? 

 

Co jsou to vlastně kostice

Kostice jsou pevné půlkruhy všité do pásu podprsenky, které jsou umístěné v přední části podprsenky pod prsy. Kostice jsou zpravidla vyrobeny z plastu, kovu nebo pryskyřice. Většina podprsenek má však ocelové kostice. Kostice mají různé tvary, protož jsou narženy tak, aby obkreslovaly křivku kořene prsu. Kostice vymyslela v roce 1893 Američanka s českými kořeny Marie Tuček. Ta si tuto podporu prsou také patentovala. Ve třicátých letech minulého století Helen Pons přišla s novým typem podprsenky a také i s kosticí podobající se písmenu U. Podprsenka s kosticemi se poprvé objevila ve čtyřicátých letech i ve filmu. V současné době má kostici 60 až 70% všech podprsenek. Liší se od sebe podle střihu podprsenky. 

Kostice ve tvaru písmene J

Kostice ve tvaru písmene J se objevuje u běžných každodenně nošených podprsenek, tedy u balkonových podprsenek ale i u demi podprsenky. Tyto kostice jsou vhodné pro různé tvary ňader. Spodní střed tak může pojmout těsně přiléhající a dotýkající se prsa. 

Plunge/Rocker kostice

Plunge, čili ponorkové nebo do kolébky tvarované kostice mají ve skutečnosti tvar banánu. Tyto kostice jsou schopny pojmout široké kořeny prsou, jež nevyžadují velkou podporu. Kratší drát mezi nimi je pohodlnější ženám s krátkými trupy nebo vysoce usazenými prsy. Obvykle se používají do push-up podprsenek.  

Kostice tvarované do písmene U

Třetím typem kostice, které se vkládají do podprsenek, jsou ty tvarované do písmene U. Tyto kostice jsou obvykle u podprsenek bez ramínek. Tyto kostice jsou také určeny pro prsa větších velikostí, tedy prsa o velikosti košíčku D a více. 

Jak fungují kostice

Fyzika kostic funguje podobně jako u kabelových mostů. Obě používají konzolový systém k zajištění podpory a stability prostřednictvím přerozdělení napětí směrem dolů. U mostu je síla přenášena nahoru po kabelech mostu do věží a dolů do země. Podobně se u podprsenky váha ňader přenáší do košíčků a podél ramínek do obepínacího pásu. 

Proč nosit podprsenku s kosticemi

Podprsenky s kosticemi vám ulehčí s nošením vašeho poprsí. Zakřivený tvar kostic navíc udržuje jejich přirozený tvar. Prsa vypadají jednotně. Prsa drží v jejich přirozené poloze. Nenamáháte si díky nim svá ramena a záda. 

Stránky mohou obsahovat produkty určené pro starší 18-ti let.

Je mi více než 18.

Vstoupit
Odejít
Tvorba a pronájem eshopů BINARGON.cz