Proč je župan skvělý dárek pod stromeček

S klesající rtutí na teploměru, potřebujeme doma navodit tu co nejvíce hřejivou atmosféru. K tomu nám mohou pomoci světla, krb, nějaká teplá tekutina, deka, hřejivé ponožky a knížka a v neposlední řadě také pyžamo, domácí úbor nebo župan. 

 

Župan je totiž velmi příjemný kousek oblečení, který nikdy nevyjde z módy a který je lidmi milován právě pro tu možnost, se do něj zachumlat. Je ideálním dárkem pro všechny generace. Radost udělá dětem i dospělým, ženám i mužům. Už dávno neplatí, že jde o symbol, jenž je spojený s nemocnicí. Dnes to je přínosce tepla, pohodlí a relaxace. 

Při výběru toho správného županu

Při výběru toho správného županu se proto nejprve podívejte, z jakého materiálu je vyroben. Protože právě on je zárukou toho největšího pohodlí. Župan vybraný podle všech hygge měřítek, by měl být hebký na dotek, když si jej pak obdarovaný oblékne, měl by se v něm cítit příjemně. Měl by jej hladit, hýčkat a rozmazlovat. Župan by měl být volnější a větší. Neměl by nikde svazovat a nutné je počítat s tím, že nositel pod ním bude mít noční košili nebo pyžamo. Takovým ideálním vánočním županem je dlouhý tlustý župan, protože poskytuje větší svobodu pohybu, dobře absorbuje vlhkost a je v něm teplo. 

Ten nejlepší materiál pro župan

Nejoblíbenějším a nejvyhledávanějším materiálem pro výrobu županů je i v tomto případě 100% bavlna, mikro bavlna a česaná bavlna. Má totiž skvělé absorpční vlastnosti. Dalším velmi žádaným materiálem je pak froté, který má podobné vlastnosti jako mikroplyš. Nejmodernějším materiálem je pak bambusové vlákno, které je ideální pro alergiky nebo lidi s ekzémem. Bambusové vlákno saje vlhkost 4x lépe než bavlna, je velmi jemné na dotek, netvoří se na něm žmolky, má dlouhou životnost i při častém praní a stále skvěle vypadá. 

Stránky mohou obsahovat produkty určené pro starší 18-ti let.

Je mi více než 18.

Vstoupit
Odejít
Tvorba a pronájem eshopů BINARGON.cz