Plavky 2024

Už nyní pro Vás máme nabídku plavek 2024 . Těšit se můžete na dámské plavky. U nás naleznete jak tolik oblíbené jednodílné plavky, tak i dvoudílné plavky. Nezapomínáme ani na muže - pánské plavky. Holky mladšího věku zaujmou dívčí plavky.  Pokud si potrpíte na značkové zboží, tak vás jistě zaujmou luxusní plavky. Pokud je plavání vašim koníčkem, podívejte se na sportovní plavky. Maminky jistě uvítají kojenecké plavky. A ze starých kolekcí uděláme plavkový výprodej.

 
 

Luxusní spodní prádlo  

Eshop luxusnipradlo.cz je tady pro Vás již 15 rok. Od začátku jsme se specializovali na luxusní spodní prádlo, ale vyslyšeli jsme přání dalších zákazníků a nabízíme spodní prádlo pro všechny kategorie. U nás si tedy jistě vyberete. Luxusní prádlo značek jako Anita, Calvin Klein, Felina, Naturana, Obsessive, Selmark a Triumph. Pro hezké chvíle se podívejte na široký výběr erotického prádlo, především korzetynoční košilkytanga a rafinované kalhotky. Nezapomínáme ani na spodní prádlo pro maminky - mateřské podprsenky Anita a jiné. Kdo pojede na dovolenou, uvítá nabídku plavek. Dámské plavky nabízíme jak jednodílné, tak dvoudílné, odvážné bikiny a monokiny. V zimních měsících se příjemně zahřejete v županech - dámské župany a pánské od značek Taubert a Vestis jsou kvalitní a luxusní. Našim cílem je, abyste si eshop www.luxusnipradlo.cz zapamatovali jako Váš oblíbený obchod pro spodní prádlo a dámské spodní prádlo, ale i pánské spodní prádlo hledali vždy u nás. Luxusní prádlo.cz je pro vás zárukou a garance kvalitního eshopu.

 
 

Spodní prádlo

Většina lidí si už pod pojmem spodní prádlo představuje lehce provokující sexy podprsenky, kalhotky, či neodolatelná tanga. Sexy dámské spodní prádlo nemusí být však nutně vyrobeno z krajky, či saténu, ale i kvalitní bavlna může být zárukou neodolatelnosti prádla. Hlavně však záleží na střihu a stylu provedení, kolik bude muži povoleno, aby viděl a naopak zatajeno, aby si sám domyslel. Sexy dámské spodní prádlo bude však krásným dárkem nejen pro vašeho partnera, ale také i pro vás.

 
 

Luxusní prádlo a plavky 

Spodní prádlo prodáváme již 18 let a jsme opravdu specialisti. Krom eshopu, prodáváme spodní prádlo také v kamenných prodejnách. Konkrétně v Ostravě máme čtyři prodejny. Tři prodejny Luxusnipradlo.cz a značkový obchod Triumph. Dále máme prodejnu Triumph v Olomouci - galerie Šantovka. To je pro Vás zárukou, že spodnímu prádlu rozumíme. Pro nákup Vám doporučíme nejprodávánější značky spodního prádla. Zákaznici velmi rádi kupují spodní prádlo Triumph, dále specializované spodní prádlo na nadměrné velikosti a to spodní prádlo Anita a Felina. Mladé slečny u nás rády nakupují italské spodní prádlo Lormar a Sielei. Léto se blíží mílovými kroky a je čas se podívat po nových plavkách. Plavky pro tuto sezónu budou opět velmi krásné a odvážné. Hitem budou bikini, ale klasické jednodílné a dvoudílné plavky budou vévédit prodejům. Plavky 2024 můžete u nás nakupovat již nyní.

 

 

Župany 

Vyberte si z naší nabídky županů pro muže i ženy. V nabídce máme dámské i pánské župany různých velikostí, vzorů i barev. Pro chladné večery i příjemná rána, máme pohodlné froté župany, které jsou nejenže pohodlné, ale také vás ochrání před prochladnutím a z těla odstraní poslední kapičky vody. Saténové a bavlněné župany jsou ideální pro letní období. Pakliže hledáte ideální dárek, doporučujeme luxusní župany značky Vestis , L&L nebo DKaren

 

 

Naše společnost zahájila realizaci projektu Vzdělávání zaměstnanců ve společnosti GEMINI CZ 2000 s.r.o. (registrační číslo projektu: CZ.03.1.52/0.0/0.0/19_097/0012810),
který je spolufinancován Evropským sociálním fondem. Realizace projektu bude probíhat od 1.10.2019 do 30.9.2021.

Cíl projektu
Cílem projektu je zvýšit úroveň znalostí a dovedností našich zaměstnanců a zajistit tak soulad jejich kvalifikací a kompetencí s požadavky na vykonávaní pracovní činnosti. Do projektu
bude zařazeno 24 našich zaměstnanců, pro každého z nich jsou naplánovány vzdělávací aktivity, kdy každý zaměstnanec absolvuje více než 40 hodin vzdělávání. Proškolením našich
zaměstnanců dojde ke zvýšení jejich znalostí a tím zvýšení konkurenceschopnosti naší firmy.

Dílčí cíle:
1) Zlepšení dovedností našich zaměstnanců v měkkých a manažerských dovednostech, jako jsou oblasti komunikace, týmové spolupráce, atd.
2)  Zlepšení dovedností v obecných IT znalostech s cílem zvýšení jejich kvalifikace.

 

 

 

 

 

   

Proč je dobré nosit kompresní prádlo

07.07.2021 00:00:00

Obliba kompresního prádla stoupla v posledních letech. Již dávno ho nenosí pouze sportovci. Prádlo funguje na principu zvýšení tlaku na povrch svalů, čímž podporuje krevní oběh a urychluje regeneraci.

Výhody kompresního prádla

K výhodám kompresního prádla patří především podpora namáhaných svalů a jejich ochranapřed přílišnými otřesy, prodloužení doby strávené aktivním pohybem a snížení únavy, podpora při hubnutí (k čemuž dochází díky vyššímu průtoku krve v problémových partiích).Prádlo dále pozitivně působí na krevní i lymfatický systém. Snižuje riziko otékání končetin a umožňuje rychlejší a efektivnější zásobení svalů kyslíkem. Mimo to kompresní prádlo rovněž urychluje regeneraci namožených svalů po náročném výkonu. Nošení kompresního spodního prádla doporučují nejen odborníci ze světa sportu, ale i zdravotníci.

V současné době si můžete pořídit nejen kompresní legíny nebo podprsenku, ale také kalhoty, trička, návleky nebo ponožky. Kompresní prádlo není vhodné pouze pro sportovce, při hubnutí i v rámci regenerace po zranění.

Opravdu dokáže kompresní prádlo zlepšit výkon?

Komprese punčochami nepředstavuje žádnou novinku. K řešení křečových žil se kompresní podkolenky  již po několik desetiletí. Na sklonku minulého století však vědci přišli s nápadem, že by obdobně mohlo fungovat i spodní prádlo. Zpočátku mělo pomáhat pouze sportovcům s odplavováním laktátu a dalších metabolických zplodin. Při testování pak vědci odhalili další benefity kompresního prádla. Studie z roku 2006 pak prokázala i zlepšení výkonu při nošení kompresního prádla. Kompresní prádlo snižuje svalové napětí i únavu, drží svaly v teple, odvádí pot od těla, udržuje pokožku suchou, zkracuje dobu svalové regenerace, čímž přispívá k lepším sportovním výkonům. Sportovci, kteří nosí toto prádlo jsou oproti těm, co jej nenosí, ve značné výhodě.

Kompresní prádlo pomáhá i hubnout

Kompresní prádlo pomáhá hubnout. Je tomu tak proto, že působí nejen na krevní oběh, ale i na lymfatický systém. Elastický materiál tlačí na ta správná místa, čímž podporuje odvod tuků z problematických partií.

Jak vybrat kompresní spodní prádlo

Aby vše fungovalo tak, jak má, musí dobře sedět. Nesmí být příliš volné, ale nesmí také nikde škrtit. Prádlo se nebojte vyzkoušet. Dnes už je možné prádlo zakoupené přes internet do 14 dnů po zakoupení vrátit, tak toho využijte. Dříve než odstřihnete cedulky, si oblečení pořádně vyzkoušejte a pokud prádlo škrtí, vyměňte ho za padnoucí. Tričko nebo kalhoty musí tělo dobře obepnout a nesmí nijak omezovat pohyb končetin. Nesmí ani nikde dřít. Jestli má být kompresní prádlo k něčemu, doporučujeme, abyste na něm nešetřili. Jde o výhodnou investici. O kompresní prádlo pečujte dle štítku (Všeobecně však platí prát ručně nebo v pračce na ruční program na 30. V žádném případě neužívejte aviváž).

Stránky mohou obsahovat produkty určené pro starší 18-ti let.

Je mi více než 18.

Vstoupit
Odejít
Tvorba a pronájem eshopů BINARGON.cz