Plavky 2024

Už nyní pro Vás máme nabídku plavek 2024 . Těšit se můžete na dámské plavky. U nás naleznete jak tolik oblíbené jednodílné plavky, tak i dvoudílné plavky. Nezapomínáme ani na muže - pánské plavky. Holky mladšího věku zaujmou dívčí plavky.  Pokud si potrpíte na značkové zboží, tak vás jistě zaujmou luxusní plavky. Pokud je plavání vašim koníčkem, podívejte se na sportovní plavky. Maminky jistě uvítají kojenecké plavky. A ze starých kolekcí uděláme plavkový výprodej.

 
 

Luxusní spodní prádlo  

Eshop luxusnipradlo.cz je tady pro Vás již 15 rok. Od začátku jsme se specializovali na luxusní spodní prádlo, ale vyslyšeli jsme přání dalších zákazníků a nabízíme spodní prádlo pro všechny kategorie. U nás si tedy jistě vyberete. Luxusní prádlo značek jako Anita, Calvin Klein, Felina, Naturana, Obsessive, Selmark a Triumph. Pro hezké chvíle se podívejte na široký výběr erotického prádlo, především korzetynoční košilkytanga a rafinované kalhotky. Nezapomínáme ani na spodní prádlo pro maminky - mateřské podprsenky Anita a jiné. Kdo pojede na dovolenou, uvítá nabídku plavek. Dámské plavky nabízíme jak jednodílné, tak dvoudílné, odvážné bikiny a monokiny. V zimních měsících se příjemně zahřejete v županech - dámské župany a pánské od značek Taubert a Vestis jsou kvalitní a luxusní. Našim cílem je, abyste si eshop www.luxusnipradlo.cz zapamatovali jako Váš oblíbený obchod pro spodní prádlo a dámské spodní prádlo, ale i pánské spodní prádlo hledali vždy u nás. Luxusní prádlo.cz je pro vás zárukou a garance kvalitního eshopu.

 
 

Spodní prádlo

Většina lidí si už pod pojmem spodní prádlo představuje lehce provokující sexy podprsenky, kalhotky, či neodolatelná tanga. Sexy dámské spodní prádlo nemusí být však nutně vyrobeno z krajky, či saténu, ale i kvalitní bavlna může být zárukou neodolatelnosti prádla. Hlavně však záleží na střihu a stylu provedení, kolik bude muži povoleno, aby viděl a naopak zatajeno, aby si sám domyslel. Sexy dámské spodní prádlo bude však krásným dárkem nejen pro vašeho partnera, ale také i pro vás.

 
 

Luxusní prádlo a plavky 

Spodní prádlo prodáváme již 18 let a jsme opravdu specialisti. Krom eshopu, prodáváme spodní prádlo také v kamenných prodejnách. Konkrétně v Ostravě máme čtyři prodejny. Tři prodejny Luxusnipradlo.cz a značkový obchod Triumph. Dále máme prodejnu Triumph v Olomouci - galerie Šantovka. To je pro Vás zárukou, že spodnímu prádlu rozumíme. Pro nákup Vám doporučíme nejprodávánější značky spodního prádla. Zákaznici velmi rádi kupují spodní prádlo Triumph, dále specializované spodní prádlo na nadměrné velikosti a to spodní prádlo Anita a Felina. Mladé slečny u nás rády nakupují italské spodní prádlo Lormar a Sielei. Léto se blíží mílovými kroky a je čas se podívat po nových plavkách. Plavky pro tuto sezónu budou opět velmi krásné a odvážné. Hitem budou bikini, ale klasické jednodílné a dvoudílné plavky budou vévédit prodejům. Plavky 2024 můžete u nás nakupovat již nyní.

 

 

Župany 

Vyberte si z naší nabídky županů pro muže i ženy. V nabídce máme dámské i pánské župany různých velikostí, vzorů i barev. Pro chladné večery i příjemná rána, máme pohodlné froté župany, které jsou nejenže pohodlné, ale také vás ochrání před prochladnutím a z těla odstraní poslední kapičky vody. Saténové a bavlněné župany jsou ideální pro letní období. Pakliže hledáte ideální dárek, doporučujeme luxusní župany značky Vestis , L&L nebo DKaren

 

 

Naše společnost zahájila realizaci projektu Vzdělávání zaměstnanců ve společnosti GEMINI CZ 2000 s.r.o. (registrační číslo projektu: CZ.03.1.52/0.0/0.0/19_097/0012810),
který je spolufinancován Evropským sociálním fondem. Realizace projektu bude probíhat od 1.10.2019 do 30.9.2021.

Cíl projektu
Cílem projektu je zvýšit úroveň znalostí a dovedností našich zaměstnanců a zajistit tak soulad jejich kvalifikací a kompetencí s požadavky na vykonávaní pracovní činnosti. Do projektu
bude zařazeno 24 našich zaměstnanců, pro každého z nich jsou naplánovány vzdělávací aktivity, kdy každý zaměstnanec absolvuje více než 40 hodin vzdělávání. Proškolením našich
zaměstnanců dojde ke zvýšení jejich znalostí a tím zvýšení konkurenceschopnosti naší firmy.

Dílčí cíle:
1) Zlepšení dovedností našich zaměstnanců v měkkých a manažerských dovednostech, jako jsou oblasti komunikace, týmové spolupráce, atd.
2)  Zlepšení dovedností v obecných IT znalostech s cílem zvýšení jejich kvalifikace.

 

 

 

 

 

   

Proč cvičit na stepperu?

30.04.2023 00:00:00

Steppery jsou malá tréninková zařízení, která se používají k provádění středně intenzivního vytrvalostního tréninku. Přístroj se skládá ze dvou pohyblivých plošin. Můžeme je posouvat dopředu a dozadu, ven nebo dovnitř. Cvičení se podobá stoupání po schodech nebo jízdě na kolečkových bruslích. 

Jak to funguje? 

Do tréninku se zapojuje celé tělo, pracují svaly nohou, hýždí, břicha i zad. Je zde dokonce i možnost dodatečného zapojení hrudníku a paží. Cvičení na stepperu je ideální pro všechny, kdo chce pečovat o svou kondici a potřebuje spálit zbytečné kilogramy, a to bez ohledu na věk a pokročilost. 

Výhody stepperu 

  • malá velikost
  • snadná přeprava a skladování 
  • tichost
  • nízká cena
  • vysoká úroveň bezpečnosti výcviku 
  • možnost sledovat tréninkové efekty díky vestavěnému počítači 

 

Typy stepperů

Na trhu najdete celkem 3 typy stepperů. První je twist stepper, který je malý, zabere tedy málo místa a můžete ho snadno schovat do skříně nebo postel. Kromě pohyblivých platforem je vybaven také elastickými šňůrami k procvičování horní části těla. Pak tu je stepper s rameny. Má také pohyblivé hole. Umožňují pohybovat pažemi dopředu a dozadu. To si vynucuje zvýšenou práci horních končetin, hrudníku a břicha. Posledním typem je pak i sloupový stepper. Sloupek s madly umožňuje dodatečnou stabilizaci těla během cvičení. Pomáhá také udržovat rovnováhu na zařízení. Má i elastické šňůry pro cvičení paží. 

Jak cvičit na stepperu 

Aby byl trénink na stepperu efektivní, je potřeba mít tréninkový plán. První dva týdny na něm můžete cvičit 20 minut. Následně se zvyšuje pokročilost a tím pádem se prodlužuje doba cvičení i úsilí. Cvičit byste měli alespoň 3x týdně. Před cvičením na stepperu se zahřejte. Po cvičení  pak tělo zklidněte protahovacími cviky. Hlavní část cvičení začněte pomalými pohyby. Jakmile se cítíte jistě, zrychlujte, dokud nedosáhneme tempa, které je pro vás optimální. Pozor, nemělo by to být však příliš rychlé. Měli byste se po celou dobu cvičení udržovat v konstantní úrovni 60 až 70% tepové frekvence. Pokročilí pak na stepperu mohou provádět HIIT trénink. Správně vedený HIIT trénink přitom umožňuje spalovat kalorie i 48 hodin po cvičení. Cvičení na stepperu je poměrně jednoduché, ale dejte si pozor na chyby. A tedy udržujte konstantní puls, dýchejte zhluboka  a udržujte správné držení těla.

Stránky mohou obsahovat produkty určené pro starší 18-ti let.

Je mi více než 18.

Vstoupit
Odejít
Tvorba a pronájem eshopů BINARGON.cz