Proč by moderní ženy měly nosit sexy noční košilky

A proč by je nosit neměly? Co je na nich špatného? Nemusíte nosit pouze pohodlná bavlněná pyžama. Ve skutečnosti existuje spousta důvodů, proč by žena měla noční košilky přidat do svého prádelníku. 

 

Sexy noční košilky se vrací opět do módy. Je tomu tak proto, že jsou jednoduše všestranným kouskem spodního prádla. A kromě toho je můžete použít i mimo svou ložnici. Obléct si je můžete i jako šaty nebo je doplněk k sukni. Pokud se stydíte, můžete je použít i místo spodniček. Samozřejmě, že jsou však ideálním kouskem pro spaní. Pokud si troufnete a chcete rozdmýchat trochu vášně, budete v nich chodit doma i v průběhu běžného dne. 

Pozor, košilky nejsou noční košile

Mnoho lidí si toho není vědomi, ale košilky nejsou noční košile. Jde o dva zcela odlišné kusy oblečení. Košilky svým střihem připomínají šaty. Mají obvykle ramínka v podobě tenkých proužků a také jsou i mnohem kratší než klasické noční košile. Jsou dokonce i tvarově více přizpůsobivější, ale rovněž i více přiléhavější. Vznikly vlastně ze spodniček, i proto některé z nich dodnes můžete jako spodničky také používat. Ty nejluxusnější jsou vyrobeny z pravého hedvábí. Vyhledávané jsou i ty ze saténu. Hodně jich dnes je vyrobena z nylonu, umělého hedvábí, acetátu, bavlny a polyesteru v různém poměru. Mohou být hladké, ale i zdobené krajkou nebo korálky. 

Dnes už si máte z čeho vybírat

Výběr je dnes skutečně široký, takže si máte z čeho vybírat. Ideální kousek si najde dneska každá žena s jakoukoliv postavou. Je jen na vás, co preferujete, zda saténovou noční košilku, odvážné košilku s výstřihy, krajkové noční košilky nebo elegantní a přesto svůdné košilky. 

Stránky mohou obsahovat produkty určené pro starší 18-ti let.

Je mi více než 18.

Vstoupit
Odejít
Tvorba a pronájem eshopů BINARGON.cz