Plavky 2024

Už nyní pro Vás máme nabídku plavek 2024 . Těšit se můžete na dámské plavky. U nás naleznete jak tolik oblíbené jednodílné plavky, tak i dvoudílné plavky. Nezapomínáme ani na muže - pánské plavky. Holky mladšího věku zaujmou dívčí plavky.  Pokud si potrpíte na značkové zboží, tak vás jistě zaujmou luxusní plavky. Pokud je plavání vašim koníčkem, podívejte se na sportovní plavky. Maminky jistě uvítají kojenecké plavky. A ze starých kolekcí uděláme plavkový výprodej.

 
 

Luxusní spodní prádlo  

Eshop luxusnipradlo.cz je tady pro Vás již 15 rok. Od začátku jsme se specializovali na luxusní spodní prádlo, ale vyslyšeli jsme přání dalších zákazníků a nabízíme spodní prádlo pro všechny kategorie. U nás si tedy jistě vyberete. Luxusní prádlo značek jako Anita, Calvin Klein, Felina, Naturana, Obsessive, Selmark a Triumph. Pro hezké chvíle se podívejte na široký výběr erotického prádlo, především korzetynoční košilkytanga a rafinované kalhotky. Nezapomínáme ani na spodní prádlo pro maminky - mateřské podprsenky Anita a jiné. Kdo pojede na dovolenou, uvítá nabídku plavek. Dámské plavky nabízíme jak jednodílné, tak dvoudílné, odvážné bikiny a monokiny. V zimních měsících se příjemně zahřejete v županech - dámské župany a pánské od značek Taubert a Vestis jsou kvalitní a luxusní. Našim cílem je, abyste si eshop www.luxusnipradlo.cz zapamatovali jako Váš oblíbený obchod pro spodní prádlo a dámské spodní prádlo, ale i pánské spodní prádlo hledali vždy u nás. Luxusní prádlo.cz je pro vás zárukou a garance kvalitního eshopu.

 
 

Spodní prádlo

Většina lidí si už pod pojmem spodní prádlo představuje lehce provokující sexy podprsenky, kalhotky, či neodolatelná tanga. Sexy dámské spodní prádlo nemusí být však nutně vyrobeno z krajky, či saténu, ale i kvalitní bavlna může být zárukou neodolatelnosti prádla. Hlavně však záleží na střihu a stylu provedení, kolik bude muži povoleno, aby viděl a naopak zatajeno, aby si sám domyslel. Sexy dámské spodní prádlo bude však krásným dárkem nejen pro vašeho partnera, ale také i pro vás.

 
 

Luxusní prádlo a plavky 

Spodní prádlo prodáváme již 18 let a jsme opravdu specialisti. Krom eshopu, prodáváme spodní prádlo také v kamenných prodejnách. Konkrétně v Ostravě máme čtyři prodejny. Tři prodejny Luxusnipradlo.cz a značkový obchod Triumph. Dále máme prodejnu Triumph v Olomouci - galerie Šantovka. To je pro Vás zárukou, že spodnímu prádlu rozumíme. Pro nákup Vám doporučíme nejprodávánější značky spodního prádla. Zákaznici velmi rádi kupují spodní prádlo Triumph, dále specializované spodní prádlo na nadměrné velikosti a to spodní prádlo Anita a Felina. Mladé slečny u nás rády nakupují italské spodní prádlo Lormar a Sielei. Léto se blíží mílovými kroky a je čas se podívat po nových plavkách. Plavky pro tuto sezónu budou opět velmi krásné a odvážné. Hitem budou bikini, ale klasické jednodílné a dvoudílné plavky budou vévédit prodejům. Plavky 2024 můžete u nás nakupovat již nyní.

 

 

Župany 

Vyberte si z naší nabídky županů pro muže i ženy. V nabídce máme dámské i pánské župany různých velikostí, vzorů i barev. Pro chladné večery i příjemná rána, máme pohodlné froté župany, které jsou nejenže pohodlné, ale také vás ochrání před prochladnutím a z těla odstraní poslední kapičky vody. Saténové a bavlněné župany jsou ideální pro letní období. Pakliže hledáte ideální dárek, doporučujeme luxusní župany značky Vestis , L&L nebo DKaren

 

 

Naše společnost zahájila realizaci projektu Vzdělávání zaměstnanců ve společnosti GEMINI CZ 2000 s.r.o. (registrační číslo projektu: CZ.03.1.52/0.0/0.0/19_097/0012810),
který je spolufinancován Evropským sociálním fondem. Realizace projektu bude probíhat od 1.10.2019 do 30.9.2021.

Cíl projektu
Cílem projektu je zvýšit úroveň znalostí a dovedností našich zaměstnanců a zajistit tak soulad jejich kvalifikací a kompetencí s požadavky na vykonávaní pracovní činnosti. Do projektu
bude zařazeno 24 našich zaměstnanců, pro každého z nich jsou naplánovány vzdělávací aktivity, kdy každý zaměstnanec absolvuje více než 40 hodin vzdělávání. Proškolením našich
zaměstnanců dojde ke zvýšení jejich znalostí a tím zvýšení konkurenceschopnosti naší firmy.

Dílčí cíle:
1) Zlepšení dovedností našich zaměstnanců v měkkých a manažerských dovednostech, jako jsou oblasti komunikace, týmové spolupráce, atd.
2)  Zlepšení dovedností v obecných IT znalostech s cílem zvýšení jejich kvalifikace.

 

 

 

 

 

   

Příběh erotického prádla

01.02.2024 08:00:00

Erotické prádlo stále vyvolává u mnoha žen a mužů špatné asociace. Jeho počátky celkem pochopitelně sahají do 90. let minulého století, kdy byl zákazníkům nabízeno v nepříjemné společnosti levných plastových doplňků sexshopu a ošklivých obalů videokazet s porno produkcí, které poměrně silně definovaly image ženy jako jasně vulgární. Nutno říct, že klientele sexshopů byla převážně mužská a pro ženy tam ani nebylo nic v nabídce. Nacházely se na podezřelých místech, které děsily. 

Image by TastyCinnamonn from Pixabay

Pokud se už něco pro ženu objevilo, bylo to s peřím a latexem. Erotické kostýmy byly kýčovité a dámské komplety snad jen červené, protože pokud byly červené, bylo přece zcela zřejmé, že patří do ložnice. 

 

Stylové erotické prádlo? 

Stylové erotické prádlo se objevilo až mnohem později. Dnes už si můžete vybrat s široké škály modelů, které uspokojí velmi různorodý vkus a potřeby nejen žen. Erotické prádlo navíc již neoblékají pouze ženy, ale i muži. Současné nabídky s pikantním spodním prádlem jsou mišmaš stylů i střihů, v nichž vedle sebe najdete i velmi odlišné věci. Kromě smyslných triček, která vstoupila do této kategorie spodního prádla, jsou opět v trendu i bodystocking nebo erotické kostýmy. 

 

Ženskost a potěšení 

Někdy je obtížné typ spodního prádla definovat. Ty nejhezčí modely vždy zdůrazňují klasickou ženskou siluetu (ve tvaru přesýpacích hodin). Silně zvýrazněný pas vždy odhaluje křivky, které jsou kvintesencí smyslnosti, tak důležité u spodního prádla určitého do výklenku. S různými styly je společným jmenovatelem design milující ženské křivky. 

 

Stigma lacinosti spojené s erotickým oblečením je po léta důsledkem nedostatečné marketingové podpory značek erotického prádla. I vzrušující modely spodního prádla těžce poškozují špatně vybrané modelky, které jsou focené v neatraktivním prostředí. Není proto div, že tyto nepovedené výtvory pak mohou působit odpudivě. Je totiž známo, že zákazník se podvědomě ztotožňuje s modelkou z fotografie, a proto je skutečně důležité dbát i na tuto prezentaci. Protože právě zde začíná ženské potěšení při kontaktu s erotickým prádlem.

Stránky mohou obsahovat produkty určené pro starší 18-ti let.

Je mi více než 18.

Vstoupit
Odejít
Tvorba a pronájem eshopů BINARGON.cz