Plavky 2024

Už nyní pro Vás máme nabídku plavek 2024 . Těšit se můžete na dámské plavky. U nás naleznete jak tolik oblíbené jednodílné plavky, tak i dvoudílné plavky. Nezapomínáme ani na muže - pánské plavky. Holky mladšího věku zaujmou dívčí plavky.  Pokud si potrpíte na značkové zboží, tak vás jistě zaujmou luxusní plavky. Pokud je plavání vašim koníčkem, podívejte se na sportovní plavky. Maminky jistě uvítají kojenecké plavky. A ze starých kolekcí uděláme plavkový výprodej.

 
 

Luxusní spodní prádlo  

Eshop luxusnipradlo.cz je tady pro Vás již 15 rok. Od začátku jsme se specializovali na luxusní spodní prádlo, ale vyslyšeli jsme přání dalších zákazníků a nabízíme spodní prádlo pro všechny kategorie. U nás si tedy jistě vyberete. Luxusní prádlo značek jako Anita, Calvin Klein, Felina, Naturana, Obsessive, Selmark a Triumph. Pro hezké chvíle se podívejte na široký výběr erotického prádlo, především korzetynoční košilkytanga a rafinované kalhotky. Nezapomínáme ani na spodní prádlo pro maminky - mateřské podprsenky Anita a jiné. Kdo pojede na dovolenou, uvítá nabídku plavek. Dámské plavky nabízíme jak jednodílné, tak dvoudílné, odvážné bikiny a monokiny. V zimních měsících se příjemně zahřejete v županech - dámské župany a pánské od značek Taubert a Vestis jsou kvalitní a luxusní. Našim cílem je, abyste si eshop www.luxusnipradlo.cz zapamatovali jako Váš oblíbený obchod pro spodní prádlo a dámské spodní prádlo, ale i pánské spodní prádlo hledali vždy u nás. Luxusní prádlo.cz je pro vás zárukou a garance kvalitního eshopu.

 
 

Spodní prádlo

Většina lidí si už pod pojmem spodní prádlo představuje lehce provokující sexy podprsenky, kalhotky, či neodolatelná tanga. Sexy dámské spodní prádlo nemusí být však nutně vyrobeno z krajky, či saténu, ale i kvalitní bavlna může být zárukou neodolatelnosti prádla. Hlavně však záleží na střihu a stylu provedení, kolik bude muži povoleno, aby viděl a naopak zatajeno, aby si sám domyslel. Sexy dámské spodní prádlo bude však krásným dárkem nejen pro vašeho partnera, ale také i pro vás.

 
 

Luxusní prádlo a plavky 

Spodní prádlo prodáváme již 18 let a jsme opravdu specialisti. Krom eshopu, prodáváme spodní prádlo také v kamenných prodejnách. Konkrétně v Ostravě máme čtyři prodejny. Tři prodejny Luxusnipradlo.cz a značkový obchod Triumph. Dále máme prodejnu Triumph v Olomouci - galerie Šantovka. To je pro Vás zárukou, že spodnímu prádlu rozumíme. Pro nákup Vám doporučíme nejprodávánější značky spodního prádla. Zákaznici velmi rádi kupují spodní prádlo Triumph, dále specializované spodní prádlo na nadměrné velikosti a to spodní prádlo Anita a Felina. Mladé slečny u nás rády nakupují italské spodní prádlo Lormar a Sielei. Léto se blíží mílovými kroky a je čas se podívat po nových plavkách. Plavky pro tuto sezónu budou opět velmi krásné a odvážné. Hitem budou bikini, ale klasické jednodílné a dvoudílné plavky budou vévédit prodejům. Plavky 2024 můžete u nás nakupovat již nyní.

 

 

Župany 

Vyberte si z naší nabídky županů pro muže i ženy. V nabídce máme dámské i pánské župany různých velikostí, vzorů i barev. Pro chladné večery i příjemná rána, máme pohodlné froté župany, které jsou nejenže pohodlné, ale také vás ochrání před prochladnutím a z těla odstraní poslední kapičky vody. Saténové a bavlněné župany jsou ideální pro letní období. Pakliže hledáte ideální dárek, doporučujeme luxusní župany značky Vestis , L&L nebo DKaren

 

 

Naše společnost zahájila realizaci projektu Vzdělávání zaměstnanců ve společnosti GEMINI CZ 2000 s.r.o. (registrační číslo projektu: CZ.03.1.52/0.0/0.0/19_097/0012810),
který je spolufinancován Evropským sociálním fondem. Realizace projektu bude probíhat od 1.10.2019 do 30.9.2021.

Cíl projektu
Cílem projektu je zvýšit úroveň znalostí a dovedností našich zaměstnanců a zajistit tak soulad jejich kvalifikací a kompetencí s požadavky na vykonávaní pracovní činnosti. Do projektu
bude zařazeno 24 našich zaměstnanců, pro každého z nich jsou naplánovány vzdělávací aktivity, kdy každý zaměstnanec absolvuje více než 40 hodin vzdělávání. Proškolením našich
zaměstnanců dojde ke zvýšení jejich znalostí a tím zvýšení konkurenceschopnosti naší firmy.

Dílčí cíle:
1) Zlepšení dovedností našich zaměstnanců v měkkých a manažerských dovednostech, jako jsou oblasti komunikace, týmové spolupráce, atd.
2)  Zlepšení dovedností v obecných IT znalostech s cílem zvýšení jejich kvalifikace.

 

 

 

 

 

   

Překvapivá feministická historie sportovní podprsenky

18.07.2022 00:00:00

Dneska je celkem vysoce pravděpodobné, že když si budete chystat svou sportovní tašku, nebudete váhat a automaticky si do ní připravíte i sportovní podprsenku. Víte, že historie sportovní podprsenky je dost zajímavý? 

 

Možná i proto, že v sportovní podprsenka má za sebou již 44-letou existenci. Vývoj sportovní podprsenky nevznikl náhle. Významně se na tom podílely ženské sportovní kluby. Čím víc jich bylo, byl i větší zájem o to, aby se nějaký takový kousek spodního prádla v zásuvce prádelníku objevil. Dalo to dost problémů, aby vědci přišli na to, jak vyřešit problematiku s podprsenkou vhodnou k sportování.

 

Před sportovní podprsenkou. Ženy před sportovní podprsenkou nosily nepohodlnou podprsenku, která je při pohybu stahovala, štípala, škrtila a jinak jim ubližovala. Kromě toho pak ještě řešily i velké sociální stigma, které nepřipouštělo, aby s něčím takovým šly ven. Neexistovalo navíc ani to, aby si mohly dovolit jít sportovat v pouhé podprsence. Vždy na té škrtící podprsence musely mít ještě další neprodyšné tričko. V té době bylo zcela nepředstavitelné, že by žena šla na veřejnost pouze v podprsence. Všeobecně, ženám po druhé světové válce vesměs nebylo dovoleno hrát. Sporty byly definovány, že jsou pouze pro muže, protože ony by měly být ideálně neustále těhotné. 

 

 K zlomu došlo v sedmdesátých letech minulého století, kdy se objevila podprsenka-7341-panache/" target="_self">sportovní podprsenka. Nebylo to jen tak. Posun ve vývoji této podprsenky dost výrazně ovlivnila Hlava IX, která se objevila v USA v roce 1972 a zakazovala jakoukoliv diskriminaci ve školách. Tento objev sportovní podprsenky byl zlomový. Sport se konečně otevřel i dívkám. A právě to popohnalo vědce ve vývoji sportovní podprsenky. 

 

Dříve, než se tomu však stalo, byly ženy nuceny trpět s běžnou podprsenkou, což je dost bolelo. Aby tomu tak nebylo, ženy to různě alternativně řešily. Třeba si ramínka stahovaly k sobě atletickou páskou, pásku si lepily i pod ramínka a podobně. Nakonec sportovní podprsenku vynalezla samotná vášnivá běžkyně Lisa Lindhal. Ta nejprve sama běhala bez podprsenky, ale díky tomu se setkala s velkým obtěžováním od mužů, tak jí bylo jasné, že to takto není možné. Zkoušela nosit i menší podprsenky, ale bylo to velmi nepohodlné. Pak se nechala inspirovat kamarádkou, která běhala s podprsenka" target="_self">plavkovou podprsenkou přetáhnutou přes normální podprsenku. 

 

Jako první přišla na svět tenisová podprsenka Swing

Značka Glamorise v roce 1975 přišla s první sportovní podprsenkou, která byla pro tenis. Byla dost dívčí, zdobená. Druhou podprsenkou pak byla Jogbra, podprsenka určená pro běh. Za ní stojí Lisa Lindhal a Hinda Schreiber a pak také kostýmní výtvarnice Polly Smith. Na třetím místě pak byla Enell. A to proto, že do té doby tu sportovní podprsenky byly pouze pro ženy s košíčky A nebo B. Ženy s větším hrudníkem, které je v reálu potřebovaly ještě více, měly smůlu. A tak vznikla Enell. 

Stránky mohou obsahovat produkty určené pro starší 18-ti let.

Je mi více než 18.

Vstoupit
Odejít
Tvorba a pronájem eshopů BINARGON.cz