Před zimou vás ochrání termoprádlo

Dnes poprvé klesl teploměr pod nulu a hned rekordně. Na nejchladnějším místě v Česku bylo mínus patnáct. Už jste si prohlédli své skříně a přesvědčili jste se, zda jste skutečně na tuto zimu pořádně připraveni? 

 

Nejste, pokud ve skříni nemáte alespoň jeden kousek termoprádla. A pozor, již dávno neplatí, že toto oblečení je nezbytnou výbavou pouze pro sportovce. 

Proč nosit termoprádlo? 

Termoprádlo vás ochrání před zimou a prochladnutím při všech aktivitách, u nichž se člověk potí. Termoprádlo zajistí nejen to, že vám bude i v zimě teplo, ale odvede od těla i případný pot a ochrání vás před mokrem a prochladnutím. Nemusíte se bát, v pohybu vás v žádném případě neomezí. Je velmi příjemné a pohodlné. Termoprádlo je dobře prodyšné. Bavlněné prádlo mu bohužel nestačí. Vlhkost nasaje do sebe a pak vás chladí. Trvá mu totiž dost dlouho, než uschne. A to je nepříjemné a způsobuje to nachlazení. 

Jak vybrat vhodné termoprádlo? 

Pro výběr je nesmírně důležitá správná volba velikosti. Musí však dobře přilnout k pokožce. Ideální termoprádlo je to bezešvé. Musí být na dotek příjemné a pohodlné. to nejlepší prádlo je z merina, bambusu, peří, PES nebo PP materiálu. Přírodní materiály jsou hřejivé, prodyšné a nezapáchá. Bambus je navíc mnohem levnější a ideální pro alergici. PP a PES materiály mají dlouhou životnost, rychle schnou, snadno se udržují. Vybírat si můžete z termo trika s dlouhým a krátkým rukávem, celorozepínací termo triko, termo triko s roláčkem a dlouhým rukávem, spodky a tříčtvrteční spodky. 

Termoprádlo s ionty stříbra

Ionty stříbra v prádle pozitivně působí proti mykózám, bakterií a plísním. Pohlcují veškeré pachy, nevyvolávají alergickou reakci, urychlují hojení ran a oděrek, má dlouhou životnost.

Stránky mohou obsahovat produkty určené pro starší 18-ti let.

Je mi více než 18.

Vstoupit
Odejít
Tvorba a pronájem eshopů BINARGON.cz