Před skutečnou zimou vás ochrání vyhřívané rukavice

Obzvláště na horách v zimě oceníte, když vám mráz nepoleze za nehty. Tak se tomu bohužel občas děje, i když na rukách máte rukavice. Pokud však skutečně chcete mít ruce v teple, zkuste to s vyhřívanými rukavicemi. 

Vyhřívané rukavice

Rukavice si můžete vyhřívat s pomocí vyhřívacích polštářků.Ty však nedokáží ruce hřát dlouho. Ještě nedávno jste neměli jinou možnost, jak si ruce v rukavicích zahřát, teď to však již možné je. Existují totiž elektricky vyhřívané rukavice. 

Jak to funguje? 

A existují takové jak palčáky, tak i prstové rukavice. Vyhřívané rukavice jsou vyrobeny z odolného materiálu, který funguje jako dobrý izolant tepla. Díky umělým vláknům jsou rukavice dobře prodyšné, rychleschnoucí, voděodolné. 

Zahřívání rukou probíhá s pomocí malých skrytých baterií. Nemusíte se bát, jsou malé a lehké. Ani nepoznáte, že je v rukavicích ještě něco schováno. Perfektní je i to, že baterie jsou v rukavicích dobíjecí. Potom, co se vybijí, tak je stačí zapojit do elektrické zásuvky. 

Obvykle se nabijí v průběhu 4 hodin. Po nabití vydrží zhruba 4 až 5 hodin při nejnižším stupni vyhřívání a 2 hodiny při tom nejvyšším. 

Jaké vyhřívané rukavice jsou pro vás ty nejlepší? 

Aby vás tyto vyhřívané rukavice dobře hřály, měly by být na ruce těsné. Pozor, nikoliv však příliš. Rozhodně vás nesmí tlačit nebo nějak omezovat v pohybu. Nesmí vám ale ani spadnout z ruky a při ohnutí prstů vám nesmí vzniknout na dlani boule. 

Jak pečovat o takové rukavice? 

Péče o rukavice je snazší, než byste si mysleli. Baterie je ukryta v pouzdře, které se z rukavic jednoduše vyndá a pak je možné rukavice jednoduše vyprat. Vyvarujte se však použití aviváže a používejte vždy jen šetrná speciální prostředky.

Stránky mohou obsahovat produkty určené pro starší 18-ti let.

Je mi více než 18.

Vstoupit
Odejít
Tvorba a pronájem eshopů BINARGON.cz