Povíme vám, proč je červené prádlo na Silvestra dobrým nápadem

Přemýšlíte, jak co nejlépe odstartovat rok 2023? Podle všeho se jeví, že tomu tak bude, když si na Silvestra obléknete červené spodní prádlo. Nezdá se vám to? Tak vězte, že v Itálii je červené prádlo na Silvestra již osvědčenou záležitostí. Jde o tradici, která by se neměla porušovat. A nejsou sami, i v Číně věří, že červené spodní prádlo odhání zlé duchy. No a třeba v Polsku věří, že červené spodní prádlo vám zaručí úspěch v lásce a štěstí. 

 

Červené spodní prádlo na Silvestra 

Pověra je jedna věc a skutečnost, že žena se v červeném spodním prádle cítí nejlépe, pak druhá. Pokud se tedy chcete na silvestrovském večírku vážně dobře bavit, bez červeného spodního prádla se to prostě neobejde. Červené spodní prádlo působí na ženské podvědomí, dodává mu sebevědomí, dobrou náladu a optimismus. 

Červené spodní prádlo pod šaty bez zad 

Červené spodní prádlo je svůdné i velmi sexy. Nemusíte ho za každou cenu vždy skrývat. U některých outfitů se jím můžete i pochlubit. Velmi dobře se hodí k červeným šatům. Pokud jsou šaty jednoduché, může z nich krajková podprsenka i mírně vyčnívat. Můžete mít také svůj outfit založený na kontrastu a kombinovat ho s bílým nebo černým oblečením. 

Červené spodní prádlo na Silvestra vám dodá sebevědomí 

Krajková červená souprava je spojena s impulzivitou a sebevědomím. Jde o silný amulet, který dodává důvěru v činy. Je to i to nejatraktivnější spodní prádlo mezi všemi barvami. Tuto barvu volili výrazné osobnosti. Hodí se i pro volbu silvestrovského pyžama. 

Červené spodní prádlo pro dva 

Takové spodní prádlo je i ideální volbou pro silvestrovskou noc, kterou máte v plánu strávit pouze ve dvou. Je to proto i skvělý dárek pod stromeček s rychlým využitím.

Stránky mohou obsahovat produkty určené pro starší 18-ti let.

Je mi více než 18.

Vstoupit
Odejít
Tvorba a pronájem eshopů BINARGON.cz