Ponožky pod stromeček

Ponožky již dávno nepatří k obávaným vánočním dárkům. Naopak, v posledních letech jsou spíše číslem jedna. Lidé totiž pochopili, že ponožek není nikdy dost. 

 

I přes tuto všeobecně známou skutečnost, je také pravda, že je neradi kupujeme. Při nakupování vždy raději sáhneme třeba po tričku. 

Ponožek není nikdy dost

Jenomže, je přitom jedno, zda se jedná o jednoduché jednobarevné ponožky, nebo moderní pestrobarevné ponožky se vtipným vzorem. Vždy jsou skvělým dárkem. Důležité však pro jejich výběr je, aby tyto ponožky byly vyrobeny z kvalitních materiálů. Jen takové nabízí pohodlné nošení. A jen takové mohou být skvělým dárkem. Aktuálně jsou darované ponožky mnohem lepší než darované kalhotky nebo trenýrky. Ponožky jsou skvělým dárkem už i proto, že jejich pořízení stojí velmi málo peněz. 

Kvalitní ponožky jsou zárukou pohodlí 

Kvalitní ponožky se vyznačují nejen delší životností, ale i vysokým komfortem, jenž nohu ochrání před vznikem otlaků. Ty nejkvalitnější ponožky jsou samozřejmě z bavlny, které by měly obsahovat alespoň 85%. Bavlna je pak často kombinována s elastanem a polyamidem. Velmi žádané jsou rovněž i bambusové ponožky, které jsou antibakteriální a zároveň i eliminují zápach. 

Ponožky pro ženy

Obzvláště ženy potěšíte, když jim darujete zateplené domácí ponožky, které mohou nosit doma místo přezůvek. Ženy nesnáší, když je jim zima na nohy. 

Veselé ponožky milují především muži

Veselé vzorované ponožky si oblíbili především muži. Dokáží osvěžit i jinak celkem nudný outfit. Hodí se jak k oblekům, tak i k džínům. Ti konzervativnější mají radost z ponožek zdobených puntíky, proužky, kostkami i samostatnými obrázky. 

Ponožky s nápisy

Nejžhavějším trendem jsou ponožky se vtipnými a originálními nápisy. Tento trend se objevil zhruba před dvěma lety a stále trvá. 

Stránky mohou obsahovat produkty určené pro starší 18-ti let.

Je mi více než 18.

Vstoupit
Odejít
Tvorba a pronájem eshopů BINARGON.cz