Plavky 2024

Už nyní pro Vás máme nabídku plavek 2024 . Těšit se můžete na dámské plavky. U nás naleznete jak tolik oblíbené jednodílné plavky, tak i dvoudílné plavky. Nezapomínáme ani na muže - pánské plavky. Holky mladšího věku zaujmou dívčí plavky.  Pokud si potrpíte na značkové zboží, tak vás jistě zaujmou luxusní plavky. Pokud je plavání vašim koníčkem, podívejte se na sportovní plavky. Maminky jistě uvítají kojenecké plavky. A ze starých kolekcí uděláme plavkový výprodej.

 
 

Luxusní spodní prádlo  

Eshop luxusnipradlo.cz je tady pro Vás již 15 rok. Od začátku jsme se specializovali na luxusní spodní prádlo, ale vyslyšeli jsme přání dalších zákazníků a nabízíme spodní prádlo pro všechny kategorie. U nás si tedy jistě vyberete. Luxusní prádlo značek jako Anita, Calvin Klein, Felina, Naturana, Obsessive, Selmark a Triumph. Pro hezké chvíle se podívejte na široký výběr erotického prádlo, především korzetynoční košilkytanga a rafinované kalhotky. Nezapomínáme ani na spodní prádlo pro maminky - mateřské podprsenky Anita a jiné. Kdo pojede na dovolenou, uvítá nabídku plavek. Dámské plavky nabízíme jak jednodílné, tak dvoudílné, odvážné bikiny a monokiny. V zimních měsících se příjemně zahřejete v županech - dámské župany a pánské od značek Taubert a Vestis jsou kvalitní a luxusní. Našim cílem je, abyste si eshop www.luxusnipradlo.cz zapamatovali jako Váš oblíbený obchod pro spodní prádlo a dámské spodní prádlo, ale i pánské spodní prádlo hledali vždy u nás. Luxusní prádlo.cz je pro vás zárukou a garance kvalitního eshopu.

 
 

Spodní prádlo

Většina lidí si už pod pojmem spodní prádlo představuje lehce provokující sexy podprsenky, kalhotky, či neodolatelná tanga. Sexy dámské spodní prádlo nemusí být však nutně vyrobeno z krajky, či saténu, ale i kvalitní bavlna může být zárukou neodolatelnosti prádla. Hlavně však záleží na střihu a stylu provedení, kolik bude muži povoleno, aby viděl a naopak zatajeno, aby si sám domyslel. Sexy dámské spodní prádlo bude však krásným dárkem nejen pro vašeho partnera, ale také i pro vás.

 
 

Luxusní prádlo a plavky 

Spodní prádlo prodáváme již 18 let a jsme opravdu specialisti. Krom eshopu, prodáváme spodní prádlo také v kamenných prodejnách. Konkrétně v Ostravě máme čtyři prodejny. Tři prodejny Luxusnipradlo.cz a značkový obchod Triumph. Dále máme prodejnu Triumph v Olomouci - galerie Šantovka. To je pro Vás zárukou, že spodnímu prádlu rozumíme. Pro nákup Vám doporučíme nejprodávánější značky spodního prádla. Zákaznici velmi rádi kupují spodní prádlo Triumph, dále specializované spodní prádlo na nadměrné velikosti a to spodní prádlo Anita a Felina. Mladé slečny u nás rády nakupují italské spodní prádlo Lormar a Sielei. Léto se blíží mílovými kroky a je čas se podívat po nových plavkách. Plavky pro tuto sezónu budou opět velmi krásné a odvážné. Hitem budou bikini, ale klasické jednodílné a dvoudílné plavky budou vévédit prodejům. Plavky 2024 můžete u nás nakupovat již nyní.

 

 

Župany 

Vyberte si z naší nabídky županů pro muže i ženy. V nabídce máme dámské i pánské župany různých velikostí, vzorů i barev. Pro chladné večery i příjemná rána, máme pohodlné froté župany, které jsou nejenže pohodlné, ale také vás ochrání před prochladnutím a z těla odstraní poslední kapičky vody. Saténové a bavlněné župany jsou ideální pro letní období. Pakliže hledáte ideální dárek, doporučujeme luxusní župany značky Vestis , L&L nebo DKaren

 

 

Naše společnost zahájila realizaci projektu Vzdělávání zaměstnanců ve společnosti GEMINI CZ 2000 s.r.o. (registrační číslo projektu: CZ.03.1.52/0.0/0.0/19_097/0012810),
který je spolufinancován Evropským sociálním fondem. Realizace projektu bude probíhat od 1.10.2019 do 30.9.2021.

Cíl projektu
Cílem projektu je zvýšit úroveň znalostí a dovedností našich zaměstnanců a zajistit tak soulad jejich kvalifikací a kompetencí s požadavky na vykonávaní pracovní činnosti. Do projektu
bude zařazeno 24 našich zaměstnanců, pro každého z nich jsou naplánovány vzdělávací aktivity, kdy každý zaměstnanec absolvuje více než 40 hodin vzdělávání. Proškolením našich
zaměstnanců dojde ke zvýšení jejich znalostí a tím zvýšení konkurenceschopnosti naší firmy.

Dílčí cíle:
1) Zlepšení dovedností našich zaměstnanců v měkkých a manažerských dovednostech, jako jsou oblasti komunikace, týmové spolupráce, atd.
2)  Zlepšení dovedností v obecných IT znalostech s cílem zvýšení jejich kvalifikace.

 

 

 

 

 

   

Podzim na horách, jak si naplánovat výlet?

01.10.2023 08:00:00

Podzim trekingu přeje, chladivé vedro nám usnadňuje vyjít na stezku. Měnící počasí však vyžaduje důkladnější přípravu na horský výlet, aby vás nic nepřekvapilo. Jak se obléknout na podzim na hory? Na co se před podzimním výletem zaměřit? 

Image by Dariusz Sankowski from Pixabay

Zkontrolujte si předpověď počasí 

Abyste byli připraveni na náhlou změnu. Podzim na horách je časem výkyvu počasí. Třeba to vzít v úvahu při plánování toho, co si se sebou vezmeme a balení. 

Naplánujte si trasu 

Než se vydáte do hor, zkontrolujte trasy, které vás zajímají. Někdy mohou být stezky zcela uzavřeny. Někdy vás to může stát i pár kilometrů navíc. 

Jak se obléknout na hory na podzim? 

Na podzim při balení batohu myslete na termoprádlo, šálu komínového střihu, pár ponožek navíc. Pomoci může i náhradní oblečení. Pomůže vám to ve chvíli průtrže mračen nebo náhlého ochlazení. Multifunkční šátek vám poslouží nejen jako šátek, ale i jako čepice. Tyto tři kusy oblečení v batohu nezaberou mnoho místa a jsou neocenitelné, když je potřebujeme. 

 Připravte vhodná opatření 

Turistika je spojena s poklesem teplot. Tělo spotřebuje více energie, aby udrželo teplo v těle. Mějte proto se sebou něco proti hladu. Jde o tyčinky s vysokým obsahem proteinů. Dále jsou vhodnými svačinami také oříšky, čokoláda a sušené ovoce. Zapomenout nesmíte ani na vodu, kterou musíte mít na trase neustále sebou. Pokud je vám zima, je vhodné mít se sebou termosku s horkým čajem. 

 

Užitečné doplňky na hory

Při plánování je dobré mít se sebou také malou lékárničku. Pokud to bude možné, budete se moci ošetřit v některých případech i sami. Další věcí k zvážené jsou trekové hole, které pomohou těm s velkým batohem. Uvolní námahu zad a zpříjemní vám turistiku. Hůlky jsou řešením tam, kde jsou problémy se zády. Pomohou vám udržet se v pohybu. Nezapomeňte také na baterku. Bude se vám hodit ve chvílích, když vás nečekaně přepadne tma. Pomůže vám dosáhnout úkrytu nebo ubytovací základny. Osvětlíte sis ní cestu. Vyplatí se ještě více čelovka, která vám ponechá volné ruce a má mnoho různých režimů a může se nabíjet přes USB.

Stránky mohou obsahovat produkty určené pro starší 18-ti let.

Je mi více než 18.

Vstoupit
Odejít
Tvorba a pronájem eshopů BINARGON.cz