Plavky 2023

Už nyní pro Vás máme nabídku plavek 2023 . Těšit se můžete na dámské plavky. U nás naleznete jak tolik oblíbené jednodílné plavky, tak i dvoudílné plavky. Nezapomínáme ani na muže - pánské plavky. Holky mladšího věku zaujmou dívčí plavky.  Pokud si potrpíte na značkové zboží, tak vás jistě zaujmou luxusní plavky. Pokud je plavání vašim koníčkem, podívejte se na sportovní plavky. Maminky jistě uvítají kojenecké plavky. A ze starých kolekcí uděláme plavkový výprodej.

 
 

Luxusní spodní prádlo  

Eshop luxusnipradlo.cz je tady pro Vás již 15 rok. Od začátku jsme se specializovali na luxusní spodní prádlo, ale vyslyšeli jsme přání dalších zákazníků a nabízíme spodní prádlo pro všechny kategorie. U nás si tedy jistě vyberete. Luxusní prádlo značek jako Anita, Calvin Klein, Felina, Naturana, Obsessive, Selmark a Triumph. Pro hezké chvíle se podívejte na široký výběr erotického prádlo, především korzetynoční košilkytanga a rafinované kalhotky. Nezapomínáme ani na spodní prádlo pro maminky - mateřské podprsenky Anita a jiné. Kdo pojede na dovolenou, uvítá nabídku plavek. Dámské plavky nabízíme jak jednodílné, tak dvoudílné, odvážné bikiny a monokiny. V zimních měsících se příjemně zahřejete v županech - dámské župany a pánské od značek Taubert a Vestis jsou kvalitní a luxusní. Našim cílem je, abyste si eshop www.luxusnipradlo.cz zapamatovali jako Váš oblíbený obchod pro spodní prádlo a dámské spodní prádlo, ale i pánské spodní prádlo hledali vždy u nás. Luxusní prádlo.cz je pro vás zárukou a garance kvalitního eshopu.

 
 

Spodní prádlo

Většina lidí si už pod pojmem spodní prádlo představuje lehce provokující sexy podprsenky, kalhotky, či neodolatelná tanga. Sexy dámské spodní prádlo nemusí být však nutně vyrobeno z krajky, či saténu, ale i kvalitní bavlna může být zárukou neodolatelnosti prádla. Hlavně však záleží na střihu a stylu provedení, kolik bude muži povoleno, aby viděl a naopak zatajeno, aby si sám domyslel. Sexy dámské spodní prádlo bude však krásným dárkem nejen pro vašeho partnera, ale také i pro vás.

 
 

Luxusní prádlo a plavky 

Spodní prádlo prodáváme již 18 let a jsme opravdu specialisti. Krom eshopu, prodáváme spodní prádlo také v kamenných prodejnách. Konkrétně v Ostravě máme čtyři prodejny. Tři prodejny Luxusnipradlo.cz a značkový obchod Triumph. Dále máme prodejnu Triumph v Olomouci - galerie Šantovka. To je pro Vás zárukou, že spodnímu prádlu rozumíme. Pro nákup Vám doporučíme nejprodávánější značky spodního prádla. Zákaznici velmi rádi kupují spodní prádlo Triumph, dále specializované spodní prádlo na nadměrné velikosti a to spodní prádlo Anita a Felina. Mladé slečny u nás rády nakupují italské spodní prádlo Lormar a Sielei. Léto se blíží mílovými kroky a je čas se podívat po nových plavkách. Plavky pro tuto sezónu budou opět velmi krásné a odvážné. Hitem budou bikini, ale klasické jednodílné a dvoudílné plavky budou vévédit prodejům. Plavky 2022 můžete u nás nakupovat již nyní.

 

 

Župany 

Vyberte si z naší nabídky županů pro muže i ženy. V nabídce máme dámské i pánské župany různých velikostí, vzorů i barev. Pro chladné večery i příjemná rána, máme pohodlné froté župany, které jsou nejenže pohodlné, ale také vás ochrání před prochladnutím a z těla odstraní poslední kapičky vody. Saténové a bavlněné župany jsou ideální pro letní období. Pakliže hledáte ideální dárek, doporučujeme luxusní župany značky Vestis , L&L nebo DKaren

 

 

Naše společnost zahájila realizaci projektu Vzdělávání zaměstnanců ve společnosti GEMINI CZ 2000 s.r.o. (registrační číslo projektu: CZ.03.1.52/0.0/0.0/19_097/0012810),
který je spolufinancován Evropským sociálním fondem. Realizace projektu bude probíhat od 1.10.2019 do 30.9.2021.

Cíl projektu
Cílem projektu je zvýšit úroveň znalostí a dovedností našich zaměstnanců a zajistit tak soulad jejich kvalifikací a kompetencí s požadavky na vykonávaní pracovní činnosti. Do projektu
bude zařazeno 24 našich zaměstnanců, pro každého z nich jsou naplánovány vzdělávací aktivity, kdy každý zaměstnanec absolvuje více než 40 hodin vzdělávání. Proškolením našich
zaměstnanců dojde ke zvýšení jejich znalostí a tím zvýšení konkurenceschopnosti naší firmy.

Dílčí cíle:
1) Zlepšení dovedností našich zaměstnanců v měkkých a manažerských dovednostech, jako jsou oblasti komunikace, týmové spolupráce, atd.
2)  Zlepšení dovedností v obecných IT znalostech s cílem zvýšení jejich kvalifikace.

 

 

 

 

 

   

Podprsenka jako politický nástroj

04.03.2023 00:00:00

Podprsenka je fenomén. Je žádaným předmětem studia. Spojována je s ženskostí, funkčností, ale i s útlakem. Mimo to, že jde o spodní prádlo, tak se rovněž používá i jako symbol politického protestu. Mimo jiné i těch feministických. 

Proč se protestuje s podprsenkami? 

Snad žádný jiný kus oděvu není označován za tak ikonický a ženský jako podprsenka. Stejně jako jsou i spojeny s ženstvím. Spojovány jsou s bojem za ženská práva, svobodu v pohledu na ženské tělo, svobodu od právní a politické kontroly nad tím, co děláme s našimi těly, naší rodinou, kariérou atd. 

Důležitá data dějin spojená s protesty a podprsenkami

  • Nejstarší záznam o dámské podprsence ve spojitosti s politikou pochází z roku 1873. Je od spisovatelky ES Phelps a objevil se v knize “Co nosit”. V knize popisuje pálení korzetů jako akt osvobození. 
  • Miss Amerika a její protest v září 1968 začal dopisem. Šlo o bývalou dětskou hvězdu Robin Morgan, která napsala starostovi Atlantic City o povolení protestovat proti soutěži Miss Amerika. Argumentovala tím, že soutěž promítá pokřivený obraz amerických žen, což považuje za nešťastné. Protože se v soutěži klade větší důraz na tělo než na mozek. Protest se pak skutečně v září odehrál a zúčastnilo se ho na 400 žen. Rozdali brožury, kde soutěž srovnaly s aukcí hospodářských zvířat a do koše vyhazovaly podprsenky. Díky tomu se pak v pozdější době stalo pálení podprsenek symbolem feministického hnutí. 
  • Další spojení podprsenky s politikou se objevil v Egyptě v roce 2011, kdy se během egyptské revoluce objevila fotografie na níž je žena zneužívaná egyptskou armádou. Byla původně oblečená v hidžábu a černé abáji. Policie ji však chytla, zbila, roztrhala její oblečení až nakonec zůstala na náměstí v bezvědomí, kdy na sobě měla pouze jasně modrou podprsenku a džíny. Fotografie se stala symbolem pro hnutí proti násilí v celém Egyptě. 
  • Podprsenka měla své místo v protestu v rámci Eurovize 2019, která se konala v Jeruzalému. Proběhlo to v průběhu finále v Tel Avivu. Finále bylo odvysíláno až po sobotním západu slunce, což je konec šabatu. Ultraortodoxní Židé však proti porušení šabatu protestovali. Protesty rozptýlila skupina žen, které se uprostřed ne zrovna poklidné demonstrace svlékla do podprsenky. Demonstranti si zakázali dívat na cizí ženy ve spodním prádle a tak demonstraci ukončili a odešli. 
  • O měsíc později se ve Švýcarsku shromáždili demonstranti všech pohlaví, aby podpořili rovnost na pracovišti, za spravedlivou odměnu, stejná práva a delší otcovskou dovolenou. Demonstrující odešly dříve zp práce, zaplavily ulice a pálily podprsenky. Něco podobného se tu přitom již odehrálo v roce 1991.
Stránky mohou obsahovat produkty určené pro starší 18-ti let.

Je mi více než 18.

Vstoupit
Odejít
Tvorba a pronájem eshopů BINARGON.cz