Plavky 2024

Už nyní pro Vás máme nabídku plavek 2024 . Těšit se můžete na dámské plavky. U nás naleznete jak tolik oblíbené jednodílné plavky, tak i dvoudílné plavky. Nezapomínáme ani na muže - pánské plavky. Holky mladšího věku zaujmou dívčí plavky.  Pokud si potrpíte na značkové zboží, tak vás jistě zaujmou luxusní plavky. Pokud je plavání vašim koníčkem, podívejte se na sportovní plavky. Maminky jistě uvítají kojenecké plavky. A ze starých kolekcí uděláme plavkový výprodej.

 
 

Luxusní spodní prádlo  

Eshop luxusnipradlo.cz je tady pro Vás již 15 rok. Od začátku jsme se specializovali na luxusní spodní prádlo, ale vyslyšeli jsme přání dalších zákazníků a nabízíme spodní prádlo pro všechny kategorie. U nás si tedy jistě vyberete. Luxusní prádlo značek jako Anita, Calvin Klein, Felina, Naturana, Obsessive, Selmark a Triumph. Pro hezké chvíle se podívejte na široký výběr erotického prádlo, především korzetynoční košilkytanga a rafinované kalhotky. Nezapomínáme ani na spodní prádlo pro maminky - mateřské podprsenky Anita a jiné. Kdo pojede na dovolenou, uvítá nabídku plavek. Dámské plavky nabízíme jak jednodílné, tak dvoudílné, odvážné bikiny a monokiny. V zimních měsících se příjemně zahřejete v županech - dámské župany a pánské od značek Taubert a Vestis jsou kvalitní a luxusní. Našim cílem je, abyste si eshop www.luxusnipradlo.cz zapamatovali jako Váš oblíbený obchod pro spodní prádlo a dámské spodní prádlo, ale i pánské spodní prádlo hledali vždy u nás. Luxusní prádlo.cz je pro vás zárukou a garance kvalitního eshopu.

 
 

Spodní prádlo

Většina lidí si už pod pojmem spodní prádlo představuje lehce provokující sexy podprsenky, kalhotky, či neodolatelná tanga. Sexy dámské spodní prádlo nemusí být však nutně vyrobeno z krajky, či saténu, ale i kvalitní bavlna může být zárukou neodolatelnosti prádla. Hlavně však záleží na střihu a stylu provedení, kolik bude muži povoleno, aby viděl a naopak zatajeno, aby si sám domyslel. Sexy dámské spodní prádlo bude však krásným dárkem nejen pro vašeho partnera, ale také i pro vás.

 
 

Luxusní prádlo a plavky 

Spodní prádlo prodáváme již 18 let a jsme opravdu specialisti. Krom eshopu, prodáváme spodní prádlo také v kamenných prodejnách. Konkrétně v Ostravě máme čtyři prodejny. Tři prodejny Luxusnipradlo.cz a značkový obchod Triumph. Dále máme prodejnu Triumph v Olomouci - galerie Šantovka. To je pro Vás zárukou, že spodnímu prádlu rozumíme. Pro nákup Vám doporučíme nejprodávánější značky spodního prádla. Zákaznici velmi rádi kupují spodní prádlo Triumph, dále specializované spodní prádlo na nadměrné velikosti a to spodní prádlo Anita a Felina. Mladé slečny u nás rády nakupují italské spodní prádlo Lormar a Sielei. Léto se blíží mílovými kroky a je čas se podívat po nových plavkách. Plavky pro tuto sezónu budou opět velmi krásné a odvážné. Hitem budou bikini, ale klasické jednodílné a dvoudílné plavky budou vévédit prodejům. Plavky 2024 můžete u nás nakupovat již nyní.

 

 

Župany 

Vyberte si z naší nabídky županů pro muže i ženy. V nabídce máme dámské i pánské župany různých velikostí, vzorů i barev. Pro chladné večery i příjemná rána, máme pohodlné froté župany, které jsou nejenže pohodlné, ale také vás ochrání před prochladnutím a z těla odstraní poslední kapičky vody. Saténové a bavlněné župany jsou ideální pro letní období. Pakliže hledáte ideální dárek, doporučujeme luxusní župany značky Vestis , L&L nebo DKaren

 

 

Naše společnost zahájila realizaci projektu Vzdělávání zaměstnanců ve společnosti GEMINI CZ 2000 s.r.o. (registrační číslo projektu: CZ.03.1.52/0.0/0.0/19_097/0012810),
který je spolufinancován Evropským sociálním fondem. Realizace projektu bude probíhat od 1.10.2019 do 30.9.2021.

Cíl projektu
Cílem projektu je zvýšit úroveň znalostí a dovedností našich zaměstnanců a zajistit tak soulad jejich kvalifikací a kompetencí s požadavky na vykonávaní pracovní činnosti. Do projektu
bude zařazeno 24 našich zaměstnanců, pro každého z nich jsou naplánovány vzdělávací aktivity, kdy každý zaměstnanec absolvuje více než 40 hodin vzdělávání. Proškolením našich
zaměstnanců dojde ke zvýšení jejich znalostí a tím zvýšení konkurenceschopnosti naší firmy.

Dílčí cíle:
1) Zlepšení dovedností našich zaměstnanců v měkkých a manažerských dovednostech, jako jsou oblasti komunikace, týmové spolupráce, atd.
2)  Zlepšení dovedností v obecných IT znalostech s cílem zvýšení jejich kvalifikace.

 

 

 

 

 

   

Podivuhodný příběh tvídu

01.10.2022 00:00:00

Někdo považuje tvíd za kousající, udusanou a těžkou látku, kterou nosí maximálně stárnoucí profesoři z východní Evropy nebo také anglická šlechta a Skotové. Budete překvapeni tím, jaká je skutečnost. 

Původ tvídu 

Obecně vzato, se má za to, že tvíd se poprvé objevil ve Skotsku a Irsku. Zdejší farmáři tu totiž s touto látkou bojovali proti chladnému a vlhkému klimatu. Tvíd byl zpočátku ručně tkanou látkou, která byla hrubá, hustá, plstěná a vyvedená v tlumených a zemitých odstínech. Skvělý oděv pro tvrdě pracujícího muže. Jméno látky se odvíjí pravděpodobné od skotské řeky nebo podle slova tweel, což je v českém překladu kepr, což je další látka. 

 Džentlmenský tvíd

V polovině 19. století se tvíd dostal do nové fáze, kdy ho začali nosit angličtí šlechtici. Princ Albert si v roce 1848 nechal vytvořit modrý tvíd s bílým posypem a karmínovou barvou. Z dálky tato kombinace vypadá šedě a má připomínat žulové hory okolo Balmoralu, kde žil onen princ. Látka byla navržena pro lov jelenů v této oblasti. Pak vznikla velká obliba objednávat si tvídy na míru. Díky tomu dnes existuje ohromné množství tvídových vzorů a barev. Pak se objevil tartanový tvíd, tedy vzor tvídu, který byl kdysi specifický pro britské šlechtice. Dnes existuje spousta tvídů. Pojmenované jsou obvykle po druzích ovcí, geografické lokalitě, kde vznikly a funkčnosti. 

Tvíd ve 20. století

Tvíd na počátku 20. století byl ideálním sportovním oděvem každého džentlmena. Anglická šlechta ho rychle pojala za outdoorové oblečení, ideální pro chvíle lovu, střelby a rybaření. Na začátku 20. století se nosil  také třeba na golf nebo tenis. Nosili ho ale rovněž i cyklisté, motoristé a horolezci. Britové ho měli na sobě dokonce i během Búrské války. Jediné místo, kde ho nenosili, byl snad Londýn, ten mu tedy dlouho nechtěl propadnout. 

Jak nosit tvíd? 

Tvíd dodnes neodmyslitelně patří k chladnému počasí. Jde proto o ideální materiál na podzim. Nehodí se ke klasickým business outfitům, ani k formálnímu večernímu oblečení. Hodí se tam, kde se hodí i sportovní kabát nebo neformální oblek.

Stránky mohou obsahovat produkty určené pro starší 18-ti let.

Je mi více než 18.

Vstoupit
Odejít
Tvorba a pronájem eshopů BINARGON.cz