Plážová kimona - hit tohoto léta!

Prázdniny se kvapem blíží, což je znamení nejen k očištění šatníku, ale o jeho doplnění. Pozor, koupí nových plavek to rozhodně nekončí. Jedním z nejzajímavějších kousků tohoto léta budou plážová kimona, která jsou extrémně pohodlná, univerzální a stylová. Přemýšlíte, jaké plážové kimono si vybrat? Máme pro vás odpovědi. 

 


Plážová kimona pro sezónu 2022

Plavky už jste našly, tak to máte ten správný základ. Nyní ještě něco na ně. Je na to zapotřebí pamatovat, protože v plavkách se můžete pohybovat okolo bazénu, když však budete chtít odejít na pokoj, půjdete přes hotelový areál nebo do blízké restaurace u pláže, už byste měly mít něco na sobě. Pokud se nechcete vždy nějak komplikovaně oblékat a svlékat. Ono to není zrovna příjemné, když jste od soli, písku, opalovacích krémů nebo jste ještě vlhcí. Všechno, ale umí usnadnit plážová kimona. 

Proč ještě je dobré mít plážové kimono

Jemná a extrémně ženská plážová kimona jsou jedním z hlavních hitů poslední dovolenkové sezóny a možná i právě proto ho budete letos vidět ještě více. Může za to i fascinace boho stylem a s odkazem an přírodní barvy, materiály a pohodlí. 

I když nese název, že jde o plážové kimono, v reálu se hodí i pro běžné denní využití. Nosit ho můžete na zahradě, ale i ve městě. Jsou skvělou ochranou vašeho těla před sluncem. Je to stylový přehoz. Je vyroben ze vzdušného materiálu, který v horkých dnech přináší úlevu. Můžete díky němu vypadat ještě štíhlejší. Umožňuje skrýt případné nedokonalosti. 

Jak takové plážové kimono nosit? 

  • Spojte krajkové plážové kimono s proutěnou kabelkou, koženými sandály a elegantními plavkami. 
  • Spojit ho můžete i s džínovými šortkami a jemným tričkem. 
  • Vintage plážové kimono patří letos k těm nejžádanějším. Jde totiž o krásný barevný kousek, které se hodí jak na pláž, tak i do města. 
  • Puntíkaté kimono působí velmi elegantně. Skvěle se hodí ke klasickým černým jednodílným plavkám.
Stránky mohou obsahovat produkty určené pro starší 18-ti let.

Je mi více než 18.

Vstoupit
Odejít
Tvorba a pronájem eshopů BINARGON.cz