Plavky v zimě

Říkáte si, že plavky v zimě nikdo neshání? Divili byste se. Je totiž vrchol exotických dovolených. Jarní prázdniny řadu rodin dnes tráví řada rodin v teple. A když ne, tak si dopřeje alespoň výlet do nějakého pěkného aquaparku. Dospělí si zimu krátí pobytem v termálech, lázních a ve wellness, kde si mohou odpočinout a alespoň trochu vyhřát. 

Obchody navíc do konce února obvykle mají výprodej plavek. To proto, aby mohly své regály v březnu naplnit novými kolekcemi. Tak, proč toho nevyužít? Když se v únoru plavky nakupují nejlépe? 

Kamenní obchody toho sice v únoru příliš mnoho nenabízí, podívejte se však na internet, eshop má více možností. Dokazuje to i ten náš, v němž po celý rok najdete dostatek zboží na jakoukoliv sezónu. Počítáme s tím, že dnešní moderní lidé hodně cestují a potřebují mít po ruce věci, které nejsou obvyklé. 

V nabídce eshopu Luxusnipradlo.cz nechybí všechny druhy plavek. K největším hitům poslední sezóny však patří především tankiny a trikiny. Zkuste se podívat, zda by vám zrovna tento střih plavek nevyhovoval nejvíce. 

Tankiny

Velmi oblíbenými plavkami posledních let jsou tankiny. Jejich obliba navíc v posledních letech stoupá. Jsou to dvoudílné plavky, které však na první pohled vypadají jako jednodílné. Tvoří je kalhotky a dlouhý top. Jsou ideální pro ty ženy, které chtějí zakrýt nějaké nedostatky. Při opalování si top můžete vyhrnout, pokud budete chtít.

Trikiny

Ženy, které se naopak chtějí pochlubit svou dokonalou postavu, doporučujeme trikiny. Žhavou novinku ve světě plavek. Jde o propojený model jednodílných plavek a klasických bikin. Jsou rafinované a sexy. Vyznačují se hlubokým výstřihem a průstřihy. Záda jsou celá odhalená. Stránky mohou obsahovat produkty určené pro starší 18-ti let.

Je mi více než 18.

Vstoupit
Odejít
Tvorba a pronájem eshopů BINARGON.cz