Pláštěnky jsou v módě

I když je léto a děti si užívají prázdnin. Momentálně si to na velké části území neobejde bez deštníku, nebo pláštěnky. Doby, kdy pláštěnky patřily k nenáviděným kouskům a s nadšením jsme se jich v dospělosti zbavovali, je tomu dnes jinak. Pláštěnka dneska dokáže být stylovým módním doplňkem. 

 

Kdo dostal pláštěnky opět na scénu? 

Díky kreativitě návrhářů, a to především díky kreativnímu ředitel anglické značky Burberry, Christopherovi Baileymu, se neoblíbená ošklivá pláštěnka vrátila opět do městských ulic. Nutno říct, že už dávno není ošklivá. Návrháři si ji vzali pěkně do parády. A i z ní se stal pěkný stylový kousek. S ním si i prudké deště dokážete vychutnat. 

Proč raději nosit pláštěnku? 

Na rozdíl od deštníku vás stylové pláštěnky nejenže dokonale ochrání před deštěm, ale i prochladnutím. Navíc ho můžete kombinovat se svým běžným outfitem. Na trhu si můžete vybírat z různých barevných variací i střihových provedení. 

Jak nosit pláštěnku

Základem úspěšného nošení pláštěnky, je to, že přestanete pláštěnku vnímat jako nutný, nebo dokonce nežádoucí kousek v šatníku. Jde o stylový módní kousek, který může podtrhnout váš outfit. Vyberte si tu pravou. Na výběr máte průhledné kousky. Ty mohou mít i různý vzor. Velmi elegantní jsou ty pláštěnky s proužky, kostkami anebo puntíky. Ideální délka pláštěnek je ta po kolena. Bez kapuce se žádná pořádná pláštěnka neobejde, ty nejlepší ji mají pořádně velikou. Vedle průhledných existují i takové, které mají podobu bund a kabátů. Mohou mít sportovní střih. K těmto pláštěnkám si nemusíte obouvat  jen gumáky a galoše, ale klidně i tenisky a boty na podpatku. Sice to není zase až tak praktické, ale pokud žijete pro módu, kreativitě se meze nekladou.

Stránky mohou obsahovat produkty určené pro starší 18-ti let.

Je mi více než 18.

Vstoupit
Odejít
Tvorba a pronájem eshopů BINARGON.cz